Ben je dan niet bang dat ze volgend jaar zomer te klein zijn? Toen onze kinderen zo klein waren groeiden ze vaak 1 maat per half jaar. Tenminste, dat is wat ik mij herinner. Ik heb dus ook nooit dingen vooruit gekocht in de uitverkoop ofzo alvast voor het volgende jaar. Altijd bang dat ze ineens een groeispurt ofzo zouden krijgen en het dan alweer te klein zou zijn. Dan mag het flink afgeprijsd zijn, maar als het vervolgens ongebruikt blijft, is het alsnog duurkoop.
Nou, over het algemeen valt dat mee. En ach, dan hebben we ook nog een keer nummer 3 en 4. Zulke schoentjes komen altijd wel een keer van pas. En gelukkig waren ze maar 10€, met Nikes bijv koop ik geen schoenen vooruit. Het enige wat ik nog wel eens vooruit wil kopen (want sale) zijn bijv winterjassen, maar die maten kan ik redelijk inschatten!
Hij is volgens mij nu 1 meter, beide zitten op de +1 lijn volgens mij, dus niet super groot maar wel langer dan gemiddeld. Hij draagt Mt 98/ 104
Lang getwijfeld maar toch besteld zojuist. Anders krijg ik later spijt. Deze voor man en voor mijzelf de zwarte. Voor na de bevalling.
Wow das wel lang. Mijn 2 jarige zit qua gewicht onder de -2 lijn (hij is wel echt heel tenger en wat mager maar ook omdat hij afgelopen jaar gewoon zo goed als geen warm eten wilde en gewoon slecht eet). Hij is nog geen 11 kg en 88 cm
De laatste dingen voor de zomervakantie. En 8 van die test kits. Scheelt weer veel geld. Ook nog snorkelsets. Nieuwe slippers voor de jongens. Pasfoto’s en paspoorten besteld. Waren een paar dure dagen.
Voor puber voor een bruiloft Kijken voor de zekerheid nog voor een maatje kleiner, hij zit nog best wat wijder.
Oke nu stop ik met shoppen. Wat servies bij besteld (Iittala Teema wit) en dit lampje van House Doctor (linnen kap, voet van cement).
Ik stel mijn vraag maar even hier, want ik vind het een beetje too much om helemaal een nieuw topic aan te maken. Ik heb in de zomer een bruiloft (aardig casual, tuinfeest) en heb eindelijk besloten wat ik aan wil: een jumpsuit/playsuit met korte pijpen en daaronder hoge hakken. Dus een combi van sjiek, casual en luchtig. Zoiets als dit (foto invoegen lukt niet): https://www.asos.com/nl/miss-selfridge-petite/miss-selfridge-petite-playsuit-van-satijn-met-engelenmouwen-en-strik-achter-in-beigeroze/prd/202153515?clr=beigeroze&colourWayId=202153516&SearchQuery=playsuit+satijn Ik heb echter een lichte huid en rood haar en ben bang dat deze kleur niet staat. Ik zoek daarom liever een iets warmere, sterkere kleur. Heeft iemand de skills om mij te helpen? @Nina Sanders jij hebt veel in satijn toch? Heb je tips voor een luxe/nette playsuit? Vind het zo moeilijk, ik krijg bijna alleen maar opties op shein en dat wil ik niet...
@Olympia dat zou voor mij volledig uit mijn comfortzone zijn, maar ik heb even gegoogled. Helaas is deze beige (lijkt mij niet de bedoeling op een bruiloft) of ook roze: https://www.costesfashion.com/nl-nl/satijnen-playsuit-met-lange-mouwen-v-hals-knoopsluiting-aan-de-achterkant-middenroze-355822 dit is misschien mooi met rood haar. https://www.zalando.nl/mango-jumpsuit-khaki-m9121t0hv-n11.html?size=M&allophones=0&wmc=SEM310_NB_GO._1466588762_616296151_130013690298.&opc=2211&mpp=google|v1||pla-826270917053||9064564||g|m||564589267919||pla|M9121T0HV-N11000M000|826270917053|1|&gclsrc=aw.ds&gbraid=0AAAAADM17miunAmZ4OYW4RQAqtw-C7ust&gclid=CjwKCAjw7cGUBhA9EiwArBAvoji4ODPHFTQZn-h4NZdtqrM5DNukxKFkOtjtVsqcdA7HkNxb0BLxVRoCJccQAvD_BwE
@Olympia ik heb idd veel in satijn of (moerbei)zijde en shop daarvoor graag bij Massimo Dutti of COS. Maar ik heb ook soepel vallende shirts of blousen van goedkoper materiaal (lees: babyproof) en dan kom je ook prima weg met H&M (trend) of Zara. Let wel op de samenstelling van de stoffen want zweetplekken wil je echt niet en uit ervaring weet ik dat je je helemaal heel druk bezig hoeft te zijn om plekken te ontwikkelen in shirts. Een verkeerde deo of broeierige stof is ook al voldoende. Met playsuits heb ik geen ervaring. Ik draag eigenlijk als nette combi vaak (skinny) pull-on pants (liefst een van stevig geweven katoen of een waar wol in is verwerkt) met een blouse (zijde of satijn) erin. Ga ik voor ‘gewoon’ dan draag ik graag een skinny jeans met een soepel vallende blouse, soms deels in de broek, soms ook gewoon eroverheen.