Hoi dames, Ik heb een vraagje en hoop dat jullie mij misschien wat meer zouden kunnen vertellen. Ik las ergens dat bij de terugplaatsing van de embryo er ook een sport extra hulp is om het te bevorderen Dat doet de fertiliteit arts. Hoe heet dit en wat houd dit in? Gr catalina
Als je fertiliteitsarts dit doet zou ik deze vraag aan hem/haar stellen. Ik heb geen idee waar je precies op doelt?
Ik begreep dat ze dit niet zo snel doen of erover beginnen. Ik las het laatst zelf in een topic maar ken het nergens meer terugvinden. Bij de terugplaatsing doen ze iets dat de slaagkans vergroot.
Misschien embryo glue? Wordt in het buitenland wel eens gedaan (bv in de VS). Het enige wat ik in Nederland/België kan bedenken is extra progesteron en eventueel aspirine voor de doorbloeding.
Wat is dat precies? Ik ben echt de naam ervan kwijt maar het was een soort extr hulp wat de fertiliteitarts doet bij terugplaatsing.
Ze maken dan met een laser een klein gaatje in de schil van de embryo, zodat hij makkelijker uit het schilletje kan kruipen.