Uitgerekend 1-15 mei 2022 - deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Mamavandrie34, Apr 6, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,280
    28,400
    113
    Alleen vandaag en morgen ben ik nog alleen met de jongens. Vanaf woensdag gaat de jongste 3 dagen naar de creche, en dan vrijdag is de laatste werkdag van vriend! Die is dan vrij tot half juni !! (wel hier en daar wat werk doen, maar geen volle werkdagen)

    De oudste is ziek, sinds vrijdagavond al, maar met paracetamol merk je er niets van en konden we gewoon op stap en zo. Maar die heeft vanmorgen over de bank gespuugd. Lekker.
    De jongste is gewoon verkouden, verliest veel geel/groen snot uit zijn neus en ogen. Ik hoop dat het door de medicatie komt die we hebben voor zijn oren. Dat het de boel schoonmaakt en er op deze manier uitkomt. Hopelijk niet weeeeer ziek :confused:

    .. zo einde ego bericht :p

    @Roosxxx meldplicht !! :p
     
    Mamavandrie34 likes this.
  2. Liessb88

    Liessb88 Actief lid

    Aug 24, 2021
    391
    623
    93
    Female
    Bij lars overdag begonnen maar de dag later om 7 uur 's avonds geboren. En gust smorgens begonnen en om kwart voor 12 's nachts geboren.
     
  3. teenslipper

    teenslipper Bekend lid

    Apr 3, 2020
    824
    1,122
    93
    Female
    Hier ook een ziek kind. Dacht eerst dat hij last had van zn hooikoorts maar t werd wel heel erg. Bij slapengaan ook veel huilen en uiteindelijk maar bij ons genomen. Compleet ontroostbaar en oververmoeid. Uiteindelijk is hij wel in slaap gevallen en nog een redelijk stukkie kunnen slapen. Maar papa en mama zijn op.

    Vorige om 16.00u klokslag geboren maar met inleiding. Ik hoop dat dit kindje vanzelf komt en thuis, en ik hoop op 's nachts, dan hoeft grote broer nergens heen.

    @Mamavandrie34 wat goed! En heerlijk die 1e x naar buiten, al is t maar de hoek van de straat ;)
     
    Liessb88 and Mamavandrie34 like this.
  4. Mamavandrie34

    Mamavandrie34 Fanatiek lid

    Feb 4, 2018
    2,140
    2,225
    113
    Female
    He bah al die zieken, het houdt niet op. Lea nog steeds ziek (koorts weg!) nu heeft Lev het ook. VK heeft ons wel gerustgesteld wb de baby’s. Sami heeft het namelijk ook, hoest en wat snot. Maar antistoffen krijgt hij van mij, en is gewoon niet te voorkomen in eem gezin.

    fijn dat je vriend zolang thuis kan zijn!
     
  5. Mamavandrie34

    Mamavandrie34 Fanatiek lid

    Feb 4, 2018
    2,140
    2,225
    113
    Female
    Ik heb ook het idee dat ik best wat kan lopen, maar misschien overschat ik mezelf :roflmao: ik heb geen hechtingen en ik weet van de vorige bevallingen dat dat enorm uitmaakt qua herstel
     
  6. Zeester85

    Zeester85 Actief lid

    Jun 11, 2020
    187
    374
    62
    Female
    Hier knapt de kleine man op. Geen koorts meer gelukkig, maar nog wel pips en chagrijnig.
    Bij mij begon de bevalling s nachts en on de ochtend bevallen. Zal dat nu ook wel handig vinden. Vriend werkt op ruim een uur werken en ik moet me na een half uur regelmatige weeen in ziekenhuis melden.
    Morgen naar gyneacoloog, ben benieuwd of ik weer terug mag naar 1e lijn zorg en evt voor een thuisbevalling mag gaan.
     
    KleineLai and Liessb88 like this.
  7. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,280
    28,400
    113
    Ja je ontkomt er niet aan. Met een eerste kind kan je echt in een bubbel gaan zitten. Met meerdere kinderen kan dat gewoon niet en beginnen baby's al vroeg met het opbouwen van hun immuun.
     
    Mamavandrie34 likes this.
  8. Dompiewompie

    Dompiewompie Fanatiek lid

    Jul 2, 2018
    1,168
    1,489
    113
    Female
    ooh ook best lang over de ontsluiting gedaan dan steeds! Vind ik wel fijn om te horen ipv altijd die verhalen ‘ik had 1 wee en toen was ik al bevallen :roflmao:

    Niet slecht bedoeld trouwens voor de dames die 1 wee hadden en toen bevielen he :roflmao::roflmao:
     
  9. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,280
    28,400
    113
    Hier ook normale uren hoor! Oudste 28 uur (dat was wat lang) , de tweede netjes 8 uur. Ik begon al met 1,5 cm ontsluiting dus netjes elk uur een cm :)
     
    Dompiewompie likes this.
  10. Mamavandrie34

    Mamavandrie34 Fanatiek lid

    Feb 4, 2018
    2,140
    2,225
    113
    Female
    :roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Liessb88 likes this.
  11. Aaav

    Aaav Bekend lid

    Jan 12, 2019
    651
    1,112
    93
    Female
    Hier is het nu drama. 2e slechte nacht gehad, ze werd elke 10 minuten overstuur wakker. Vandaag nog even naar de gamma geweest, en ze ligt nu al een uurtjr te slapen.
    Ik doe niet zoveel meer vandaag haha.

    Ik ben om 12 uur smiddags bevallen, 8 uur sochtends gestart met de inleiding. Ben benieuwd hoe het nu gaat.
     
  12. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,280
    28,400
    113
    Waterpokken? Dat was hier ook zo. Bij de jongste 2 nachen echt drama, de oudste heeft 1 nacht slechter geslapen.
    Beterschap! Hopelijk snel van die nare dingen af !!
     
  13. Aaav

    Aaav Bekend lid

    Jan 12, 2019
    651
    1,112
    93
    Female
    @Roosxxx ik ben ook heel benieuwd!

    @Mamavandrie34 wat fijn dat het goed gaat, beterschap met de zieken. Ben benieuwd hoe het gaat met wandelen.

    Paasklokken, idd nooit van gehoord! Wel een grappig verhaal zo!

    Lees veel dames met buikpijn/voorwerk. Hoop dat iedereen zich wat beter voemy vandaag! Hier ook veel last van buik en rugpijn!
     
    Mamavandrie34 likes this.
  14. Aaav

    Aaav Bekend lid

    Jan 12, 2019
    651
    1,112
    93
    Female
    Jep!! Nou ben benieuwd dan vannacht.. hoop een betere nu! Heb wel een klein beetje hoop, want ze slaapt nu ook vrij rustig.
     
    ButterflyPassion likes this.
  15. Malbec

    Malbec VIP lid

    Apr 5, 2020
    5,755
    7,854
    113
    Female
    Vreselijk, hopelijk knapt ze snel op!
     
  16. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,280
    28,400
    113
    Fijn! Overdag is er meer afleiding, snachts is er niets behalve vermoeidheid en de jeuk. Dat is heel lastig voor ze natuurlijk :(
     
  17. Dompiewompie

    Dompiewompie Fanatiek lid

    Jul 2, 2018
    1,168
    1,489
    113
    Female
    Hopelijk een betere nacht dan straks ook. Die waterpokken zijn toch echt een rotziekte.

    Ik ben al helemaal pro dat mijn 2 jongste de vaccinatie ertegen krijgen ondertussen :roflmao:
     
  18. ButterflyPassion

    ButterflyPassion Fanatiek lid

    Jul 13, 2015
    2,278
    2,523
    113
    Female
    Hopelijk knapt ze vanavond op! Zo sneu die waterpokken.

    @Mamavandrie34 thnx voor de uitleg over de paasklokken! Ik had er echt nog nooit van gehoord, dus leuk om te weten. Hier is de paashaas gister langs geweest, zo leuk ook voor de kleintjes. Fijn dat Lea al wat opknapt, en dat de VK je gerust hebt kunnen stellen :) heerlijk, 1e keer naar buiten! Moment om naar uit te kijken.

    @Roosxxx ik hoop zó dat jij lekker aan het babyknuffelen bent :)

    @Zeester85 fijn dat je zoontje weer lekker opknapt. Spannende afspraak morgen! Ik duim mee dat je weer terug mag naar je VK.

    @teenslipper ook jij succes met d ziekenboeg! hopelijk knapt hij snel op ♡

    @KleineLai zo goed vooruitzicht dat je vriend straks tm half juni vrij is! Fijn ook zo met de laatste loodjes dat dit je 2 laatste dagen zijn met beide jongens alleen. Hopelijk knappen jouw kindjes ook snel op.


    Hier begonnen 2x de weeën precies om 00.00 uur. 1e keer dag daarna om 15.00 bevallen, 3n de 2e keer om 03.30 uur. In mijn hoofd kán het dus ook alleen maar snachts gebeuren :roflmao:
     
  19. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    Dec 30, 2017
    14,280
    28,400
    113
    Ja wij hebben ook besloten om nummer 3 te vaccineren haha
     
    Dompiewompie and Mamavandrie34 like this.
  20. Liva

    Liva Fanatiek lid

    Dec 5, 2016
    2,018
    3,042
    113
    Oh, wat een cadeau deze vrije dagen met dit weer. Heerlijk in de tuin met parasol. Echt genieten.

    Mijn man heeft nesteldrang gekregen hahaha. Is wasjes aan het doen, de klossen onder het bed, opruimen etc. Ik had een lijst gemaakt en blijkbaar werkt dat prettig hahahaha. Nou, ik blijf nog wel even op de tuinbank liggen, standje walrus. Prima zo.

    Ben zo benieuwd naar roos. Vast bevallen inmiddels. Ik hoop zo op een april baby en niet pas mei. Spreek de baby elke dag toe. Heb teveel zin om hem te ontmoeten.

    Hebben jullie fijne dagen?
     

Share This Page