Bij de hm kun je die halen bij de mama afdeling online. Valt best groot uit dus ideaal voor de zomer!
Jaaa, @Nino12, vandaag eindelijk de echo weer! En vandaag waarschijnlijk definitief erachter komen wat het geslacht is? Ben benieuwd of je nog nieuwe dingen ziet na al die echo's tussendoor op je werk, haha. Heerlijk van genieten maar!
jaaaaaa eindelijk!!!!! Zo naar deze dag uitgekeken. Hihi ik ben benieuwd of het klopt wat ik zelf denk gezien te hebben!
Ik had niet echt het gevoel de afgelopen 2 weken dat er veel interesse in mij was dus dacht ik neem even een break maar lief dat jij als enige er aan denkt. thnx
Ik ben vandaag precies 20 weken zwanger, heb de kleine meid nog steeds niet gevoeld. Heb mijn zorgen daarover ook uitgesproken tegen de verloskundige.
Vervelend dat je dat gevoel had. Prima natuurlijk om te doen wat goed voelt. Tipje is nog wel dat interesse vaak twee kanten op werkt. Het zou kunnen helpen als je ook wat meer ingaat op anderen, dan merk je vast dat er meer meegeleefd wordt En over die schopjes.. er zijn er hier meer die dat hebben hoor! De verloskundige zei tegen mij dat aangetoond is dat de gevoeligheid van de baarmoeder verschilt. Ik heb pas sinds een paar dagen dat ik het idee heb dat ik het voel en dan ook alleen maar als ik mijn hand op mijn buik heb. Alleen ben ik bang dat het mijn darmen zijn dus ik reken me nog niet rijk, haha. Als de echo goed was, zou ik me voorlopig nog niet druk maken en rustig afwachten..
Ik ben precies even ver en ik voel pas sinds een week wat. Bij mij zit wel de placenta aan de voorkant, weet niet hoe dat bij jou is, maar daardoor kan het ook langer duren eer je iets voelt.
ik weet het maar vind het ook lastig om interesse te tonen aangezien mijn verleden en ik altijd als ik oprecht ineresse toon het gevoel krijg dat het meer ene oor in en andere weer uit is. Ik ben gewoon erg onzeker ook door heftige jeugd en wil gewoon het allerbeste voor de kleine meid maar vind het lastig want hoe kan ik die kleine iets geven wat ik nooit heb gevoeld en niet weet hoe het is om echt geliefd te zijn bij andere. Dat maakt mij heel onzeker. Tussen mijn vriend en mij is alles gelukkig weer helemaal goed en zijn we samen sterker dan ooit. Ook gaan we straks beginnen met het opnieuw schilderen van de babykamer en hebben we de commode kast en het wiegje al binnen.
de verloskundige heeft daar inderdaad bij mij ook naar gekeken maar de placenta licht juist naar achteren.
Uitgerekend: 1 t/m 15 oktober 2022 ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 29 september ♡ Laraxx - 3e kindje - 37 jaar 3 oktober ♡ Mila - 1e kindje - 28 jaar 5 oktober ♡ Eliizzaa - 2e kindje - 28 jaar 6 oktober ♡ Nandine - 1e kindje - 29 jaar ♡ Peetje83 - 3e kindje (1e samen) - 38 jaar ♡ youngmommy20 - 1e kindje - 20 jaar 7 oktober ♡ Stoeptegel - 1e kindje - 32 jaar ♡ capo - 3e kindje - 36 jaar 8 oktober ♡ Nino12 - 1e kindje - 28 jaar ♡ Nurse1989 - 4e kindje (2e samen) - 32 jaar 9 oktober ♡ 23Lena23 - 2e kindje - 38 jaar 10 oktober ♡ JNZ - 3e kindje - 31 jaar ♡ Mama20152018 - 3de kindje (2de kindje samen) - 38 jaar 11 oktober ♡ Bloempje2606 - 2e kindje - 26 jaar ♡ Holagente - 1e kindje - 24 jaar 14 oktober ♡ Elmii - 3e kindje - 33 jaar 15 oktober ♡ Juffie123 - 2e kindje - 29 jaar ♡ Lille - 1e kindje - 29 jaar 16 oktober ♡ Marinda1988 - 2e kindje - 33 jaar --------------------------------------------- ♡ Jongen (6) ♡ Meisje (5) ♡ Verrassing (2) ♡ Onbekend --------------------------------------------- Sterretjes: ☆ MM34 - 2e kindje (1e samen) - 35 jaar ☆ Happymom5 - 6e kindje (1e samen) - 36 jaar Afspraken: Mei: 18 - capo - 20-wekenecho 19 - Nino12 - 20 weken echo 19 - Stoeptegel - controle/centering pregnancy 23 - Nino12 - standaard controle 25 - Lille - 20 weken echo 25 - Marinda1988 - 20 weken echo Juni: 30- youngmommy20 - controle echo WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje en of je wilt weten wat het wordt. Pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren) (En anders ben ik voor opschonen van de lijst)
ohh deze snap ik even niet? wij hebben toch juist op je gereageerd (meegeleefd met t gedoe tussen je ouders en vriend? en ook reageert op je foto's van kinderwagen/kamertje etc..) Maar wat mij juist opviel is dat jij nooit vraagt naar ons of ingaat op berichten van anderen... hoeft ook helemaal niet, iedereen is vrij in reageren hier op t forum. Maar dan vind ik zo'n reactie dat we geen interesse in jou hebben, een beetje misplaatst. Babyvoelen; volgens mij kun je tot de 24e week niets voelen, voel je daarna nog niets dan VK inlichten, maar als je zorgen hebt kun je altijd aan de bel trekken lijkt me!
Ik zie vaak dingen voorbijkomen met vragen en daar kan ik niet op antwoorden omdat ik het zelf ook nog niet allemaal weet en zoals hierbij al aangeven vind ik het lastig om interesse te tonen omdat het bij mij altijd is geweest van ene oor in en andere weer uit als ik oprechte interesse toonde dat maakt het voor mij lastig dus ben ik wat terughoudend met dingen reageren op andere ook door een eerdere nare reactie hier op het forum. Het spijt me.
Hi Meiden, Hier ook de 20 weken echo gehad. Ik ben 19+3 weken, alles is volgens het boekje. Heerlijk kind zei de verloskundig, Verloskundige ging nog even spelen met 3d beelden. Het is een kindje volgens het boekje. Alleen wil het zijn ruggetje niet laten zien, dus moet morgen terug en dan gaan ze dat opnieuw proberen. Het is puur omdat het voor de vorm moet, verloskundige ziet geen afwijkingen. Gaan jullie 3d echo doen?
Ik merk dat ik het steeds lastiger vind om op andere te reageren of alles te delen wat er nu bij mij allemaal speelt omdat ik dan denk zitten jullie daar wel op te wachten. Ik vind het ook lastig om alles tegen mijn verloskundige te zeggen over hoe ik me voel omdat ik ook haar niet voor niks wil storen ofzo. weet gewoon allemaal even niet de laatste tijd, ook of ik het wel goed genoeg doe voor de kleine meid. maakt me heel erg zorgen dat ik haar nog niet voel. ik weet natuurlijk ook niet precies wat ik dan moet voelen. ik heb geen vriendinnen die er voor me zijn en me moeder en ik gaan niet oke met elkaar en hebben dan ook geen contact meer.
Nu gaan mijn schoonouders maandag 2 weken naar ibiza. Ik en mijn vriend zijn gewoon thuis maar hij moet ook gewoon werken. Wel gaan mijn vriend en ik woensdag naar de finale kijken van feyenoord tege as roma in de kuip staan grote schermen, laatste keer dat we nog naar de kuip kunnen voordat de kleine er is.