@GabrielaH gefeliciteerd met de geboorte van jullie kindje. Wat een pittige dag als ik je bevalverhaal zo lees. gelukkig gaat alles goed met jullie. Hopelijk kunnen jullie nu lekker genieten van elkaar!
@GabrielaH Ah wel een lange bevalling dan uiteindelijk zeg.. maar fijn dat het goed gaat met zowel jou als de baby! Lekker van elkaar genieten nu!! voor mij nog spannend allemaal.. alles is een dag opgeschoven vanwege een spoedgeval die tussendoor kwam.. gisteren is dus het ballonnetje geplaatst en moest vanochtend om 7 uur weer terug naar het ziekenhuis. Ik zat nog potdicht dus zowel de verloskundige van gister en ik zelf hadden verwacht vandaag weer naar huis te mogen met nogmaals een ballon. Ik bleek echter vanochtend toch al 3 cm ontsluiting te hebben dus heb erna gelijk pilletjes gehad om de baarmoeder mond wat zachter te maken. Want ze had m’n vliezen wel kunnen breken maar ze vond dit een wat fijnere manier. als het goed is worden de vliezen dus over een half uurtje gebroken als de pillen z’n werk hebben gedaan. Ik ben super blij maar ook wel spannend hoe alles gaat verlopen
Aah @GabrielaH klinkt inderdaad pittig! Fijn dat de persfase snel is gegaan! En fijn om te horen dat het goed gaat! Zijn jullie al thuis? En @Rxll heel veel succes vandaag! Hopelijk heb je een voorspoedige en vlotte bevalling!
@Rxll ooeh spannend! Lijkt mij heel raar als zoiets uitgesteld wordt.. als je er zo rekening mee houdt, dan moet je echt even schakelen. Hopelijk gaat alles goed of nog beter ben je al lekker aan het knuffelen met de baby!
@Rxll ik hoop dat het allemaal goed gaat bij jullie meid!! En idd wat Mentos8 ook zegt, hopelijk ligt de kleine al lekker bij je in de armen!!
Nou heb even rust in m'n hoofd hoor borstvoeding is natuurlijk nog niet helemaal opgang gekomen en hij kreeg echt niet genoeg binnen!! Dan maar even wat kunstvoeding bijgeven want zo is het ook niks voor hem!! Gelukkig heeft ie nu al 2 x aan de fles gezeten en ligt hij nu heerlijk te slapen.
Wat leuk om te lezen dat er al steeds meer baby’s geboren worden. Ons ukje zit nog steeds heerlijk en als ik de vk mag geloven zit het nog goed in het buikhuisje. De verwachting is dan ook dat ik lekker overtijd zal gaan en dus wellicht een mei kindje zal krijgen. Ik voel me verder eigenlijk ook nog helemaal prima dus erg vind ik het niet. Nou vroeg ik me alleen af, de laatste paar dagen heb ik met name in de avond het gevoel alsof de baby van binnen een ballon opblaast zo ver en hard dat hij ieder moment kan knappen. Ik vraag me dan (meer dan anders) echt af wat dat kleintje allemaal uitspookt daarbinnen. Mijn buik wordt dan ook echt knijterhard. Echt pijnlijk is het niet maar lekker is anders. Herkent iemand dit? Of zijn het toch gewoon mn darmen die opblazen en daardoor ukkie een soort van naar buiten duwen. Gek wat zo’n zwanger lijf allemaal kan en doet.
Ff snelle update, De kleine is er helaas nog niet, na 10 heftige uren weeen en weeenstormen dus gekozen voor een ruggenprik, ik bleef op de 4 cm hangen. Daardoor heb ik gelukkig wel vannacht in etappes een beetje kunnen slapen, en nu op 8 cm! Dat de kleine vandaag geboren wordt is dus een feit maar hoe en wat dat is nog afwachten. Ben zo klaar om hem te ontmoeten (l)
Ooh jeetje wat heftig inderdaad! Hopelijk snel de baby in je armen! Hopelijk zelfs nu al en anders duurt het vast niet lang meer. Je kan dit!
Zijn het geen voorweeën/harde buiken? Ik heb de laatste dagen ook dat zodra ik iets actiefs ga doen, ik ook harde buiken krijg. Dat is een soort van dat gevoel wat jij beschrijft, hele harde/stevige buik. Het is inderdaad niet prettig, maar ook niet pijnlijk.
Lieve allemaal, even een berichtje van mij. Wij zijn vanmorgen na een snelle bevalling ouders geworden van een prachtige dochter. Wij hebben haar de naam Juna gegeven. Helaas heb ik heel veel bloed verloren en moeten we een nachtje in het ziekenhuis blijven. Maar verder gaat alles goed met ons! Lieve @Rxll ik hoop dat jij inmiddels ook je kindje in je armen mag sluiten.
Aah gefeliciteerd en wat een prachtige naam! Toch echt voorwerk dus die ballon in je buik. Hopelijk kijk je positief terug op de bevalling ondanks de snelheid! En hopelijk na een nachtje naar huis. Lekker genieten samen! En beterschap voor jou!
Uiteindelijk is onze zoon Max vanochtend geboren om 11.22uur door middel van een spoedkeizersnede. Heb veel pijn maar zit desalniettemin toch op mijn roze wolk. nog 48 in het ziekenhuis blijven maar dat vind ik nu eigenlijk alleen maar fijn. @Zwaluwtje13 Van harte gefeliciteerd en wat een prachtige naam!
@Zwaluwtje13 & @Rxll van harte gefeliciteerd!! Fijn dat jullie nog even goed in de gaten worden gehouden want het klinkt best heftig.
Vandaag is uitgerekende datum! maar hoop dat het rustig blijft want onwijs slecht geslapen met peuter die 2x in bed heeft geplast (denk dat we gewoon weer luiers doen tot ze gewend is aan veranderingen en baby) en veel moest hoesten en daarvan zelfs moest overgeven. En vanochtend om 06:30 was ze weer fit.. zie nu al uit naar mijn middag dutje