Vraag over vrijgezellenfeest man

Discussie in 'De lounge' gestart door Jamburger, 10 apr 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.693
    3.132
    113
    Vrouw
    Brabant
    Toen mijn man en ik net samen waren had hij een vrijgezellenfeest waar idd ook strippers kwamen. Vond dat niet zo heel leuk zo aan het begin maar oke :roflmao:
    Uiteindelijk heeft de vrijgezel die stomdronken was over een van de twee heen gekotst :| en heeft een andere vriend een lapdance gekregen terwijl de vrijgezel in kwestie in bed werd gelegd en de stripster zichzelf moest schoonmaken in hun badkamer :o::roflmao::roflmao:
    In de zomer gaat van dezelfde vriendengroep weer iemand trouwen en er zal vast weer een stripper komen.. zolang mijn man geen lapdance krijgt vind ik het best.

    Wij zijn geregistreerd partner en mochten wij ooit gaan trouwen dan weet ik in ieder geval wel dat ik liever de beste vriend van mijn man heb die dit regelt dan die andere vrienden groep :rolleyes: als ik tegen hem zeg dat ik liever geen stripper heb dan weet ik tenminste zeker dat het niet gebeurt. Manlief hoeft het zelf trouwens ook niet als hij ooit een vrijgezellenfeest krijgt.
     
  2. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Ik denk heel eerlijk dat je wel andere reacties had gekregen, ook van mij, als je had aangegeven dat je partner een keer is vreemd gegaan. Ondanks dat het weer goed gaat blijft er toch altijd een deuk. Maar zou je niet hetzelfde gevoel hebben als hij “gewoon” naar een club of festival gaat?

    Zoals je hebt kunnen lezen vertrouw ik mijn vriend volledig en vind ik het geen goede basis dat je direct ervanuit gaat dat het mis gaat. Ik word dan naïef genoemd maar ik vind het gewoon geen goede basis. Als mijn vriend reeds is vreemd gegaan veranderd die basis natuurlijk wel en is het een heel ander verhaal en zou ik er wel meer moeite mee hebben, maar niet alleen naar een stripclub ook elders.
     
    Leesteken, ClaireDeLune, Syane en 10 anderen vinden dit leuk.
  3. tuc

    tuc Niet meer actief

    Met deze geschiedenis snap ik helemaal dat je dit niet tof vindt. Je hebt groot gelijk als je zou zeggen dat je het niet oke vindt.

    Ik vertrouw mijn man voor 100%, dat is ook helemaal niet de reden dat ik zo'n feestje belachelijk vind. Als getrouwd persoon/of in een relatie zoiets leuk vinden, vind ik gewoon ontzettend sneu.
     
    Nellie4, citroenrasp, Neuzeke en 4 anderen vinden dit leuk.
  4. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Oooh wat erg haha. Hoelang heeft hij dit aan moeten horen :roflmao:
     
  5. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.772
    18.916
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ik denk dat mijn man zich zelf heel ongemakkelijk zou voelen bij zo'n uitnodiging. Maar ik zou het prima vinden hoor. Ik ben zelf ook wel eens op een feestje met strippers geweest. Kijken, kijken, niet kopen. ;)

    De telefoon uit zou ik niet fijn vinden. Ik bel mijn man nooit als hij een avond weg is. Maar we hebben helaas al genoeg meegemaakt met de gezondheid van familieleden en acute ritjes naar de spoedeisende hulp. Ik wil dus wel dat hij bereikbaar is (en andersom ben ik dat ook. )
     
    Syane vindt dit leuk.
  6. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.170
    35.831
    113
    #126 suus1983, 10 apr 2022
    Laatst bewerkt: 10 apr 2022
    Tja, heel eerlijk? Als mijn man vreemd zou zijn gegaan zou ik een stripclub helemaal geen optie meer vinden. Niet eens zozeer omdat ik denk dat hij iets met de stripper zou doen, want zij doen gewoon hun werk, maar dan zo dronken worden, in zo,'n omgeving en zonder telefoon? Nee, dat zou mij dan wel echt te ver gaan.
     
  7. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.955
    15.000
    113
    Mijn man gaat dan niet. Hij wil bereikbaar zijn voor evt noodgevallen (zijn mantelzorgers en hebben jonge kinderen).

    Hij wil best zn telefoon in zn zak houden en uitsluitend er uit halen als hij gebeld wordt met evt een code signaal (3x bellen binnen een minuut betekend bij ons nood). Maar telefoon uit, nope nope nope.
     
  8. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.170
    35.831
    113
    Ja ik snap ook niet waar dat goed voor is. Ik snap heel goed dat je niet zit te wachten op een feestje waarbij iedereen de hele avond op zijn telefoon zit, maar spreek dan gewoon af dat 1 iemand bereikbaar is of dat je echt alleen belt in geval van nood.
     
    citroenrasp, Neuzeke en tuc vinden dit leuk.
  9. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.952
    33.622
    113
    Wat er op onze bedrijfsborrels gebeurde? Tja, het resultaat hiervan ligt nu naast me op de bank te slapen (ook met open mond trouwens) :roflmao: en is de vader van m’n kinderen geworden :o:

    Hmmm, ik vond hem op zo’n borrel toch aantrekkelijker :p
     
    cosdy, ButterflyPassion en femkes vinden dit leuk.
  10. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Maar met deze geschiedenis snap ik je vraag zeker. Ik vertrouw mijn man 100% en hij heeft nog nooit iets gedaan om dat vertrouwen te beschamen. Maar als dat wel het geval was geweest had ik denk ik meer moeite gehad met hem laten gaan. Overigens niet perse naar een vrijgezellenfeestje met stripper, want dat vind ik over het algemeen sowieso niet zo bedreigend, maar in het algemeen naar een feestje/alcohol/op stap.

    Tegelijkertijd zou ik hem net als jij wel laten gaan maar ik zou zeker moeten slikken. Dus ik vind het super knap van je want ik begrijp dat dit echt wel lastig is!
     
    Syane, femkes en Jamburger vinden dit leuk.
  11. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Ja misschien beetje grootspraak. Of inderdaad om te voorkomen dat iedereen op zijn telefoon zit. Maar dat vind ik sowieso al erg ongezellig als je op een feestje staat, zo stom. Zitten ze op insta te scrollen de hele tijd, alsof je wat mist en dan vervolgens gaan posten met een foto van de desbetreffende avond; genieten❤️ Vind ik altijd zo stom haha.
     
    Mapje en suus1983 vinden dit leuk.
  12. Jamburger

    Jamburger Lid

    2 apr 2019
    83
    316
    53
    Ja, dat denk ik ook. Daarom heb ik het in eerste instantie bewust niet gemeld. Ik wilde eigenlijk niet in mijn gevoel versterkt worden. Het is gebeurd en ik wil het graag achter me laten. En daar hoort bij dat zulke dingen ‘’gewoon’’ (wat dat ook voor iedereen is) zouden moeten kunnen. Ik kan hem moeilijk de rest van zijn leven aan de ketting leggen. :p Maar klopt hoor, dat gevoel zou er ook zijn wanneer hij naar een simpel festival of zo zou gaan. De basis is inderdaad veranderd, zelfs een hele tijd weggeweest. Nu weer in opbouw en daarin is zo’n feestje een grote stap.
     
  13. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.693
    3.132
    113
    Vrouw
    Brabant
    Er waren filmpjes van.. dus vrij lang. En volgens mij nu nog steeds. Als er een feestje is in de trant van: "drink maar niet teveel ander kots je nog over.....":D
     
  14. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Hahaha :roflmao: maar ik neem aan dat jij niet eerst met C en vervolgens met de ander uit de wc kwam en vervolgens de volgende dag met weer een ander aan kwam rijden op kantoor :roflmao:

    Het grappige was. Ik woonde 40minuten rijden ( wanneer het rustig was ) verderop. Dus ik was altijd nuchter en kreeg dus echt alles mee :roflmao: en iedereen vertelde me op een of andere manier ook alles omdat ik netjes mijn mond hield. Nou ik weet van heel veel affaires en ook meerdere waar serieuze relaties bij zijn ontstaan.
     
    femkes en Iertje81 vinden dit leuk.
  15. Kraamzuster

    Kraamzuster Actief lid

    21 mei 2020
    230
    105
    43
    Vrouw
    Dat is per situatie en partner verschillend natuurlijk.
    1. Mijn partner heeft amper vrienden.( Is niet zo sociaal ingesteld.)
    2. Hij drinkt geen alcohol.
    3. Heeft een allergie voor dit soort feestjes.

    Dus als iemand zoiets zou regelen dan zou hij niet mee gaan.
     
  16. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.170
    35.831
    113
    Waar ik werkte ook. Was toevallig een paar keer zwanger tijdens teamuitjes en ik heb echt de raarste dingen gezien bij getrouwde collega's. Nuchter zie je dan ook echt meer.
     
  17. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Oooh is dat snap ik volledig hahaha. Ik heb 1x in een dronken bui iets verleidelijks geroepen tegen mijn vriend, ben gaan liggen. Hij had er zin in en ik viel als een blok in slaap. Dat verhaal achtervolgt me nu al bijna 10 jaar. Moet je nagaan dat van die jongen :roflmao:
     
    femkes en Mapje vinden dit leuk.
  18. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Maar dat is echt zo! Je denkt dat het mee valt maar je ziet echt andere dingen dan ja :roflmao:
     
    suus1983 vindt dit leuk.
  19. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.755
    7.854
    113
    Vrouw
    Ik snap je insteek. Maar dit is zo’n levensveranderd incident geweest waardoor de basis compleet veranderd is, dat je het niet kunt vergelijken met hoe ik bijvoorbeeld in zo’n situatie zou reageren en ik denk dat je dat ook niet kunt want het blijft altijd bij je en daar is niks mis mee hè. Je kunt prima vergeven maar vergeten is wat anders.
     
  20. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.170
    35.831
    113
    Hahaha, oh ja dat blijft zo. Toen ik mijn man net kende waren we allebei toevallig in salou. (19 jaar geleden)Een vriend van hem ging met mijn vriendin mee s nachts. 10 minuten later moest mijn man hem ophalen. Hij was in slaap gevallen met zijn benen nog op de grond zittend. Hewoon achterover in diepe slaap. Man kreeg hem bijna niet wakker en met 3 man moesten ze hem meenemen. Werden nog lang grapjes over gemaakt (alleen weet niemand od zijn vrouw het weet en dat zou te lullig zijn, dus houden we het nu netjes voor ons, maar iedereen weet het nog hoor haha).
     

Deel Deze Pagina