Waar doen ze het van?

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Luna86, 24 mrt 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.553
    12.112
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Ik ben al geen hele grote voorstander van thuisonderwijs. Juist hierom, haar kinderen groeien zo wel heel erg wereldvreemd op.
     
  2. zara1983

    zara1983 Fanatiek lid

    1 nov 2013
    1.210
    537
    113
    NULL
    Laatste aflevering verteld ze toevallig dat ze thuisonderwijs geeft. Eigenlijk wil ze er nog subsidie voor ook..
    En ze zegt dat kinderen niet sociaal beperkt zijn omdat ze veel met andere omgaan :|
    ze heeft het ook over vriendinnen enzo. Daar kan ik me eigenlijk niet zoveel bij voorstellen :eek:

    Familie Rouw krijg ik ook kriebels van. Ik kan het niet precies uitleggen. maar vind hem ook erg patserig over zoveel K hier en zoveel K daar.

    Andere gezinnen wel leuk. En knap hoe ze alles doen
     
  3. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.281
    4.512
    113
    Klopt ze wil ze , zo interpreteerde ik het, ook door zelfonderwijs het middelbare laten doen zodat ze daarna naar het hbo of de universiteit kunnen.
     
  4. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.374
    11.251
    113
    Dat lijkt me niet haalbaar. In de bovenbouw VWO worden de lessen gegeven door docenten die in die richting een universitaire opleiding hebben. Je kan een vak alleen goed onderwijzen als je zelf goed boven de stof staat. En dat kan niemand van een heel vakkenpakket.
    Om nog maar te zwijgen van alle dingen die je op school en in wat er met school samenhangt leert, schoolse vaardigheden als het niet je moeder is die je aan het handje neemt maar je het grotendeels zelf mag uitzoeken, leren over het leven en het functioneren in een sociale omgeving die niet zorgvuldig voor je is uitgefilterd. Oh en dat dingen in de echte wereld wel geld kosten en dat je dat grotendeels zelf moet verdienen. Die arme kinderen gaan nog eens van een heel koude kermis thuiskomen op heel veel vlakken.
     
  5. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.593
    17.521
    113
    Vond het trouwens best gek dat Nadia een gulden in d'r portemonnee had. Het is niet dat vorige week de euro is ingevoerd ...
     
    Mamavandrie34 vindt dit leuk.
  6. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.281
    4.512
    113
    Lijkt mij ook niet haalbaar hoor maar ze leek er wel over na te denken. Ook de stelligheid dat ze daarna zouden "doorstromen " naar het hbo of de universiteit stoorde me.
     
    zara1983 vindt dit leuk.
  7. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    28 feb 2010
    3.062
    507
    113
    Ze bedoelde waarschijnlijk een euro.

    Naar omg wat een "middeleeuwse vrouw" als je in een tinyhouse woont prima maar de rest
     
  8. zara1983

    zara1983 Fanatiek lid

    1 nov 2013
    1.210
    537
    113
    NULL
    Ik vind het ook wel typisch dat Nadia aan het eind van de maand het meeste geld over had:eek:
     
  9. Anniek88

    Anniek88 Fanatiek lid

    22 sep 2016
    2.999
    2.700
    113
    Vrouw
    Ja lekker makkelijk als je niets uitgeeft. :roflmao:
     
  10. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.752
    5.759
    113
    Klopt van geen kant toch. Een uitkering zou toch zo moeten zijn dat je er van kan leven, en het je aanspoort tot werk zoeken en beter verdienen. Zij verdiend er gewoon aan.
     
    GossipGirlxoxo, Syane en zara1983 vinden dit leuk.
  11. Kraanvogel

    Kraanvogel Bekend lid

    29 apr 2017
    723
    1.062
    93
    Ik heb nog nooit een uitkering gehad maar ik zie dat deze vrouw gewoon andere keuzes maakt en niet matrialistisch is. En dan vind ik bewonderenswaardig. Er zijn zoveel studies naar hoe slecht kinderen van bijstandsouders het hebben en dat het veel te weinig is. Moeten die ouders dan eigenlijk bij haar in de leer?
     
  12. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.492
    6.120
    113
    Vrouw
    Maar.. is het niet zo dat als je boven een bepaald bedrag komt je uitkering stopt? Want dan kun je daar een x aantal maanden van leven.
     
  13. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.756
    7.854
    113
    Vrouw
    Het is zeker knap! Maar het is wel heel vreemd dat je zoveel geld over hebt aan het einde van de maand en daarbovenop weer een bijstanduitkering gestort krijgt. Eigenlijk moet het deel wat je dan van de vorige keer over had van het nieuwe deel afgetrokken worden. Maar goed. Ik vind er sowieso wat van dat zij een bijstandsuitkering krijgt, dus ben nogal bevooroordeeld, geef ik eerlijk toe. ​
     
  14. Villa Kakelbont

    Villa Kakelbont Fanatiek lid

    13 okt 2020
    1.059
    1.721
    113
    Vrouw
    Maar dan kan je dus nooit iets sparen wanneer je in de bijstand zit. Hoe moet dat dan met kapotte wasmachines, aanschaf fietsen, reparaties aan auto, sparen voor vakantie etc?
    Het is een lastige materie, maar er wordt natuurlijk gewoon een soort gemiddelde genomen wat ee gezin nodig heeft. De één zal hieraan te kort hebben de ander overhouden. En zolang je niet boven een bepaald bedrag uitkomt is dat oké.
     
    Gewooniemand, SAARC en citroenrasp vinden dit leuk.
  15. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.901
    7.972
    113
    Of zij bewijst juist dat het wel mogelijk is om te leven van een bijstandsuitkering. Moet je wel het geluk hebben dat je ouders een tinyhouse voor je kopen. Als je in een gewone sociale huurwoning woont lijkt me dat al een stuk moeilijker.
    Maar ik hou wel van mensen die door creativiteit het gewoon voor elkaar krijgen, ik ken ook zo’n vrouw in mijn omgeving.
     
  16. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.756
    7.854
    113
    Vrouw
    Dat zeker hoor! Het gaat mij niet om het bedrag wat zij maandelijks te besteden heeft en het staat buiten kijf dat het knap is, ondanks dat haar leeftstijl ( even los gezien van een tiny house, want dat vind ik super leuk ) niet bij mij past.

    Ik heb er gewoon moeite mee dat er een bijstandsuitkering daar naartoe gaat. Ze kan werken want anders solliciteert ze niet maar om meerdere persoonlijke redenen doet ze het dus niet en daar heb ik zoveel moeite mee. Er zijn zoveel mensen die allemaal wel bij de kinderen thuis willen blijven maar waar het gewoonweg niet lukt omdat het financieel niet haalbaar is. Daar is bijstand niet voor bedoelt.
    Wat betreft sparen, dat kan prima hoor. Maar je hoeft toch geen duizenden euro’s over te hebben aan het einde van de maand of op je spaarrekening, daarvan denk ik dan inderdaad. Ga dat eerst op eten. Alles boven de €1000 bijvoorbeeld en dan bedoel ik in haar geval hè.
     
    meintje, Spectre, bloem82 en 2 anderen vinden dit leuk.
  17. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.756
    7.854
    113
    Vrouw
    Ja maar dat zijn behoorlijke bedragen en als je zorgt dat je telkens eronder blijft, dan is er niks aan de hand.
     
  18. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.281
    4.512
    113
    Volgens mij solliciteerde ze nu omdat ze binnenkort minder bijstand kreeg. Tenminste daar staat mij iets van bij.
     
  19. Malbec

    Malbec VIP lid

    5 apr 2020
    5.756
    7.854
    113
    Vrouw
    Klopt. Ze had €300 nodig en toen ze hoorde dat ze €500 ging verdienen hoefde het niet meer.
     
  20. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.752
    5.759
    113
    Precies. Het is enorm knap daar niet van. Wel iets te vies af en toe en te zuinig maar goed daar ga je niet dood aan.

    Ze wilde niet werken want dan ziet ze haar kinderen minder. Maar nu ik weet dat ze thuis onderwijs geeft is het zeker omdat ze geen opvang heeft dan.
     
    Malbec vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina