Vanmorgen begon goed, zat vol energie tot dat we bij de fysio waren geweest begin van de middag. Werd gewoon in 1 keer moe, heb ik de laatste tijd wel vaker last van. Ik ga het maar even in de gaten houden en anders maar eens langs de huisarts voor onderzoek. L was vanmiddag tijdens zijn rust uurtje in slaap gevallen. Na half uurtje maar wakker gemaakt, uiteraard was meneer niet meer te genieten en vanavond is hij een half uur aan het spoken geweest. Hij komt nu al met smoesjes . E had vanavond projectavond op school. Ging over de geschiedenis van Holland. In haar klas hebben ze het over Amsterdam en Rembrandt van Rijn gehad. Man is met haar op school geweest. Ze waren met 25min alweer terug. Het was mega druk en E was er helemaal van slag van. Ze heeft wel dropjes bij de juf gekocht. En nog in 2 andere klassen gekeken maar het zag gewoon zwart van de mensen volgens man. School had ook niet verwacht dat het zo druk zou worden. Helaas de lootjes trekken hierdoor gemist. Ik gok als we iets gewonnen hebben dat we het wel horen. En nog een tandenupdate, der andere voortand is er ook eindelijk uit. Na 2 weken miepen en zeuren er om, maar wij mochten er niet aanzitten. Draaide hij vanmiddag een slag en toen mocht ik hem er zo uithalen van der. Eindelijk, er zitten er nog 2 los, benieuwd wanneer ze daarover gaat zeuren
Lief dat je het vraagt!! Hier gaat t redelijk. Vanaf de waterpokken ellende in januari is het af en aan ziek en zeer. B slaapt nog steeds niet door en die wisselt lekker af met J met niet slapen. Als ik 5 uur slaap per nacht ben ik blij J eet nog steeds slecht in de avond.. Probeer vanalles maar die blijft weigeren. Ook qua gedrag is het soms echt een brutale peuter. Schoppen, slaan met spullen gooien. Dus erg pittig. Lees bij de meeste hetzelfde hier dus het zal wel een fase zijn Verder gaat het goed ahaha! Lees nog steeds mee met jullie hoor alleen weinig tijd om me in de gesprekken te mengen
Hallo! Wat een rust hier Hoe is het @Nina Sanders ? Ik ben bijna de hele dag alleen thuis geweest. Wel aan het werk, veel overleggen, maar gewoon even niks om me heen, heerlijk. Ondertussen is dochter weer thuis. Zoon loopt stage op de BSO van jongste zoon, dus ik wil de kinderen graag ophalen straks om stiekem te kijken hoe hij het doet Dan nog koken, dan is het vast niet zo vroeg meer. We eten toch laat, omdat dochter tot 18.00 turnen heeft. Vanavond nog ergens wandelschoenen ophalen. We zijn van plan flinke wandelingen te maken als we op vakantie zijn, en dan vind ik goede wandelschoenen voor iedereen wel zo fijn. Voor L heb ik gister al een buggy met luchtbanden opgehaald. Wij hebben alleen zo'n buggy met harde wieltjes, waar het tuigje al kapot van was (ding is 13 jaar oud) en de gewone kinderwagen vind ik te lomp voor zulke afstanden. Dus die gaan beiden naar de stort (weer een hoofdstuk afgesloten ), en dan kan ze mooi in de vakantie in die buggy. Verder zit ze toch nooit meer in de wagen. Nog een week of 8 werken, dan heb ik vrij. De kinderen nog maar 5 weken, en de oudste zelfs maar 3 of 4 weken Het jaar is echt weer omgevlogen zeg.
Ik meld me ook weer! Vandaag gewerkt. Nu net thuis en zit met Q lekker op de bank. Verder vrij weinig te melden.
Goedemiddag! Heerlijke dag gehad met prachtig weer!☀️ Mijn nichtje kan deze week niet schoonmaken, dus ik heb vanmorgen de hele badkamer schoongemaakt en de wc en de hele bovenverdieping met een doekje gedaan. Man heeft gisteren alles gestofzuigd, dus ik neem morgen nog de benedenverdieping af en dan moet nog een keer het hele huis gestofzuigd en gedweild worden en zijn we weer rond voor deze week. Verder heb ik nog lekker verse groenten, fruit en noten ingeslagen op de markt. Vanmiddag hebben A, J en ik nog lekker geslapen en mijn moeder vroeg of we nog even koffie kwamen drinken, dus, dat hebben we nog gedaan en nu zijn we weer thuis. De jongens spelen lekker in de tuin. Vanavond wil ik nog hardlopen. Merk dat nu ik vrij ben, ik me een stuk beter voel, dus ik moet het er maar van nemen. Eigenlijk had ik nog in de tuin willen werken, maar dat probeer ik morgen te doen. Fijne avond allemaal! @S2909 ik vroeg me trouwens af hoe het met het drinken van F gaat. Lukt het om de borstvoeding af te bouwen?
@Kirzy Jammer dat de nachten nog niet zo lekker lopen, hopelijk gaat dat snel weer wat beter! Ja, dat peuterpubergedrag is soms echt gekmakend Het slechte eten is hier trouwens ook bekend hoor! Het is een faaaaaase @riean Heerlijk zo'n dag! Wat leuk trouwens dat je zoon stage loopt op de BSO, hoe heeft hij het gehad? Is dat zo'n 2 weken maatschappelijke stage vanuit school? @Fanne Fijn hoor dat je je weer wat beter voelt! Klinkt in elk geval als een heerlijke dag
Laatste dag gewerkt van deze week! Was een lange dag, maar veel gedaan. Ook nog een netwerkbijeenkomst in de middag, was pas rond 18u thuis met de kinderen. Na het eten nog even in de achtertuin gespeeld, het is hier nog heerlijk weer! V en ik zijn gedouched en hij ligt nu in bed. N gaat ook zo. Ze is vandaag met haar klas naar een museum in de stad geweest, was een hele belevenis. Ze vond het prachtig! Fijne avond
Vanmorgen met L even naar het dorp geweest. Meneer had nieuwe sandalen nodig. Hij is in een maand tijd uit zijn sandalen gegroeid . Hij had maat 24 en ik heb nu maat 27 mee genomen. Terwijl zijn dichte schoenen in maat 24 nog goed passen. Daarna door naar de Hema, alleen had meneer energie over. Ik heb de Hema 3x gezien in sneltrein vaart omdat hij het op een lopen zetten. Toen maar vast gebonden in de buggy onder luid protest. Wel nog een leuke rok, katten spaarpot, stickers en en bestek voor L mee genomen. Vanmiddag weer bij het zwembad gezeten. E kwam helemaal trots weer naar buiten ze was van de duikplank gesprongen in het diepen water. En nu liggen ze beide op bed en het is zowaar stil boven. Ik duik nu lekker de bank op en zet nog even een serie aan. Morgen nog een dagje werken en dan lekker lang weekend. Zaterdag steken we misschien de bbq aan als het weer zo blijft en verder lekker geen plannen
Hellllooooooo! Hier alles goed hoor @riean. Kantoordag dus dat is altijd wel druk en vooral veel georganiseer (soms voelt het alsof ik een heel bedrijf run haha). 6u opgestaan, man ging al om 7.30 met de jongste 2 de deur uit (opvang en daarna door naar de trein, werkdag maar had een beurs in Amsterdam). Ik vertrok om 8 met O (school en door naar kantoor). Wel eerst thuis nog even de vaatwasser en was aangezet. Rond 15.15 ben ik vertrokken en om 16 was ik thuis. Was in de droger geknald, nieuwe was aangezet, vaatwasser uitgeruimd, toiletten gedaan en pizzaatje in de oven geknald. Man kwam rond 18 met O thuis (die was vanmiddag bij mijn moeder maar als man met de trein naar huis komt dan stopt de trein waar mijn moeder woont, ze zet O dan altijd af op dat station en man komt dan even naar buiten om hem aan te pakken). Die ging ik toen even opfrissen terwijl hij de jongste 2 ging halen. 19.15 iedereen erin, een was weggevouwen en een opgehangen en sinds 20.30 zit ik op de bank. Geen spannende dag, maar vooral een met verplichtingen. Maar wel veel werk kunnen doen, ik voel me met de neusspray stukken beter (en pcm, dat wel), de wasmand is leeg én iedereen werkte vanavond gewoon mee! Ook wel eens fijn . Morgen mijn nagels en acupunctuur. Even ontspanning. Hoewel ik fysiek geen zwaar werk doe, zijn mijn dagen wel lang. Opstaan rond 6 en rond 20 eigenlijk pas avond hebben. Dat is wel lang. Absoluut te doen hoor maar ik merk wel dat ik het soms best vermoeiend vind, zeker als ik ook nog moet autorijden. Een relaxte vrijdag is dan wel fijn. En lekkers lang weekend!
@Magnolia29 hoe gaat het met V? Weer helemaal opgeknapt? @riean oh wat leuk zeg! Nog stiekem kunnen loeren naar zoon? En daar zeg je me wat. Onze wagen (bugaboo) heeft natuurlijk foambanden (die kunnen niet lek gaan, volgens mij zie je tegenwoordig nergens meer luchtbanden), maar buggy geloof ik harde wielen. Ohhhhhhh ik heb de trailer van Peaky Blinders nu al 6x gezien. @jvsd92 zegt genoeg toch? Is het al 10 juni? Er komt ook nog een film!
Hier helaas geen rustige avond geworden. L heeft heel zijn bed onder gekotst en zoals een echte vent betaamd was hij heel zielig. Ik ben lekker met hem onder de douche gaan staan terwijl man alles verschoond en in de was gegooid. Hopelijk blijft het bij deze ene keer, voor nu is het gelukkig rustig.
Sneu @Miekje86 was hij de hele dag al een beetje bleu of dat niet? Grote kans dat het dan eenmalig is. Ik hoop het voor je.
Morgen ga ik een dagje poetsen bij mijn ouders! Mijn moeder herstelt goed (barbotage schouder gehad) maar ziet poetsen nog niet echt zitten. Nu heb ik de poetsdrang van haar geërfd dus kom ik met alle liefde haar niet vieze huis poetsen. Het wordt ook heerlijk weer dus dat is top. Kan Q lekker met mijn moeder in de tuin chillen en sluit ik daarna aan en ga ik op t ligbed in de zon liggen heb ik al bedacht.
Nee hij was de hele dag hyper actief, alleen einde van de middag werd hij wat tammer en wilde hij weinig eten. Maar ik verweet dat meer aan vermoeidheid. Op het moment ligt hij gelukkig weer lekker te slapen, nog wel een beetje onrustig
Ja gaat beter hoor! Alleen de pokken rondom zijn enkels en onder zijn voeten drogen niet in. Zijn echt nog met vocht gevulde blaasjes. Durf ze niet door te prikken, dus nog maar even geduld hebben. En voor de rest lijkt hij op een enorme krentenbol met al die korsten