Bij GG1 heb ik hem dus altijd verdacht. De schrijver van het verhaal en omdat wel vaak werd gesproken je bent pas relevant als er op gg over je word gesproken en hij wilde erbij horen. Joe speelt hij ook echt vol overtuiging. Zo goed dat ik door You en Joe, Dan Humphrey met andere ogen ben gaan bekijken toen ik pas GG1 ging bingen. Ik kan hem niet meer zien zonder aan Joe te denken en vond hem dus niet meer een schattige verliefde puppy als het om Serena en anderen ging maar een beetje een creep, zelfs als Dan!
Ik voelde het echt als een 1 op 1. Wie weet krijgen we de overgang nog hoe Dan Joe is geworden hahaha. Wat natuurlijk niet kan omdat hij in GG1 een liefhebbende vader had.. oh en had echt wat kunnen zijn
Ik heb hbo ook afgesloten en ik zie dat er een bedrag van 0 euro als reservering staat betaald met creditcard, hebben meer mensen dat? Betaal je achteraf of krijg je straks een mail dat je proef abbo is afgelopen en mag je dan de volle pond betalen? Want dat lees ik helaas heel veel op fb. Iemand hier ervaring mee?
Even een vraagje… sorry voor het binnenvallen bij dit topic. videoland is er bij ons vandaag uitgegaan. Deed ik weinig mee. En ik wil graag hbo max. Alles wat ik leuk vind is daarop te zien. maar… hoe kijken we dit? Kan dit op de televisie? Want dit schijnt nogal lastig te zijn… daarnaast wil ik een standaard abbo en dan voor een heel jaar betalen.
Kan via smartvieuw als je Samsung hebt en een Samsung tv maar gok dat de meeste telefoons dat wel kunnen. Alleen bij ons moet ik dan op tv geluid kijken en niet via de soundbar. Wij kwamen er vorig jaar achter toen we in landal zaten dat ik op deze manier met onbeperkte WIFI netflix kon kijken. Als ik HBO op mijn tv browser zoek doet deze het niet maar via smartvieuw wel. Dit icoontje.
Geen wifi tv en geen apps op de tv. Ik heb een iphone. Geen idee wat dat verder met de tv te maken heeft☺️
Nee ik heb het vermoeden dat mijn man eindelijk zijn nieuwe tv gaat krijgen door iets dat ik graag wil. Hij zal erg blij zijn!
Of een chromecast aanschaffen. Als je tv wel een usb aansluiting heeft. Dan kan je het vanaf je telefoon streamen. Dat doen wij op zolder.
Ja dat is ook een optie. Kan je dan ondertussen nog wel op je telefoon? Of dat niet? Ik doe altijd meerdere dingen tegelijk
Via een chromecast en de Google home app kan je bijna alle streamingdiensten op de tv streamen. 1 ding in de HDMI aansluiting en 1 ik de usb poort op de televisie. Goedkoper dan een nieuwe televisie al is dat natuurlijk ook wel heel leuk. Hier komt binnenkort toch ook een nieuwe fancy smart tv.
Oke dank je wel! Ik ga op onderzoek uit. Hoewel ik al bang ben dat mijn man al bezig is met uitzoeken van een tv…
The Guilded age, net afgekeken, heerlijke serie! Gewoon fijne kostuumdrama, leuke verhaallijnen, beetje drama, beetje romantiek maar niets heftigs/naars. En goede acteurs/actrices, je ziet dat er een goede productie en geld achter zit.