Wij hebben gister ook een vakantie gevonden waarbij het 2400 goedkoper is vergeleken met Nederland bizar hoor! Wij wonen aan de grens en zijn ook bereidt om wat verder Duitsland in te rijden, die vluchten en vakanties zijn nog wel beschikbaar.
Wij wonen net zo ver van schiphol als van munster. Ander voordeel van via duitsland is dat zij vaak andere vakantie periodes hebben dan Nederland. Daarnaast hoef je vaak niet extra te betalen voor je koffer en is parkeren er goedkoper.
Ik heb het geboekt via een duits reisbureau net over de grens, welke medewerkers in dienst hebben die Nederlands spreken. Je zou kunnen kijken op de duitse tui site, fti site, all tours of ab in der urlaub.
Wij gaan naar isabel family in costa adeje. All inclusive is mogelijk. Je kan alles los boeken. Ik heb van de week nog via suntip kunnen boeken. Ik kreeg ook nog de tip van parc cristobal of zoiets.
Bedankt voor al jullie adviezen. We hebben bijna 2 dagen gezocht en niks naar onze zin gevonden. We gaan nu lekker naar het hof van saksen en doen voor de kerstvakantie weer een nieuwe poging
Egypte trekt ons niet zo eigenlijk. gek hè? Nooit gedaan ook maar hoor van veel mensen dat je er echt hele fijne vakanties kan vieren. Turkije en Griekenland vielen uiteindelijk ook af. Door de oorlog nu willen we liever niet die kant op.. voelt toch niet helemaal goed. Spanje en Kaapverdië bleven over maar was uiteindelijk geen hotel te vinden waarbij we een fijn gevoel hadden. Via Duitsland viel wel alles binnen ons budget dus dat is echt een aanrader voor andere mensen die een vakantie zoeken!
Voor de kerstperiode zou ik ook echt al op tijd gaan beginnen met zoeken. In die periode ben je erg beperkt qua 'goed weer' opties.
Nee hoor, vind dat niet gek. Iedereen heeft bepaalde ideeën/gevoelens over zaken, ook als het aankomt op vakanties natuurlijk. Ik kan juist heel moeilijk "niks" doen, ben echt van het 1001 dingen ondernemen als we op vakantie gaan. Wij sluiten in Egypte af met een paar dagen in zo'n all in hotel nadat we ruim een week allemaal andere dingen hebben gedaan (Cairo-Aswan) en dat is voor mij meer dan genoeg (vanwege het "luieren aan het zwembad/ aan zee, niet vanwege het land Egypte dus).
Hou er rekening mee dat de prijzen in deze periode stukken hoger liggen dan in de meivakantie, en dat bestemmingen als Griekenland en Turkije niet worden aangeboden.
Wij gaan in de meivakantie naar Kreta, 9 dagen all-inclusive in Hotel Lyttos Beach. was 3170 euro met zijn vieren. wel vlucht met overstap, maar prima vluchttijden overdag. Geboekt via prijsvrij, uitgevoerd door Duitse reisorganisatie. We hadden wel al in januari geboekt, zal nu wel duurder zijn.
We zijn gister gaan kijken en meteen een hotel geboekt. Was even bang dat het al lastig zou worden maar dat viel gelukkig mee
We hadden het al in de gaten.. voor een beetje vakantie ben je echt flink duurder uit. Gelukkig iets meer maanden om te sparen
Fijn! En idd iets om naar uit te kijken. Bij mij was glijbanen voor deze zomer ook een vereiste voor de reis met de meisjes. Deze keer zelf gewoon he-le-maal niks doen terwijl zij zich vermaken (en ik denk ikzelf ook wel )
Oh wauw dit ziet er echt mega goed uit zeg!! Is dit in Turkije? Ons glijbanen park ziet er iets kleiner uit maar in Kaapverdië is het al echt een uitzondering. De meeste hotels hebben helemaal geen glijbanen zagen we.
Ja! we gaan het toch doen, zo’n zin in! We tillen hem door naar de kerstvakantie We gaan naar Riu palace Santa Maria in Sal, santa Maria. Geboekt via Belgie, dat was een stuk goedkoper dan via NL of Duitsland.