Uitgerekend 16 - 31 maart 2022 - Deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Palmpje, 19 dec 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    Jeetje @vrouwvan wat rot dat het zo moeizaam gaat bij jullie met het spugen. Wat een zoektocht hè. Ik hoop dat indikken gaat werken. Ik begreep wel vd kinderarts dat johannespitmeel vaak krampen geeft. Je hebt dan ook nog Gelilact, wat geen krampen zou geven (lees daar hele goede verhalen over). Verder heel herkenbaar, Isa kan ook niet meer dan 90cc hebben en zelfs met 90cc krijgt ze enorm veel last van haar reflux. Het beste is in 2 keer, dus een half uur er tussen, maar dan krijst ze de boel bij elkaar omdat ze honger heeft en meer wilt.

    Verder gaat het heel moeizaam. Ze huilt soms de hele dag, werkelijk 5 uur achter elkaar en niets dat helpt. Het begint na een flesje, ze wordt misselijk en begint te krijsen urenlang. Vervolgens valt ze in slaap, wordt ze wakker na 2-3 uur en dan begint het opnieuw. We hebben vrijdag zelfs de HAP gebeld omdat ze maar niet stopte. We hebben ook even nagedacht over een opname maar we beginnen nu eerst met Nexium, een maagzuurremmer, iom de kinderarts. Wel een groot drama om te geven, dus dat is nog een uitdaging. Ze heeft ook enorm veel last van krampjes en kreunt/ overstrekt de hele dag door. Echt enorm sneu. Ik probeer haar maar zoveel mogelijk vast te houden om te troosten.

    Vind het ergens moeilijk om te lezen hoe mooi het dus wel kan kan zijn. Ik vind het zo erg dat ons meisje zoveel pijn heeft.. en wij dus ook niet kunnen genieten.
     
  2. vrouwvan

    vrouwvan Fanatiek lid

    26 dec 2015
    2.195
    1.242
    113
    Ja ik ben net begonnen aan de jbpm begonnen, dus ik ben benieuwd hoe dat gaat. Ik hoop echt niet dat hij krampen gaat krijgen en daar weer kast van krijgt, als ik het ene probleem oplos met een andere probleem zie ik dat niet echt als een oplossing. Ze hadden me sowieso al gewaarschuwd dat de kans op verstopping iets groter was.

    Wat erg dat jullie meisje 5 uur achter elkaar huilt zeg. Komen jullie nog wel aan slaap toe en groeit ze verder wel gewoon goed?
     
  3. Danie1989

    Danie1989 Fanatiek lid

    22 jun 2021
    1.142
    1.196
    113
    Vrouw
    P&O adviseur
    Hier geen last van krampjes tot nu toe door de jbpm. Alleen wel last van harde ontlasting dus het persen lijkt het wel pijn te doen. Dat is wel echt even zielig maar daarna is hij er wel weer vanaf en is het meteen weer goed.
     
    vrouwvan vindt dit leuk.
  4. Danie1989

    Danie1989 Fanatiek lid

    22 jun 2021
    1.142
    1.196
    113
    Vrouw
    P&O adviseur
    Jemig 5uur achter elkaar. Dat is toch niet te doen. Ook als je haar op de arm hebt dan? Of is ze dan wel rustig? Ik zou dat serieus niet aan kunnen hoor, wat een respect voor jou!! Al snap ik ook wel dat je ook geen keuze hebt :( Krijg je inmiddels al extra hulp? Om even bij te kunnen tanken?
     
  5. Danie1989

    Danie1989 Fanatiek lid

    22 jun 2021
    1.142
    1.196
    113
    Vrouw
    P&O adviseur
    Hier slaapt deze jongen vandaag ook alleen maar zo :| zodra hij de box of het bed raakt begint hij te huilen. Vanmiddag een uur lang in bed toen dacht ik, dit wordt um niet vandaag. Gelukkig z’n broer wel.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      69,4 KB
      Weergaven:
      31
    vrouwvan en Flowertje27 vinden dit leuk.
  6. Kramertje

    Kramertje VIP lid

    4 apr 2019
    7.271
    5.871
    113
    Vrouw
    Om je productie goed op gang te krijgen is moet je veel en vaak aanleggen. Wat je kan doen is na het voeden alsnog kolven. Ik kolfje in het begin ook erg weinig, 20/30ml. Momenteel als ik kolf, kolf ik zomaar 200/300ml. Op de momenten dat Damon een flesje krijgt kolf ik. Zorg dat je echt iedere 2/3 uur of aanlegt of kolft. Je zal
    zien dat je melkproductie dan beter op gang komt.

    Ik zou je echt aanraden de Medela Calma te gaan gebruiken. Hier ook Difrax, DR. Brown geprobeerd, maar enkel de Calma werkt. Dat ze het zo snel drinken is omdat het zo dun en vloeibaar is. Maar als je jbpm toevoegt kunnen ze niet zo snel meer drinken.
     
  7. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    Ja vijf uur achter elkaar. Niks helpt, lopen, laten liggen op je borst, over je schouder, wandelwagen, draagdoek, auto rijden. We schakelen op dat moment ook onze moeders in voor extra hulp want je wordt er gewoon werkelijk waar doof van. Ik word na 2/3 uur ook geïrriteerd dus dan moet ik haar echt even aan iemand anders geven. Dat gekrijs is echt verschrikkelijk, probeer maar een rustig te blijven. Gelukkig hebben we wel hulp van ouders maar ik moet bekennen dat als ik thuis ben en hoor alsnog het geschreeuw ik niet echt tot rust kom.
     
  8. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    Ahhh. Ook al is het niet handig, is het toch wel genieten toch zo ♥️
     
  9. Girl34

    Girl34 Fanatiek lid

    13 mrt 2021
    1.441
    1.226
    113
    Vrouw
    Vreselijk zeg :(
    Toevallig had ik vandaag kraambezoek van een vriendin die net zelf moeder is geworden ook.
    Zoontje is nu 12 weken en heeft dus ook verborgen reflux.
    Hun hebben na 9 weken eindelijk medicatie voorgeschreven gekregen (omeprazol) van de kinderarts en het kindje heeft nergens meer last van en is een heerlijke vrolijke baby nu!
    Die van hun krijste ook de hele dag, niets hielp. Man heeft zelfs een burn-out erdoor.
    dus als je medicatie mag proberen doe het dan echt! Laat je niet gek maken door verhalen over bijwerkingen enz maar probeer het gewoon voordat jullie er beide doorheen zitten @Flowertje27
     
    vrouwvan vindt dit leuk.
  10. Kimmey

    Kimmey Bekend lid

    23 mrt 2011
    825
    449
    63
    Vrouw
    Mama en Vogelkweker
    In Mijn Huisje :P
    Hoe geef je haar de fles? In de zelfde houding als dat ze aan je borst ligt? Want op hun zei kan je beter de flow van de fles reguleren zelf en zij ook. Het komt dan ook niet gelijk in haar keel terecht
     
  11. Sara190

    Sara190 Fanatiek lid

    29 nov 2018
    4.970
    2.529
    113
    Vrouw
    Ik heb haar dan gewoon vast met haar rug op me arm. Huh hoe kan je fles dan op de zij geven?
     
  12. vrouwvan

    vrouwvan Fanatiek lid

    26 dec 2015
    2.195
    1.242
    113
    Jeetje wat heftig, zeker omdat ze ook echt ontroostbaar is. Ik zou echt weer terugkeren als het niet minder wordt. Een baby kan niet praten maar door haar gehuil probeert ze wel wat aan te geven, waarschijnlijk heeft ze gewoon veel pijn.:(

    Bij ons vandaag ook weer hele tijd gehuil, we kunnen hem niet neerleggen of hij begint weer te huilen. Mijn man kwam uit de nacht en vroeg wil je hem alstublieft troosten zodat ik een uur kan slapen, dan zorg ik als ik opsta voor de hele huishouding en voor het avondeten.

    @Danie1989 na de voeding met jbpm, begon hij weer te huilen. Het kwam er niet uit gelukkig, maar hij was erna niet tevreden. Ik denk dat hij pijn heeft ofzo, want zelfs tijdens het drinken stopte hij even en begon dan een paar seconde te huilen om vervolgens weer verder te drinken. Als hij slaapt kunnen we hem heel voorzichtig neerleggen maar zodra hij merkt dat hij ligt begint hij te huilen. En mijn zoontje van 4, die kan ik wel achter het behang plakken af en toe, want hij heeft een leeftijd waarbij bij echt aandacht wil, en wil spelen en dan wordt de baby weer wakker. Als ik zeg stil baby slaapt, is hij precies 5 seconde stil.
     
  13. Kimmey

    Kimmey Bekend lid

    23 mrt 2011
    825
    449
    63
    Vrouw
    Mama en Vogelkweker
    In Mijn Huisje :P
    Wat een hoop verschillende ervaringen lees ik.
    Wat vervelend dat bij sommige het genieten nog niet aanwezig is.

    Hier afwezig geweest. Dus vandaar weinig geschreven want het is hier super druk met alle afspraken van mijzelf, van Luna en van Zoontje nu alles weer normaal wordt kwa ritme. Luna doet het erg goed en we zijn vandaag voor het eerst bij cb geweest. Ze weegt inmiddels 2630 gram en is 45,5 cm lang. Ik kolf nog steeds dus Luna krijgt nog steeds borstvoeding met BMF erin. Wel geeft ze steeds vaker ook melk terug en dus ook soms via mond en neus. Jbpm gaan wij nog niet doen. Luna is eerder geboren en daardoor zijn jaar darmen kwetsbaarder dus ben bang dat ze krampjes krijgt daardoor. Dus hier standaard rustig bij me liggen zodat het wat kan zakken en verteren al. Ze drinkt inmiddels 8x 60 ml dus zit erg ruim in haar voeding. Ze slaapt veel en heeft soms 2/3 uurtjes dat ze goed wakker is. Verder korte momentjes. Wat dat betreft durf ik dus weinig tips te geven aan iedereen omdat ik zowel met zoonlief geen ervaring ermee heb als nu met Luna niet. Wat dat betreft lijken ze beide erg op elkaar als baby.

    verder heb ik vrijdag afspraak bij de internist Ivm de diabetes en vergiftiging. Ik heb dus bloed al laten prikken en urine ingeleverd. Daaruit zag ik zelf al dat er waardes weer /nog steeds te hoog zijn dus ben bang dat er iets is blijven als souveniertje :(
    Ben nu dus weer aan het curven van de suikers voor de afspraak en dan zullen we horen wat het mogelijk zou kunnen zijn maar hou mijn hard heel erg vast ervoor
     
  14. Sara190

    Sara190 Fanatiek lid

    29 nov 2018
    4.970
    2.529
    113
    Vrouw

    Oh dat lijkt me lastig met je andere zoontje erbij. Op dat moment ben je al zo blij als de kleine slaapt! Geen prikkelss.

    Mijne slaapt nu eindelijk sinds 23:00 uur pff ik ga ook meteen slapen voordat ze over 1 uur weer wakker wordt.. :(

    Heeft gewoon hele dag 3 uurtjes geslapen echt bizar dit..
     
  15. Kimmey

    Kimmey Bekend lid

    23 mrt 2011
    825
    449
    63
    Vrouw
    Mama en Vogelkweker
    In Mijn Huisje :P
    Ik zal zo even foto maken als ik Luna haar flesje geef hoe ik hem geef en dan hier posten
     
  16. Flowertje27

    Flowertje27 Fanatiek lid

    31 dec 2020
    3.003
    2.492
    113
    Vrouw
    Oh ik hoop zo dat het bij ons ook het geval gaat zijn. Kan me echt voorstellen dat je er een burn out door krijgt.
    We hebben de medicatie in huis maar beginnen pas morgen omdat ik een speciale medicijn speen heb besteld. Op een lepeltje of met een spuitje krijg ik het echt niet binnen, helft werkt ze weer naar buiten. ze vindt het maar gek natuurlijk. Het is 7ml water met korreltjes opgelost, echt geen doen joh bij een baby.
     
  17. Kimmey

    Kimmey Bekend lid

    23 mrt 2011
    825
    449
    63
    Vrouw
    Mama en Vogelkweker
    In Mijn Huisje :P
    Hierbij de foto’s manlief sliep dus moest zelf foto’s maken dus heb het even in 2 foto’s gedaan omdat ik haar normaal met 2 handen vast heb. Foto’s zijn dus van boven gemaakt dit is wat ik zie.
    Op de eerste foto zie je de houding zoals ik haar voed via de fles en de tweede is waar ik dus mijn andere hand normaal laat. Luna licht ook schuin dus hoofd hoger dan benen op het voedingskussen. Als je met je tweede hand haar hoofdje vast hebt kan je haar hoofdje dus draaien naar je eigen gezicht toe zodat je wat meer flow krijgt door de speen wanneer je dat wil of nodig hebt. Hoe horizontaler de fles hoe minder flow omdat de fles dan dus ook niet druppelt zoals die normaal doet als je de speen naar onder houdt. Hopelijk snap je wat ik bedoel.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Sara190, Palmpje en Girl34 vinden dit leuk.
  18. Girl34

    Girl34 Fanatiek lid

    13 mrt 2021
    1.441
    1.226
    113
    Vrouw
    Ik hoop echt dat het voor jullie ook zo goed gaat werken!
    Ja erg hè, ik had echt met hem te doen :(
    Maar ik begrijp het volkomen.
    Ik heb niet eens een huilbaby maar ik draai af en toe helemaal door tegen mijn andere dochter omdat ze zoveel aandacht vraagt als ze ziet dat ik druk bezig ben met de baby, ze vraagt vooral negatieve aandacht dan. Niet luisteren, grote mond. En ik snap haar, ze is jaloers en het is allemaal even wennen. (3.5j is ze )
    En ik ben moe, reageer het dan op haar af pff.
     
  19. Girl34

    Girl34 Fanatiek lid

    13 mrt 2021
    1.441
    1.226
    113
    Vrouw
    Ja dit is exact wat ik laatst bedoelde voor volgens mij @Flowertje27 over het voeden op de zij :)
    En @Sara190 ik snap ook echt niet waarom een vk adviseert kv bij bv te geven, dat is altijd vragen om krampjes!
    Voor de eerste week prima idd ivm de productie maar daarna echt niet meer.
    Zelfs overstappen op een ander merk kv zorgt al voor kramp etc.
    In het zh vertelde ze mij dat ik dit wel even kon doen zodat ik zelf kon bijtanken maar de lactatiedeskundige int zh vertelde me meteen toen ik naar huis ging dat dit echt niet goed is voor haar darmen en mijn productie omdat je in de nacht (rond 2u) juist de beste bv aanmaakt (iets met hormonen toppunt ofzo).
     
    Sara190, Kimmey en Flowertje27 vinden dit leuk.
  20. Sara190

    Sara190 Fanatiek lid

    29 nov 2018
    4.970
    2.529
    113
    Vrouw

    Ik snap het ook niet meer

    Pff hier is ze sinds 03:00 uur al wakker en na de voeding weer kreunen en van alles als ze ligt. Ik ben egt helemaal op, manlief stond vannacht op terwijl die ook moet werken en 06:00 uur moest opstaan.

    Ik ga zo CB ook echt bellen dit is toch niet meer te doen hoe weinig zij slaapt en toch ergens die pijn heeft.
     

Deel Deze Pagina