Ik zou het niet fijn vinden. Maar dat is ook omdat mijn man moeite heeft met mate houden. ik bedoel hiermee niet dat hij een alcohol probleem heeft ofzo, maar hij is iemand die zich wel ladderzat zuipt bij zoiets.. en dat kan ik minder waarderen.. strippers heb ik dan weer geen moeite mee.. ik vind overigens ook dat je bereikbaar zou moeten zijn.. en niet iedere minuut van de avond.. dus paar uurtjes niet heb ik geen probleem mee, maar een hele dag en nacht bijvoorbeeld vind ik niet nodig. maar mijn man zou daar nooit mee naar toe gaan.. hij gaat weleens met vrienden een weekendje naar Amsterdam. Dan gaan zij ook naar een stripbar ofzo, maar drinken ze dan juist weer bijna niet omdat ze daar niet zo bekend zijn.. een echt vrijgezellenfeest vind hij vreselijk en ik ook.. wij gaan nooit mee en hebben er zelf ook geen gehad
Nee die was helemaal voor strippers op vrijgezellenfeestjes. Drank, pilletjes.. die ging helemaal los op feestjes. Of nou ja.. dat claimde ze. Geen idee wat daarvan waar was natuurlijk.
Zolang je zelf niet dronken op een tafel gaat staan omdat je denkt dat je een stripper bent, valt het wel mee zeker.
Hij kan misschien BFF's worden met mijn man die precies hetzelfde is. Van hem hoefde de kinderen er niet perse te zijn zelfs. NU ze er zijn is hij dolblij en houd hij zielsveel van ze maar als ze er nooit hadden gekomen had hij er ook geen bezwaar tegen gehad. Jeetje wat een slechte vent heb ik toch getroffen die nu weer voor ons aan het werk is. (Als het goed is tenminste )
Nou.. laat ik dat nou net altijd doen als ik op feestjes ben. Want ja. Alcohol hè.. ook gewoon bij oma die 80 wordt, ik ken geen grenzen én heb geen eigenwaarde.
Pas maar op met die uitspraak, want je wordt dan overspoeld met reacties van een aantal 'dames' hier, die je nog net niet digitaal lynchen. Het zijn dan wel weer degene die net niet bij elkaar in de endeldarm kruipen (vaker reacties van ze gelezen, dus echt serieus neem ik ze niet) maar toch. Je moet er wel tegen kunnen.
Guttegut.. je bent niet alleen jaloers als je vent ergens heen gaat maar ook nog eens op het feit dat niet heel ZP het met je eens is én je hebt niet het lef mensen te taggen. Als je het dan over een “dame” hebt, ben jij daar niet het voorbeeld van nee. Oh en in die endeldarm is het heel gezellig, zijn ook strippers trouwens!
Wat dacht je van vrouwen die op forums zitten ‘ja ik zit op het forum genaamd zp’ zitten ze gewoon allemaal stiekem op tinder. Geen groepje, nee allemaal.