Volgens mij zijn er ook alleen de apparaatjes zonder knuffel en die zijn veel goedkoper. Mijn buurvrouw gebruikt die voor haar dochtertje. Ik zou gewoon op white noise zoeken. In de projector slaap mobiel van mijn zoontje zit het ook als optie maar die is speciaal voor mindervalide kinderen en ook prijzig.
Ik ben zelf stiekem helemaal verliefd op die beer dus moest hem gewoon hebben hahaha Maar ben er wel echt blij mee want het werkt
Nou met elke keer die bijvoeding geven slaapt ze nog niet haha weer hele dag 3 uurtjes ofzo geslapen..
Misschien is t gewoon een erg wakker meisje? Als ze niet veel huilt / oververmoeid raakt denk ik niet dat t heel erg is toch?
Nou als ze maar 3 uurtjes slaapt per dag lijkt mij toch egt niet gezond. En wanneer moet ik slapen ? Haha ze lijkt kei moe en gapen dan zie je dr ogen dicht gaan even en na 2 min weer klaar wakkker. Als ze nou snachts door zou slapen was het geen probleem. Maar ook dat doet ze niet.. gisteren was ze vanaf 03:00 uur wakker en vandaag 2 of 3 uurtjes geslapen en nu nog wakker.. en ze wilt weer zo vaak gevoed worden.. egt bijna weer om het uur of 1.5 uur.. regeldagen zou rond 6 weken moeten zijn..en dat is zij volgende week pas
Ze slaapt idd wel erg weinig maar als de kinderarts zich geen zorgen maakt dan zal het wel goed zijn? Regendagen kunnen ook eerder zijn hoor Pff ik ben zo verdrietig. De dierenarts komt vanavond onze hond inslapen (14j) Ik ben al weken aan het huilen maar nu is het echt drama pff, wat een pijn zeg Iemand hier ervaring mee met kinderen? (3j) Onze dochter is gewoon thuis, we hebben haar al goed voorbereid (hij wordt een sterretje en dierenarts laat zijn hartje stoppen ivm dat hij heel erg ziek is en pijn heeft) Mijn idee was om haar niet bij het moment te laten maar als hij overleden is mag ze naar beneden komen en hem nog een laatste keer knuffelen.
Och wat sneu zeg sterkte! Ja morgen heb ik weer overleg met de verpleekundige via de app haha want ze heeft corona appte mii net of we kunnen appen want ze is haar stem ook kwijt. Vannacht sliep ze eindelijkkk goed. Van 23:30 tot ongeveer 03:30 uur.. toen flesje gegeven rond 04:00 viel ze in slaap tot ongeveer 06:15 uur. Toen borst gegeven viel ze rond 07:30 uur in slaap tot iets voor 09:00 uur ongeveer. Heb dr toen verschoon en weer borst gegeven en nou slaapt ze in me armen. Ik hoop zo dat ze in de loop van de dag ook gaat slapen..een groot verschil met de afgelopen dagen..heeft mij ook enorm rust gegeven voelde me na lange tijd beetje fit vanmorgen
Och jeetje!! Wat schrikken zeg!! Hoe gaat het nu met hem? Weten ze inmiddels al of het rsv is? Wat was er met hem dat hij naar spoed moest? Heel veel sterkte! Jesper moet morgen ook weer naar het ziekenhuis voor een bloedtransfusie. Het houdt niet op pfff de kinderarts heeft gisteren nog met Leiden gebeld en uiteindelijk met de professor contact gehad, omdat ze ook niet wist of dit wel normaal is. Lekker onzeker allemaal.
@LenaMill wat erg zeg, heel veel sterkte. Hoe gaat het nu met jullie kleintje? Zijn jullie al weer thuis? @Sara190 ik snap dat het heel frustrerend js dat jullie meisje niet slaapt. Te weinig slaap is ook niet goed, als ze verder goed drinkt en irt huilt zou ik het even aankijken, het kan zijn dat ze een dag slecht slaapt en het de volgende dag gewoon weer inhaalt. Als mijn zoontje 5 uur wakker is geweest, merk ik dat hij daarna weer zn uren pakt. Probeer trouwens ook je slaap te pakken als je dochter verder niet huilt, al is het maar een uurtje anders trek je het echt niet. Je bent nog kraamvrouw en hebt echt nodig. @Danie1989 he wat vervelend. Hoe doen de jongens het verder? Merk je wat vanwege de tekorten? Heb je al wel gevraagd hoe lang dit nog gaat duren, de transfusie? @Girl34 ow wat erg zeg van jullie hond. Ik wilde er vorige keer nog naar vragen. Ik ben gek op honden, dus ik voel echt met jullie mee . Ik zou trouwens ook mn kind van 4 er niet bij laten, er is geen goed of fout en doe vooral wat goed voor jullie aanvoelt. Je hond laten inslapen is vreselijk en in je kraamtijd met al je hormonen nog erger. Heel veel sterkte vandaag en de komende tijd.
Jongens doen het verder gewoon goed qua drinken, poepen en plassen. Jesper slaapt wel heel veel en is heel bleek. Thijmen z’n hb is nu 5.4 dus wel wat hoger. Is ook minder bleek en iets meer wakker. We hebben er zeker naar gevraagd. Onze kinderarts gaf aan dat dit eigenlijk nooit voor komt en dat normaal de antistoffen al wel uit het bloed zou zijn. Ze ziet ook nog niet dat de jonge bloedcellen al toenemen, dus die wissel vindt blijkbaar ook nog niet plaats. Vandaar dat ze met Leiden heeft gebeld. Ook daar wist het team niet goed wat ze moesten adviseren vandaar dat er contact op is genomen met de professor. Hij gaf aan dit heel normaal is en gewoon verschilt per kind. Totdat ze 3 maanden zijn blijft het beleid hetzelfde (wekelijks prikken en bloedtransfusie als ze onder de 4.5 komen). Jesper krijgt nu wel wat meer bloed dan voorgaande keren, zodat z’n hb niet met 2 punten maar 3 punten stijgt, waardoor het lichaam meer tijd krijgt om het hb zelf op orde te krijgen. Wie weet is dit het laatste zetje wat ze nodig hebben.
Oh nee wat verdrietig zeg… is het na zijn operatie dus niet beter gegaan? Ik heb geen ervaring maar ik denk dat je het op die manier heel goed doet! Lijkt me inderdaad lastig of je ze er bij laat. Ene kant denk ik misschien juist wel fijn, dan leert ze dat dit er bij hoort en ook “vredig” kan zijn. Andere kant is ze nog wel erg klein. Sterkte ♥️
Thanks!! Nou vandaag een totaal een andere dag! Het gaat tot zo ver heel goed. Sinds vanochtend slaapt ze steeds 1 of 1.5 uurtje ofzo dan wordt ze wakker leg ik haar aan drinkt ze even 10 min en dan valt ze weer in slaap in me armen. En als ik dr neerleg doe ik white noise voor dr aan en ze slaapt verder als een roosje. Ze heeft nu zelfs vieze luiere hahah maar ze slaapt nu ik ga dr ook niet wakker maken om luier te verschonen haha. En ik heb tot nu niet eens flesje bij gegeven omdat ze in slaap valt na de borst.. My god wat een verschil zeg met afgelopen dagen pfff
Nou we waren helemaal blij na zijn operatie want het zag er goed uit, alleen binnen 3 weken begon de tumor alweer te groeien en ook echt 10x zo snel. Daarbij was hij fysiek door de operatie ook achteruit gegaan. Nu alsnog weer lopen rekken omdat ik egoïstisch ben en het niet aan kan, maar het is goed zo. Hij mag uit zijn lijden verlost worden. Wellicht geeft het ons juist rust, nu is ieder moment dat ik kijk naar hem zo vreselijk pijnlijk.
@Girl34 heel heel veel sterkte vanavond. Het is vreselijk verdrietig Je lieve hondenkind. Ik heb geen ervaring met kinderen er bij. Persoonlijk zou ik haar er op het moment zelf ook niet bij laten maar daarna afscheid laten nemen. Dat is wel belangrijk. Ik denk aan jullie vanavond ♡
Oh meis je bent echt niet egoïstisch! Is toch volkomen logisch dat je hem eigenlijk niet wilt laten gaan. Heel veel sterkte vanavond.