@Nino12 en @capo Aah dankjewel voor jullie berichtje. Het is ook m’n eigen ding hoor ik kan ook gewoon m’n mond opentrekken natuurlijk. Maar ik vind het wel gezellig dat het ‘ijs weer gebroken is’ nu! Heb toch regelmatig aan jullie gedacht! De meiden zijn echt heel erg blij met een zusje erbij! Een jongen was vast ook goed geweest maar ze hoopte echt op een meisje Hihi. @bloempje2606 Ik heb de afspraak voor de vaccinatie ook staan. Bij de tweede ook gedaan, toen zelf totaal geen last van gehad en ik vind het wel heel prettig dat die kleine goed beschermt is. Vooral met twee grote zussen die alle ziektes enz meenemen vanuit school en de kinderopvang.
gezellig dat je weer mee kletst! Ik denk dat het hier op het forum eigenlijk vooral antwoorden is op vragen of reacties hier in het topic, als iemand dat afstand neemt blijven die acties uit.. zo werkt het bij mij igg! maar zeker niet de bedoeling Wat leuk dat jullie nog een meid krijgen!
Ja dat snap ik Hihi maar ik stond gewoon in de lijst kletste volop mee en iedereen vraagt altijd zo lief naar ieder echo maar naar die van mij werd niet gevraagd dus toen had ik het even gelaten en toen bleef het stil. Geeft verder niets ofzo
De kleine meid is hier trouwens gedraaid, echt super fijn! Ze lag tot en met de 20 weken echo met haar rug naar buiten toe zeg maar en de voetjes naar de binnenkant van m’n buik. Ik voelde dus geen schopjes ofzo wel wat beweging soms maar dan was het alleen wat schuiven. En sinds een dag of twee echt zo vaak echt wel de schopjes, van mij mag ze zo blijven liggen Hihi!
Ja we zijn wel uit de naam, dat is fijn! Ik weet niet of ik het hier durf te delen haha straks herkent iemand me toch ofzo Nu druk aan het klussen want alle meiden schuiven door van kamer dus we moeten er 3 weer opnieuw verven/behangen enz. Zo laat pas joh, ik heb gisteren gebeld en kan 16 juni terecht, dan ben ik 22+6. Het duurde overigens wel 20 minuten voor de afspraak was ingepland ze moest echt puzzelen in dat systeem had ik het idee. Loopt in ieder geval niet helemaal soepel.
ohhh dat is niet leuk nee... leuk he die schopjes, zo bijzonder!! hier gaat het met de dag harder lijkt t wel... gister ook echt gevraagd ofze wakker was, daarna trapte ze in mn hand! kan toeval zijn maar t leek erop alsof ze reageerde op mn stem!
Zijn jullie trouwens al uit of jullie borstvoeding willen gaan geven? Ik heb dit bij de de andere 2 gedaan, maar dit verliep moeizaam. Ik had me toen ook helemaal niet verdiept in het geven van BV, wat belangrijk is etc.. ik dacht ohhh t komt wel goed.. nou niet dus. Dacht altijd dat het lag aan mn keizersnedes maar dit hoeft dus helemaal niet zo te zijn bleek achteraf! Lees nu pas wat echt belangrijk is, wat helpt bij het krijgen van meer melkproductie en hoe je moet aanleggen (dat is nog niet zo makkelijk en moet je echt ff weten! ) heb filmpjes op youtube opgezocht en ben nu veel wijzer... ben heel benieuwd hoe t nu gaat verlopen! Ben nu vooral van plan veel in bed te blijven de eerste week(en) en veel huid op huid.
hihi zou ik ook niet doen hoor! Straks ziet iemand het inderdaad. Straks het inrichten is weer helemaal leuk natuurlijk! Nou ik zou eigenlijk 9-6 gaan maar ineens kreeg ik een mail dat het niet door kon gaan. Echt stom
Ja, zeker weer van plan. Mijn dochter heb ik 9 maanden gevoed. Wel hulp van een lactatiekundige ingeroepen. En haar lipbandje/tongriempje zijn gekliefd bij een speciale lasertandarts toen ze 3 maanden oud was. Dat heeft allebei geholpen. Ik vond het ook wel doorbijten af en toe. Ook wel 2x borstontsteking gehad bijv en een keertje het vermoeden van spruw. Maarrr... buiten dit alles heb ik onwijs genoten van al die maanden. Het woog echt op tegen het gemak van voeden, geen gedoe met flesjes, altijd melk voorhanden, en het fijne contact dat we samen hadden. Inlezen & specialistische hulp inroepen is zeker een goed plan! Het is vaak helaas niet zo gemakkelijk als je soms denkt.
Ik ben vandaag precies alweer 22 weken zwanger, vinden julie het na die 20 weken ook ineens zo snel gaan? Verder heb ik de kleine meid niet meer gevoeld
Ik ga de prik zelf ook nemen, maar ben nog in afwachting van een uitnodiging met datum en tijd. Ben bang dat het nog wel even gaat duren. Hier ook proberen borstvoeding te geven, ook al ging dit bij mijn dochter niet heel soepel en moest ik toen helaas vrij snel stoppen. Ik wil toch nog een poging wagen. Wij gaan 17 juni lekker een weekje naar Tenerife met z’n tweetjes, kan écht niet wachten. Daarna verbouwen (badkamer), verhuizen en inrichten dus flink wat chaos tot de bevalling.
Hoi hoi! Ik wil inderdaad ook graag borstvoeding proberen te geven. Nieuwsgierig wel hoe dit gaat, het valt me op dat veel vriendinnen om mij heen dit niet doen of proberen. Met uiteenlopende redenen (medicatie, het dieet en niet-drinken zat zijn, etc). Ik wil het zelf wel graag proberen te doen, in elk geval het eerste half jaar. Maar ben wel heel benieuwd of het mee of tegen gaat vallen! Zo fijn om in deze groep te zitten, ik wist bijv niet van die prik. Ben door zwangerschapssuiker overgeheveld naar de gynaecoloog ipv de verloskundige en ik denk dat ik daardoor info heb gemist. Ik ga er alsnog voor bellen vanmiddag.
Oh die prik!! Helemaal niet meer aan gedacht, heb echt een geheugen als een zeef. Net maar snel een afspraak gepland, eerste mogelijkheid was pas 6 juli. Ik ga wel borstvoeding proberen te geven, maar zodra ik merk dat het ook maar even niet lukt/goed zit, stop ik ermee. Heb daar bij de jongste teveel ellende mee gehad (bleek er niet van te groeien en had alleen maar honger, terwijl ik wel genoeg had)
Shit! Die 22 weken prik! Jemig ik vergeet echt alles.. ik vergeet ook letterlijk woorden!! Hoe dingen heten etc. Bizar! Heb t boekje voor de 22 weken prik netjes liggen maar totaal niet meer naar omgekeken. Ik wil m wel gaan halen, bij mijn dochter ook gedaan Qua bv wil ik beiden geven. De laatste voeding voor wij gaan slapen wil ik kunst geven en de rest gewoon borstvoeding aan borst of fles. Full time alleen maar borst heb ik gedaan tot mijn dochter 5 maanden was en ik vond t echt heel zwaar… ik moest er elke nacht meerdere keren uit 5 maanden lang.. Denk dat ik t nu wel fijn vind als manlief een flesje kan geven snachts. moet zeggen dat ik de overgang van 1 naar 2 nu wel steeds spannender begin te vinden. Dochter lief heeft helaas een vreselijke fase nu dat ze met der avond eten speelt en gooit. en de luier verschonen of omkleden? Nouuu das echt een heel gevecht! Vermoeiend.. en dan te bedenken dat ik er straks ook nog een baby bij heb
Hier ook een vermoeide dochter op het moment, de ander gedraagt zich gelukkig nog goed haha (met uitzondering van het naar bed gaan).. Bij de vorige zwangerschap was dat ook zo maar toen de kleine geboren werd ging het betere! Hopelijk bij jullie ook zo. Ik wil ook bv geven. Ik heb nu twee meiden die het eerste jaar koemelkallergie hadden en hele zwakke darmen dus ze kregen van alles buikpijn (brood, aardappel, zoete aardappel, pompoen enz). Ik hoop dat deze het niet heeft want ik ga niet op voorhand zelf koemelkvrij (ik minder wel). Wel ga ik probiotica slikken tijdens m’n zwangerschap zodat mijn darmflora al sterker is, die geef je toch mee aan je baby. En de baby krijgt dan als ze geboren is ook probiotica. Dat hielp bij de tweede wel wat (niet tegen de koemelkallergie maar wel voor betere darmen). Mocht deze ook weer koemelkallergie hebben dan stappen we weer over op Nutramigen, dat geeft het meeste rust voor iedereen. Oh en hebben jullie wel eens gehoord van baarschaamte? Daar was iets over bij de eo ofzo, ik heb het niet gekeken bang dat ik er teveel stress van krijg. Ik wil me helemaal niet hoeven schamen dat ik 3 kinderen heb straks. Wij dragen op onze eigen manier ook echt bij aan het milieu en natuurlijk ben ik ook voor een zo goed M ogelijk toekomst maar heel eerlijk, het klimaat was geen voor of tegen in de keuze om voor een derde te gaan…
Oh en wat de borstvoeding betreft, hier gaat het niet zonder tepelhoedje. Dat is wel heel jammer en onhandig maar ik zou het wel aanraden om te proberen mocht het met het aanhappen enz niet lukken (ik heb uiteindelijk geen geschikte tepels zullen we maar zeggen ) Kleine aanvulling: ga altijd eerst naar de lactatiekundige, vraag hier ook al naar in je kraamweek mocht je veel lopen te prutsen met de kraamhulp. De lactatiekundige heb je dan echt het meeste aan!