Ja die gaat mijn lijst op! Nee grapje, ik ben blij met mijn top 3 en daar gaat er sowieso 1 van gekozen worden. Al denk ik dat sommige mensen de naam C (vandaag mijn favoriet) ook wel zouden plaatsen in dit topic. Net zoals onze mini O.
Ik las een artikel waarin een vrouw Ivon heet. Ik keek er een beetje raar tegen aan en kende het ook niet.
Yvonne komt het meest voor. Zelf ken ik een Ivonne en je hebt ook nog de presentatrice Yvon Jaspers. Ik vind het allemaal maar niks
* Sufe (vrouw) Geen idéé wie ooit heeft bedacht ‘oh deze letters samen klinken wel als een leuke naam’ Het staat zo ‘suf (h)è’ * Bailei: ik dezelfde context als Kayleigh/ Kaylee: je kan het op teveel verschillende manieren schrijven. De schrijfwijze Bailei maakt het voor mij geen betere naam in ieder geval. * Hamana (man) Vind het meer als een vrouwennaam klinken.
Inaaya. Inaya was prima geweest. Inaaya gewoon onnodig. Bovendien zeg je toch ook geen ie-naa-aa-jaa?!?
Is afhankelijk van waar de naam wordt gegeven ( dacht ik ) Is een islamitische naam en je spreekt het dus uit als : ie - nee -ja ( korte a )
Was mij bekend ja dat het een islamitische/ Arabische naam is. Heb zelf nog niet eerder gehoord dat de naam regio afhankelijk is qua spelling, maar ook ik leer weleens wat nieuws