Deze was er nog niet geloof ik Wij gaan 1e Paasdag brunchen met mijn familie, dus ben alvast begonnen met inspiratie opdoen Wat gaan jullie eten met Pasen? Maak je veel dingen zelf of bestel je het juist? Ik heb sowieso dit op de planning staan; https://brendakookt.nl/2020/04/05/broodtaart-met-ei-en-spek/ En wil verschillende wraps maken (met carpaccio, zalm en ham/roomkaas voor de kinderen) Dochter wil helemaal zelf muffins gaan bakken en versieren. Ik mag ze alleen in de oven doen De rest vd familie maakt ook van alles klaar, verhongeren zullen we in elk geval niet
Leuk wij gaan ook brunchen! Ga iig grootmoederskrentenbrood bakken: https://www.ah.nl/allerhande/recept/R-R406132/grootmoeders-krentenbrood-feestbrood Goed idee van de wraps!
Nog niet eens over nagedacht. Ik denk dat wij eerste paasdag met de jongens gewoon wat lekkere dingen maken (wel simpel want lang in de keuken staan met de jongens is niet te doen). 2e paasdag heeft mijn zus de familie uitgenodigd dus we moeten even kijken..
Ik maak altijd paasbroodjes met de oudste. Gewoon witbrood, daar maken we haasjes van en vlechten enzo, vindt ze al jaren heel erg leuk deed mijn moeder vroeger ook met ons.. Verder gewoon alles waar we zin in hebben met Pasen als excuus ik denk o.a. een lemon poppyseed tulband, zin in!
Ik was al een beetje aan het brainstormen en wat dingen aan het noteren. Staat nog niet vast wat er uiteindelijk echt op tafel komt. Ik maak in ieder geval zelf brioche brood. En wat daar nog bij zou kunnen komen: Zeeuwse bolus tulband (monkeybread) Mini cheesecakes Cruffins Gevulde eieren En verder broodjes en divers beleg, o.a. gerookte zalm, ham, roomkaas, roomboter, basterdsuiker, etc.
Dit is mijn paasbrunch van vorig jaar. zoetigheid -mini croissants - mini chocoladebroodjes - mini koffiebroodjes - petit fours - paascake - mini paasstolletjes - mini tulbandjes - slagroomsoesjes - scones En natuurlijk paas chocolade hartig (alles op mini broodjes) - carpacio, truffelmayo, rucula, pijnboompit - tonijnsalade, ijsbergsla - club kip - rosbief, ijsbergsla - brie, walnoot, honing - gerookte zalm, citroen Mayo, kappertje, ui bagels Roomkaas, zalm, avocado Eiersalade Achteraf had ik te veel zoetigheid. Het hartige ging harder. View attachment 720452
Ik volg hier even, ik heb nog geen idee wat we met Pasen gaan doen. Misschien krijg van dit topic lekkere ideeën
Ik ga sowieso deze taart weer maken en gele macarons. En dan denk ik ook die taart van jou @Magnolia29! Nou ja. De taart van Brenda. Echt een goed idee.
Ik lees ook mee voor inspiratie krijgen eerste paasdag sowieso familie over de vloer, tweede hebben we housewarming bij mijn neef.
Oooooh wow! Jemig krijg er trek van Je hebt altijd van die jaloers makende tafels vol lekkers Maar om topic. Zoon (7) en ik hebben vorige week bagels gemaakt dus denk dat we dat nog een keer gaan doen. Bolussen maken we zelf. Man wou een paasstol maken. Dan halen we nog lekker wat brie, zalm en maken we eiersalade. Dat weekend ook al feest dus Pasen zijn we met zijn 3en. Chocolade eitjes en als zoon zin heeft maken we de andere dag koekjes. Hebben bij de HEMA schattige uitstekende gekocht (kuiken, haas, wortel en een ei)
Ik lees graag mee want ook bij ons komt er familie over de vloer, paar lunch en ‘s middags thee met taart
je bent altijd welkom om aan te schuiven hoor. Heb namelijk altijd te veel. Ben slecht in inschatten en elkaar aankijken voor het laatste broodje of cakeje vind ik dan ook weer zo vervelend Ik gooi trouwens nooit wat weg, geef vaak wat aan mijn oma en breng de rest naar de daklozenopvang als ik voor een groep uitgebreid wat gemaakt heb en het een en ander over houd (altijd dus).
Dat is zo lief! Je kan zo een catering/ verjaardags party planner worden!! Mocht je nog willen veranderen van baan Al weet ik niet of het dan minder stress is Je bent zeer attent en gastvrij. Dus al zijn de dagen zwaar je hebt mensen die van je houden en op zp zou het opvallen als je niet kwam kletsen. Om je hart te luchten maar ook om je super leuke ideeen te delen. Overigens nu stiekem benieuwd of het feestje al geweest ismet het circus thema
nee het feestje is op goede vrijdag. Heb er echt super veel zin in. Heb ook zulke leuke ideeen qua versiering. Alleen heb ik daar denk ik nu ook veels te veel van. Dit word (als het weerbericht niet bijdraait) de eerste kinderverjaardag van mijn beide kinderen die we niet in de tuin kunnen vieren. En ik had ook best veel decoratie voor de tuin al ingekocht dus ik moet even gaan nadenken wat ik niet ga gebruiken en wat wel. Best zonde want ik vind alles zo leuk en mooi hahaha. Heb nu het idee om voile doeken aan het plafond te bevestigen vanuit het midden naar de randen toe een beetje gedrappeerd om een soort van tent effect te krijgen binnen. Maar ondertussen heb ik geloof ik ook 750 ballonnen en moeten er naast die ballonnen ook nog 37 kinderen in de woonkamer passen dus het word een uitdaging. Ik ben nu in staat man mijn meubels naar mijn moeder haar huis te laten tillen voor wat meer ruimte voor de kinderen en wat ballon decoraties edit. Dat feestplan en Cater idee is best een leuke maar ik denk dat zodra het een verplichting word ik de lol er niet meer in heb. Ik doe het nu zo een 15x per jaar buiten mijn eigen kinderen om voor kinderverjaardagen van familie en vrienden en dat vind ik mega leuk maar dan echt gewoon als vriendendienst en op de verjaardag zelf kan ik dan gewoon gezellig mee feesten ipv bezig zijn of alles goed zit en in de keuken staan en mensen bedienen.
Om niet teveel offtopic te gaan dat feest klinkt fantastisch. Als je dat inderdaad al zo vaak doet in het jaar lijkt me dat inderdaad wel voldoende Ze hebben het weer bericht voor dat weekend al iets bijgesteld. Heb niet gezoen wat het voor de vrijdag doet. Ik hoop op droog. Dan houden ze maar hun jas aan
Heel cliché maar mijn kinderen zijn gek op bladerdeeg hapjes. Bladerdeeg met knakworst en mini saucijzenbroodjes zijn toch wel favoriet.
Opeens heeft de hele familie besloten mijn verjaardag te vieren en toevallig ben ik dan jarig op tweede paasdag. (Ik vier nooit mijn verjaardag, ik vind het overigens wel gezellig hoor) Ik heb werkelijk waar nog geen idee wat ik allemaal ga maken.