Deze heb ik besteld, voor mijzelf. De onderste wil dochter dat ik voor haar bestel, maar ik vind ze zooooo lelijk
Diw bovenste zijn duidelijk de mooiste. Die onderste doen mij denken aan toen ik puber was, alsof ik boten moest meeslepen.
Nou zo gaat het er ook uitzien. Het is een puber van 1.50 bijna, maar met taillemaat 122, beentjes niet dikker dan luciferhoutjes
Dochter past zo goed als niets meer van vorig jaar (wel rokken en korte broeken) dus de afgelopen dagen een slag geslagen in tshirtjes. Dan heb ik de basis en kan ik vanaf hier verder kijken als ik dingen tegen kom waarvan ik denk wauw dat wil ik hebben.
Ik vind ze juist groot vallen. De jongste heeft normaliter maat 116/122, maar de pyjama maat 110/116 van h&m zit goed. Ik koop regelmatig bij c&a pyjama's en die vallen op maat. 2 voor 20 euro... dus ook een prima prijs.
Zeeman vind hij niet fijn, die stof is wat stugger. Hema hebben we nu inderdaad, die vind hij wel fijn zitten maar de prints vind hij niet altijd leuk.
Bij mijn zoontje passen ze perfect op maat. Hij is aardig gemiddeld qua lengte, en ook wel qua omvang. Hij doet er 2 jaar mee, ze blijven mooi (behalve een enkele met zo'n plastic opdruk).
Bestelling gisteren gedaan bij de H&M, kwam vandaag al binnen. Was toevallig 20% kortingsactie dus mooi meegenomen. Schoenen nog wat ruim maar ik gok het er op.