Haha ja de assistente bood aan om meteen even wat afspraken door te plannen en daar was ik natuurlijk heel blij mee. Er was namelijk ook niet zoveel plek meer voor mijn 13 weken echo helaas. Gelukkig heb ik voor een paar andere afspraken nu wel een gunstige tijd en dag . Mijn vriend en ik zitten lekker in Zeeland een bevriend stel. We hebben het hun gisteren verteld met cupcakes waarop een foto met de tekst van 'baby news' op gezet was. Ze waren superblij en enthousiast. Meteen uren gepraat en ervaringen gedeeld (zij heeft al 3 kinderen). Wat vervelend dat je zo'n last hebt gehad van buikgriep! Ik ga duimen voor je dat je ontbijt binnen blijft en wat dingetjes in huis kan doen. Ik ga er ook nooit goed op als het huis een bende is doordat je beide even 'uitgeschakeld' bent. Hier gisteren een hele goede dag gehad. Alleen aan het eind van de ochtend medicatie tegen de misselijkheid genomen. In de avond niet misselijk geweest en voor het eerst in langere tijd gewoon mee avond kunnen eten. Dat heeft me heel erg goed gedaan. Ik voel nu wel lichte misselijkheid, maar heb goede hoop dat dat zo wegtrekt
Dit klopt idd. Bij mijn oudste placenta achter maar bij de tweede placenta voor en ik voelde de tweede zelfs iets eerder. Ik voelde de schopjes vrij vroeg, vanaf 13/14 weken wel Heel subtiel wel natuurlijk. Per kind zelfs beter en eerder (ondanks voorliggende placenta) Uiteindelijk in intensiteit qua schopjes voelde het bij mij allemaal hetzelfde en heb dus zowel placenta voor als achter gehad!
Wat heerlijk dat je zo het nieuws hebt kunnen delen! En super dat de misselijkheid gister eens geen parten speelde. Nu met die buikgriep achter de rug ben ik duizend keer extra dankbaar dat misselijkheid bij mij geen zwaar symptoom is. Ben benieuwd waar bij mij de placenta zit, hopelijk kunnen ze daar morgen iets over zeggen.
Ik ben ook benieuwd! Hopelijk aan de boven- of achterkant . Zo fijn dat jouw termijnecho morgen alweer is! Hoe laat mag je? Succes met het wachten de laatste uurtjes vandaag en morgen
Heel fijn dat het na werk gepland kon worden inderdaad! Het wachten wordt vast beloond . Heel veel plezier vanavond!!
Thanks dames gelukkig weer hersteld van de buikgriep, was zo fijn om gisteren een gepoetst huis te hebben.
Dames ik ben toch elke keer enorm onzeker dat het alsnog fout gaat ofzo.. ondanks een goeie termijnecho vorige week met 10 weken en ben vandaag 11 weken af en toe wat vaag gevoel in me buik.. en super vermoeid.. kan de hele dag wel slapen.
Ah, rottig is dat! En gezien je symptomen ook hartstikke onterecht, maar rationeel weet je dat ook wel natuurlijk… dikke knuffel want het is allemaal maar lastig, zeker zonder de baby te voelen enzo.
Echo was weer helemaal goed . Uitgerekende datum is nu officieel 1 november! Mooi actief weer, netjes 2 armen en 2 benen, mooi hupsend babietje gezien en het hartje gehoord, wauw wat is dat speciaal zeg. Moest er een traantje bij laten .
Hoe is het met iedereen? We komen allemaal gewoon alweer steeds dichterbij dat tweede trimester. Zo fijn dat we het eerste deel dan alweer achter ons kunnen laten! Mijn misselijkheid is helaas nog niet helemaal weg, maar het is wel weer beter te controleren. Lijkt dus wel echt minder te worden dus al gelukkig. Kleding is daarentegen wel echt een dingetje, haha. Heb maar even wat verschillende dingetjes besteld om te kijken wat nog goed zit. Jurkjes zijn over het algemeen mijn favoriet nu, maar daar heb ik er niet superveel van dus dat is nog een dingetje. Wat doen jullie veel aan nu alles strak zit maar zwangerschapsbroeken nog te groot zijn? En dan bedoel ik specifiek als je de deur uit moet
Heb je al wel een zwangerschapsbroek geprobeerd? Ik draag ze al vanaf 6 weken Mijn ervaring is ook niet dat deze te groot zijn, de band om je buik zit gewoon strak en groeit uiteindelijk lekker mee. Je hebt wel echt verschil in broeken. De 1 zit heeeeel los, dat is voornamelijk Noppies, die zullen dan idd nog niet lekker zitten. Heb zelf broeken van H&M (vorige zwangerschap nog) en die zitten heerlijk. Verder draag ik ook heel veel jurkjes. Een zwangerschapspanty zit toch weer lekkerder