Normaal test ik altijd tweede urine maar ik moet de laatste tijd steeds snachts plassen dus mn laatste urine was 5.00 uur sochtends ofzo dus ik dacht dan kan ik het nu wel op d eerste doen en zodoende!
@xxKimm best een duidelijk lijntje al, gefeliciteerd!! @Maudje123 die actiontest met de streep is, zoals je zelf al zei, een indroger. Die kun je (hoe lastig ook) eigenlijk niet vertrouwen, maar die insteek had je volgens mij zelf ook al he? Op die laatste fotos zie ik eigenlijk niets... oo je eerdere testen zag ik wel streepjes, dus ik hoop echt dat er wel wat gaande is bij jou, zou zo'n leuke verassing zijn!! Zwlf net op 9 dpo negatief getest. Mijn vorige zw teste ik op 9 dpo licht positief dus had nu stiekem ook gehoopt op die 9 dpo.. Aan de andere kant zou het niet het einde zijn als het niet deze ronde raak is, dan beval ik (als goed is) niet in de drukke decembermaand. Achja, je moet iets bedenken toch? Misschien vergeet ik nog meer mensen met positieve testjes, dan alsnog gefeliciteerd!! Ik ga gouw verder anders kom ik te laat, doeiiiii!
Haha dat was het eerste wat ik dacht, shit tussen kerst en oud&nieuw Maar gelukkig kan het voor jou nog. Welke test heb je mee getest?
Sensitest, de gevoellige. Dus als die wit is geloof ik het eigenlijk wel Heb jij al kwaaltjes eigenlijk en hoeveel dpo zit jij nu? En wat zou jou uitgerekende datum zijn?
Ohja, dan kan je er wel van uit gaan helaas. Nouja gelukkig heb je nog even Weinig gelukkig, alleen m'n darmen een beetje op de hobbel, moe en soms iets wat op misselijkheid lijkt maar ook weer niet zo te noemen is gewoon een raar gevoel ofzo haha
Ja dan werd het mn derde urine zeg maar hahaha het is net hoe je het bekijkt maar ben mu op mn werk dus kan niet meer testen. doe er nog eentje aan het einde van de middag en morgen een early predictor. ik heb nu al zovaak teleurstellingen gehad dat ik niet meer durf te hopen dat dit echt is