Wat fijn! Hopelijk zet die lijn door en worden de krampjes ook vannacht minder! Ook voor @Dompiewompie !
Ik heb vanmiddag toen zoon slirp samen met man ff bjjna 3u kunnen slapen. Wat waren we daar hard aan toe! Kraamzorg had H.anna mee naar beneden en precies toen t tijd was voor een voedi g werd ik wakker. Ik heb al melk kraamzorg was helemaal verbaasd dat ze H.anna al hoorde slikken. H.anna slaapt sinds vanmiddag ook veel beter maar dat kan wel kloppen nu er melk is. @Dompiewompie en @ButterflyPassion hopen dat t aanslaat! Beetje krampjes mag en een goede volle luier na andere voeding zal ook wel opluchten
Hoi! Hier erg druk met baby knuffelen vandaag. Hopelijk reageer ik naar de juiste mensen en ben ik niet te veel vergeten maar er is weer veel geschreven. @Dompiewompie pittige nacht en krampjes. Goed om alvast andere voeding te kopen. Hier trouwens ook omgekeerd dag en nacht ritme. Overdag slaapt non stop en snachts is het feest en wil ie megavaak drinken. Hopelijk is je bloeddruk morgen goed! @KleineLai mooi buikje, ben benieuwd of er nog een officiële week 41 foto komt @Zeester85 ja idd confort it is. Gelukkig is het lente en zijn slippers genoeg @teenslipper joh wat heftig met die weeën in de auto in de spits. Echt niet wat je wil. En dan uitgeput persen, echt ellende is dat!! Vervelend dat je dan nog zo'n nacht hebt maar fijn dat jullie vandaag wat hebben bij kunnen slapen en h. Al drinkt. Wat 3 uur slaap al dan niet kan doen hé! (Niet ouders snappen daar niets van). Edit mijn eten is er (jaja lekker besteld) dus ik reageer later weer!!)
@langzaam/snel weer veel doen na de bevalling; Ik doe hier dus echt bewust zo rustig mogelijk aan (okee ik ben wel teruggefloten toen ik op dag 2 twee wassen ging doen en mijn bed ging verschonen). Ik moet echt veel verwerken van de bevalling, vind het sowieso al een heel heftig (maar mooi) iets maar doordat mijn schatje gelijk werd weggehaald en hij niet herstelde - ondanks extra zuurstof verslechterde zijn zuurstofopname en de artsen wisten op den duur ook niet wat er was, was echt even heel eng - heb ik echt wel veel spanning in mijn lijf gehad. Ik moet daardoor echt veel rusten en raak dan de spanning kwijt (oa door heel bewust te zijn van wat ik voel en er niets mee te doen of juist maar toe te geven aan de emotie). Pas dan kan ik slapen of echt rusten dat lukt niet als ik de hele dag bezig ben of visite krijg. Praat hier wel over met vriendinnen, dat helpt ook zeker. Okee hele egopost geworden maar anders zou ik ook best veel rust nemen en dat wel afwisselen met iets meer kraamvisite bv. Ik ben wel echt okee omdat het moment van echte stress niet heel lang was en mijn ervaring verder heel positief was.
@Aaav heel fijn dat je zo veel hebt kunnen slapen, hopelijk blijf je je okee voelen en heb je geen valse krampen meer. En idd er is perspectief. En als het niet okee gaat, weer aan de bel trekken hoor. Vind het igg fijn om te horen dat je zo lang hebt geslapen. . @ButterflyPassion wat fijn van de goede nacht. Hier ook spuitluiers en hij weet ze voornamelijk voor de nacht te bewaren haha. Ook heel goed te horen dat ze al minder krampjes heeft. Ohh en @Mamavandrie34, super dat de jongens zo goed groeien. Snap dat je dat vertrouwen geeft en extra weegmomenten overslaat. Mocht je twijfelen dan kan je ze altijd nog laten wegen/meten.
@teenslipper: hopelijk werkt de verplichte bedrust wel heel goed voor jouw bekkenklachten. Had jij tijdens de zwangerschap ook een rolstoel voor je bekken? Ik zou er echt compleet gestoord van worden. In het ziekenhuis moest en zou ik de ochtend na mijn keizersnede douchen, dat ik bijna flauwviel daardoor nam ik erbij . Heerlijk hè, zo’n dutje! Lang leven de kraamzorg die dan even ontzorgt zodat je die rust ook echt kan pakken. @ButterflyPassion: wat fijn dat de andere voeding zijn werk lijkt te doen! Zo’n heerlijke spuitluier kan ook echt opluchten voor die kleintjes hè. @KleineLai: dat van je eigen grenzen voorbij rennen is wel echt heel herkenbaar. Ik probeer altijd iedereen te ontlasten en te behouden dat ze hun grenzen voorbij lopen maar mijn eigen grenzen… @Dompiewompie: hopelijk merk je vannacht ook dat de nieuwe voeding werkt. Dat dag/nacht ritme had Viviën ook, bij haar ging het wel heel snel omdraaien gelukkig. Hier gaat het met Viviën best wel goed. Ik heb ontdekt dat ze een buikslaper is, net als haar grote zus en ikzelf. Dus overdag als ik er met mijn neus bovenop zit dan leg ik haar soms lekker op haar buikje te slapen. Slaapt ze zoveel rustiger van. ‘s Nachts heeft ze toch echt pech en moet ze het met inbakeren doen. De krampjes zijn er ook nog steeds maar wel al een stuk minder dan gisteren. Het spugen daarentegen wordt steeds meer. Al heb ik nog geen idee of ze “gewoon” teveel binnen krijgt of dat het de eerste signalen van reflux zijn. Deze week heeft ze 2x een voeding met de fles gekregen en ik dus gekolfd. En dan heb ik binnen 5min 140cc. En dan te bedenken dat een kolf minder effectief is dan een baby… Dus ja, het gaat nog steeds echt hard. Zelf heb ik vandaag toch wat meer pijn aan de wond. Denk een teken dat ik wat rustiger moet doen. Maar dat vind ik dan weer echt heel moeilijk omdat mijn vriend ook op zijn tandvlees loopt.
@Ang1987: dat is ook echt moeilijk om zoiets heftigs te verwerken. Daar moet je idd de tijd voor nemen. Dan maar wat rustiger met kraambezoek idd. Lijkt mij echt super eng om zoiets mee te maken.
De linker voorband van de auto is lek … yep, perfecte timing! Uiteraard komen we er ook pas savonds achter, èn is het weekend dus zijn de garages dicht. Vrijdag de 13e ?
@KleineLai neeeeee hoe dan?! Idd thuiskommertje of anwb achtig iets die kunnen komen? Anders vast de buren ofzo vragen mocht t nodig zijn. Wat een timing. @Sillemie net geen rolstoel deze x wel krukken. Behalve verdere stukken dan wel rolstoel. Ik vind 4dagen op bed echt zwaar en kijk ook al uit naar dag 5 @Ang1987 t lijkt me echt vreselijk om mee te maken. Een goede verwerking is belangrijk maar kost tijd. Klinkt wel alsof je daar goed bewust mee bezig bent. Knap hoor!
Vriend gaat zo de auto van zijn broertje ophalen voor vannacht. Morgen gaan we inderdaad even kijken of we de tijdelijke band erom kunnen doen. Komt wel goed hoor! Typisch is het wel
@Ang1987 , ik kan me goed voorstellen dat dit iets is wat je moet verwerken. Nu het ‘rustig’ is, komen de gedachtes, de ‘wat als..’ , de angst die je toen voelde. Wees lief voor jezelf, erover praten is heel goed! @Sillemie , precies wat jij zegt over ontlasten en grenzen. Zo zit ik ook in elkaar en is niet altijd fijn! Ik voel me ook snel verantwoordelijk voor het geluk van anderen. Wat heb jij een grote productie inderdaad! Misschien dat haar maagje al snel vol zit maar geen zuigvoldoening nog heeft? Dat ze daardoor door blijft drinken, haar maagje gaat teruggeven en krampjes krijgt? Geen idee of dat überhaupt kan hoor, ook geen idee of daar iets aan te doen is. Misschien dat het beter zal gaan als de bv en haar behoeftes beter op elkaar zijn afgestemd straks. @Dompiewompie en @ButterflyPassion , fijn dat de nieuwe voeding al wat lijkt te doen!
Ik voel me prima! Wat ik super stom vind Over een uurtje controle; ctg, echo. Hopelijk kunnen/willen ze strippen! Ben wel beetje bang dat het enkel voorweeen gaat geven en niets meer dan dat. En die heb ik al voldoende gehad vind ik
Ahhh ze zouden toch wel moeten kunnen strippen denk ik nu. Mijn verloskundige zei dat dat bijna altijd wel kan met 41 weken. Hopelijk willen ze het ook, het werkt in fr natuurlijk net iets anders dan in nl. Hopelijk begint het gewoon lekker snel. Ben benieuwd hoe zwaar je meisje nu uiteindelijk gaat zijn bij de geboorte.
Die heb je zeker al voldoende gehad! Maar misschien zet het het echte werk in gang *fingers crossed* Wat een heerlijke nacht hier! Pas net een halfuurtje wakker na een voeding om 1:30 en 5:00. En nu op mijn verzoek aan het voeden, denk dat er anders wat ging knallen . Zo naar het gemeentehuis (en het pasfoto winkeltje) voor haar eerste id want over 2 weken gaan we al naar België voor het Ros Beiaard.
Hier alles goed. Ben nog wel moe (maar wie niet in de kraamtijd) maar niet meer compleet uitgeput. De kleine man komt echt intens vaak snachts maar mijn vriend geeft een flesje gekolfde melk rond twaalven en ik ga tegelijk slapen met met mijn zoon zodat ik voldoende uurtjes bij elkaar kan sprokkelen. Hij drinkt kort (te kort denk ik) maar slaapt verder rustig tussen de voedingen door. Ga vandaag eens naar buiten, tripje naar de ekoplaza. Voelt als een enorm uitje haha. Maar even oefenen want ik wil morgen voor het eerst met het kleintje naar buiten (was gister bijna op geboorte gewicht). Hoop dat het goed gaat met alle baby's en mama's. Ben vooral benieuwd hoe het met @Zeester85 en @Liva is Edit en @Aaav natuurlijk
Ik denk dat ze de 3,5 kilo wel gaat aantikken! Ze heeft de afgelopen weken nauwelijks wat gedaan behalve vreten tenslotte, haha