Lieve allemaal, Ik zit nu (zeer) vermoedelijk op 8 DPO. Ik heb erg veel last van menstruatiekrampen en heb een testje gedaan, dipstick van Certain (zwanger&kids). Zien jullie wat ik ook (wil) zien? Of zit dit voor m’n ooglenzen en zie ik spoken? En is iemand bekend met certain dipsticks? Zijn dit betrouwbare testen? Gebruik ze voor het eerst namelijk.. Ik hoop dat er nog iets van over blijft na uploaden
Met deze testen heb ik zelf geen ervaring, maar ik zie wel een heel licht lijntje! Is de foto binnen de afleestijd genomen? Heel voorzichtig gefeliciteerd en hopelijk heb je de komende dagen een mooie oploop! (En ik snap de vroege testdrang helemaal hoor. Iedere maand zeg ik weer tegen mezelf dat ik dit keer écht niet vroeg ga testen.. maar dan vanaf 7 dpo begint het alweer te jeuken haha )
Bij die lichtere foto denk ik idd ook heeeel licht iets te zien. Maar ik heb al moeite met het interpreteren van een simpele ovulatietest :-D Morgen of overmorgen opnieuw testen?
Is niet gek hoor als je iets zo graag wilt. Herkenbaar Ik ga voor je duimen dat de streep alleen maar donkerder wordt!
Ik zie wat zonder turen, zie alleen niet of ze mooi roze zijn. Maar heb je het nu met middag urine gedaan? Misschien morgen of overmorgen in ochtend even testen?
Ja had die rond 4 u gedaan. Uiteraard ben ik het hoogtepunt van ongeduld en heb ik net een nieuwe test gedaan (een andere, just to be sure), met dus avondurine en daar kwam dit uit. Morgenochtend word het vervolgd.. P.s. mocht ik morgen ochtend voor mijn gevoel weer wat zien ga ik even predictors bestellen
Ik denk dat ik m’n antwoord heb Ik heb ook predictors en clearblue digital besteld, die komen morgen binnen. Wat denken jullie?
Ik laat het jullie morgen even weten wat daar de uitslag van is. Zal je net zien, komt die postbode pas aan het einde Vd dag