Idd probeer het echt wat rustiger aan te doen nu en luisteren naar mij lichaam. Ik voel hem wel nog heel.hoog schuiven in de buik ook maar hopelijk ligt hij toch al een stukje lager. Het maagzuur deze zwangerschap.in redelijk binnen de perken gebleven, dus niet zoveel last van.
Hier de snoepzakjes en geboorte/doopsuiker. Er komt nog sticker met naam op ze liggen hier al maar jongens zijn veel te nieuwsgierig.
Leuk hoor al dat uitdeelgebeuren. ondanks dat ik blij ben dat het hier geen ding is (simpelweg omdat ik te lui ben om dit soort dingen te organiseren) vind ik het wel echt een leuke Nederlandse traditie
Hahaha ik ben hier ook way to lui voor eigenlijk maar mijn zoon had een heel idee over de traktatie (brownie met witte chocolade en muisjes en een vlaggetje met foto van baby en lievelingsrobot, had ik geloof ik al eens genoemd) dus die ga ik toch maar maken.
Ik ben vandaag bezig geweest met een deel van de zakjes vullen en vast maken aan een boompje om leuk te presenteren: Voor Vajèn haar klas heb ik ook al een deel gevuld maar ik wacht nog op antwoord van de juf hoeveel jongens en meisjes er in haar klas zitten. Ik heb vandaag verder lekker niks gedaan, echt even bijkomen van gisteren. Alleen lijkt het niet echt geholpen te hebben. Sinds een uurtje of 2 voel ik mij echt k*. Buikpijn, pijn op mijn borst en tussen mijn schouderbladen… maar ik heb morgenochtend al controle dus ik vind het echt stom om nu te gaan bellen terwijl ik over iets meer dan 12u toch al naar het ziekenhuis moet.
Wat een supermooi boompje!! Echt zo creatief (en heel wat met jou in deze groep). Ah meid dat klinkt echt niet goed. 12 uur is lang hoor als je je echt niet okee voelt. Ik kan het niet inschatten maar volgens mij hebben ze wel echt aangegeven dat je moet bellen als je slechter voelt? Sowieso sterkt ermee, hoop dat de pijnen afzakken en je gewoon rustig kan slapen.
Nee dat herinner je goed. Heb je ook het gevoel dat je een strakke band om je buik hebt en/of sterretjes/lichtflitsen ziet?
@Malbec super leuk geworden! @KleineLai ja daar heb ik dus ook last van. Ik neem me ook altijd met traktaties enzo voor dat ik echt op tijd begin... dat betekend meestal een dag van te voren schelden in de winkel omdat het er niet is haha. @Sillemie ze hadden gezegd gelijk bellen toch? Zijn toch wel de symptomen van.. Boom is heeel leuk. @Liessb88 heerlijk dat ze zo kunnen helpen. Lijkt me echt leuk als ze zich zo bewust ervan zijn. Vanavond kwam er nog iemand de elektraleiding dichtsmeren zodat iig die muur kunnen behangen ipv wachten tot na zaterdag. Ik ben blij Ik heb opzich nog wel energie. Maar ik merk als ik ga lopen bijv naar de winkel ofzo dat mijn buik gelijk hard wordt en krijg een naar zwaar gevoel beneden.. dus dan loop ik als een soort pinguin die in dr broek heeft geplast
O en ik ben vanmorgen na mijn tripje AH een deel van mijn slijmprop verloren geloof ik. Zag er iig wel uit als zoiets. Lekker verhaal ook haha.
Ik zou geen risico nemen @Sillemie . Snap dat het kut is om nu te bellen vanwege het tijdstip en het feit dat je ze over 12 uur ziet, maar ik zou het toch doen.
Ja vooral dat het dus meer werk is. Mn hele wc moet er gewoon uit omdat ik een muurtje wil plaatsen. Maar dat is met heel veel in dit huis.. vorige bewoner dacht dat ie kon klussen, maar kan het absoluut niet, tot echt aan gevaarlijke dingen aan toe. Vraag me af of ik met terugwerkende kracht John Williams kan bellen .
Je kan t maar kwijt zijn Was bij jou de kleine ook al ingedaald? Slijmprop verliezen is wel echt t begin van het einde toch?
Zwaar medelijden! Hier komt de verbouwing langzaamaan tot een einde en ik kan echt niet wachten. Bij jou lijkt t nog maar te beginnen... Echt balen zulke verrassingen van vorige bewoners. (1 van onze vorige eigenaren heeft in een pur fabriek gewerkt, die vinden we ook overal terug in koofjes e.d. )
Oh dames al die verbouwingsverhalen, hoe trekken jullie dat?! Petjr af hoor! @Sillemie hoe gaat het?! Verder, wie is er nu 37 weken? Ikbga de lijst weer zoeken, wordtvspannrnd nu, elke ovhtend kijken of er een babytje geboren is