Ik hoop het ook heel erg en ik zal ook voor je duimen. Ook als je niets voelt, kun je zwanger zijn dus dat gaat echt alle kanten op.
Oehhh, ik herken het! Ik ben vandaag 10DPO en probeer het minimaal vol te houden tot dit weekend. Hoop uiteindelijk pas op maandag te testen, dan ben ik 15DPO.
Jaa zeker, echt een geruststelling dat we weer mogen♥️ geen punctie deze ronde maar een tp! Vorige ronde 3 metingen gehad. Gok zelf zo'n beetje dat ik zaterdag te horen krijg dat ik maandag weer een echo heb + bloedprikken en dan de ovitrelle zetten. Zo liep het de vorige ronde iig. Kan het mis hebben maar ik probeer hier een beetje rekening mee te houden qua agenda vrij houden e.d Hoe voel jij je?
Hier gaat het wachtbankje wel oké! De eerste dagen vond ik dit keer pittiger qua wachten. Begint nu wat rustiger te worden qua gevoel. Geen idee waar dit door komt. We blijven nog steeds erin geloven dat dit 'm is! Voel nog steeds wel wat gerommel, maar waaraan dat ik kan duiden weet ik niet zo goed. We gaan het zien. Probeer het wat los te laten!
Het stomme is dat we dit weekend gasten hebben op een vakantieparkje en er geen rekening mee hadden gehouden. Dus dat wordt stiekem testen en wachten op de uitslag in bed. Willen het namelijk nog niet vertellen, want we hebben tot nu toe tegen bijna iedereen gezegd dat we een cyclus moeten overslaan omdat we nét te laat waren (wat dus helemaal niet zo is hahaha).
Ik heb trouwens al heel snel na de terugplaatsing het gevoel dat dit een jongetje wordt. Maar ik ben PUPO! Hoe dan?! Heel gek!
Oooh ik raak echt weer in de war, hahaha! Maar whoop whoop fijn dat de TP echt in zicht komt! Hier gaat het wachtbankje wel oké! De eerste dagen vond ik dit keer pittiger qua wachten. Begint nu wat rustiger te worden qua gevoel. Geen idee waar dit door komt. We blijven nog steeds erin geloven dat dit 'm is! Voel nog steeds wel wat gerommel, maar waaraan dat ik kan duiden weet ik niet zo goed. We gaan het zien. Probeer het wat los te laten!
Hahaha wij hebben hier verteld dat we een extra cyclus moesten wachten omdat we deze poging voor onszelf wilde houden Maar wij hoeven dan weer niet stiekem te testen, haha, succes
Ja same here! Want dan valt het toch nog een beetje als een verrassing! En in het ergste geval test ik pas op maandagavond met de avondurine als het niet lukt om te testen en ik wel die dag meer wil weten haha.
Vind het sowieso heel lastig om te bedenken wie we wat vertellen. Duurde bijna een jaar voordat ik überhaupt ziekte/diagnose heb gedeeld en dat het krijgen van kinderen heel onwaarschijnlijk is. Toen rondom de punctie vond ik de support van onze omgeving heel fijn. Maar nu wil ik niet steeds het gevoel hebben een update te moeten geven dus vertellen we eigenlijk niets meer. Maar als die test volgende week negatief is, dan wil ik eigenlijk ook getroost worden en even op stap gaan &afleiding. Dus misschien moeten we het toch maar delen.. of niet.. -never ending doubt
Snap ik! Wij delen het sowieso als we een negatieve test hebben, denk ik! Alhoewel we wel gezegd hebben dat we een nieuwe cyclus moeten afwachten. In geval van positieve test gaan we dit zo snel mogelijk aan onze ouders (en daarna de rest die ook van ons afweet) vertellen. We willen dan hen beiden uitnodigen (zonder dat ze dat van elkaar weten) en dan een cadeautje doen.
Hier wist eigenlijk niemand van onze kinderwens af totdat we het icsi traject ingingen, en we het wel fijn vonden als we het erover konden hebben met een aantal mensen. Maar nadat de tp van de 2 verse embryos mislukte vond ik het super moeilijk dat te moeten zeggen tegen iedereen. Voelde me compleet gefaald... Dus met man overlegd dat we de volgende terugplaatsing geheim zouden houden, maar ja, waar je goed aan doet weet je soms gewoon niet. De steun kan soms ook heel fijn zijn... Ik ervaarde het alleen de 1e tp niet als fijn omdat ik het heel erg op mezelf betrok, en ik dacht dat het vast door mijn leeftijd zou komen dat ze niet bleven plakken... Ik heb er nu wel vrede mee inmiddels, gelukkig
Wij hebben het vorige keer met veel gedeeld, mijn collega's op m'n werk, m'n man z'n collega's (wat ook zijn beste vrienden zijn) onze buren want ik ging ineens niet meer wijnen viel ook op en een aantal goede vrienden. Toen het mis was gegaan moesten we hetzelfde verhaal zo vaak delen dat we besloten hebben het nu alleen met mijn ouders, zus en beste vriendin te delen. M'n ouders en zus gaan mee op vakantie dus als we daar een negatieve test hebben dan kunnen we daar steun van krijgen en voor m'n beste vriendin kan ik niets voor me houden haha. Ik hoop toch wel dat we het goede nieuws met ze mogen delen straks ♥️
Ja ben nu al zenuwachtig dat ik me gefaald en verdrietig voel volgende week. Weet dat er natuurlijk ook een kans is dat het wel goed is, maar na 3 jaar falen en tegenslagen houdt mijn hoofd daar geen rekening meer mee denk ik. Ik heb nog steeds het gevoel dat ik dit enkel doe zodat we in ieder geval alles hebben geprobeerd, maar de kans dat het lukt hou ik eigenlijk helemaal geen rekening meer mee. Niet met het inrichten van ons huis, niet met baan keuzes, niet met enige andere keuze in het leven (behalve dan de medicatie en het even niet drinken nu). Best raar en tegenstrijdig eigenlijk als ik dan wel 13 tabletten per dag sta weg te slikken voor een mogelijke zwangerschap alsof mijn persoon daar gewoon gespleten is oid.
Lijkt me heel zwaar, zo lang al tegenslagen. Ik kan me voorstellen dat je na verloop van tijd ook met bepaalde keuzes geen rekening meer er mee houdt. Wat ik overigens heel knap vind. Denk ook echt dat dat goed is, dat je niet alles in teken zet van… Als je maar wel een beetje hoop blijft houden. Ga ontzettend hard voor je duimen dat deze mooi blijft plakken.
Nou pfoe die updates. Heb iemand verteld van onze poging en de ZOL. Elke week 3x: heb je al buikpijn, wanneer mag je weer, en hoe nu verder, wat zijn je bloedwaardes?.. Die ga ik het dus echt niet vertellen als ik weer ga beginnen, dan krijg ik continue, hoeveel eicellen zijn er, hoe groot zijn ze, hoeveel embryo's heb je?
Aaargghh wat vermoeiend lijkt me dat! Sommigen mensen weten echt niet het verschil tussen attent informeren en irritant bemoeien