Oei. Altijd een beetje gevoelig zoiets. Maar eerlijk? Ja, ik zou dat gewoon wel proberen. Niemand heeft er iets aan als je dat boek helemaal niet gebruikt. Maar goed. Dat vind ik. Iemand anders is het misschien niet met mee eens. Ik denk dan wel: wat is de kans dat ze erachter komt?
Blijkbaar had ik het berichtje gemist. Je zou het ook door een botercrème kunnen doen. Mocht het niet eetbaar zijn schuif je dat er nog af Verder door coupe cake, of gewone cake. Normaal staat er wel bij wat de verhouding is. Mocht je ijs maken zou je een vanille ijs als basis kunnen doen en die er door doen. Bavarois zijn natuurlijk ook mogelijk. Lijkt me dan wel weer lekker. Een ganache voor over een taart of cake en dan met die druppels er overheen. Wat ik lees lijkt het meer op mokka. Dus mokka schuim of mokka taartjes. Betreft hoeveelheden zou het op het potje moeten staan. Op de website van bouwhuis staat echt in ieder geval niet.
Ha ik voel me slim haha alleen nu mijn vraag wat is nu een juiste verhouding theelepel en boterham zak water. Ben verschrikkelijk aan het hoesten dus dacht ga een neus douche maar nergens een spuit of iets. Dus boterhamzakje gevuld en dan een klein gaatje gemaakt zo kon ik douche hahaha. Slaap al een paar dagen beroerd
Misschien een heel vreemde vraag voor velen maar is het oke om naar een seksuoloog te gaan na een medisch trauma in dat gebied? Iemand dat(helaas) al eens meegemaakt die mij er iets meer over wil vertellen, eventueel via pb?
Ik ben dus al vanaf een uurtje of 8 erg licht in mijn hoofd.. sinds half uurtje ook tintelingen in mijn vingers aan de rechterkant en gevoel alsof mijn arm slaapt.. Maak me nu zo druk om van alles dat ik dus niet durf te gaan slapen.. Net toch maar huisartspost gebeld, maar voor hun gingen er nu geen alarmbellen af.. maar toch ben ik niet helemaal gerust ofzo..
Oké, het gaat om een revalidatie arts. En er zijn er maar twee voor kindjes in ons ziekenhuis. We willen zowiezo een klacht tegen haar gaan indienen.
Even je verzekering bellen denk dat hun het wel weten. Denk van wel je mag ook een andere huisarts. Sterkte
Zou idd een klacht indienen. Misschien een optie om eens advies in te winnen bij een advocaat daarover. En je kan altijd je zorgverzekering bellen voor advies voor een andere arts.
beter.. blijf wel wat flauw en licht in mijn hoofd.. maar geen tintelingen meer.. denk dat het door vermoeidheid en komende menstruatie komt..
Het lastige is dat buiten het niet leveren van de juiste zorg en daar door niet de juiste therapieen en misdiagnose er weinig aan te vechten is. Zijn kinderarts van toen is dood dus die kunnen ze ook niet meer 'oproepen'
Ik vind dat juist heel veel om aan te vechten. Er zijn ook verpleegsters etc bij geweest. Zou toch eens advies inwinnen bij een advocaat.
@Liekje81 & @Mim89 Net best wel slecht nieuws gehad. Het komt niet door zijn vroeg geboorten, al is zijn mri niet schoon, kan het niet zijn klachten verklaren. De neuroloog dropte een bommetje hij moet naar het zogenaamde nmz spreekuur. ' neuromusculaire ziekte' Hij heeft nauwelijks reflexen en spierzwakte. Ze denken dus aan een spierziekte. Ze belde ons net nog om te vragen hoe het met ons ging. Omdat ze snapte dat het een schok was. Enigste wat we weten doordat we dit stukje kunnen inzien in het dossier is dat ze aan een mitochondriële myopathie denken. Heel breed beeld er bij gelukkig, maar toch flink schikken. De revalidatie arts had haar overigs nog gebeld..... om haar straatje leeg te vegen en te zegen dat het vooral geen Cerebrale parese kon zijn maar gewoon DCD, waar zijn neuroloog nu dus over zegt dat dit absoluut niet verklaart wat hij heeft.