Ja ik had eerst bijna geen plas terwijl ik gisteren veel gedronken heb in de avond (bios en uit eten), daarna nog een keer met wat te dunne plas. Heb het idee dat m'n lijf het vocht beetje heeft opgeslagen ofzo Geduld tot morgen dus maar weer
Bovenste is gisteren. Onderste vanochtend. De premomapp zegt ook dat hij lichter is. Pfff toch spannend. Beetje buikpijn nu ook natuurlijk
Als je kijkt naar de controle streep is die ook wat lichter dan die van gisteren. Dus denk dat het aan de test ligt. Hopen op het beste
Ik vind het nog steeds goed eruit zien. Spannend blijft het zeker maar proberen positief te blijven en jezelf niet gek te laten maken. Het gaat goed of het gaat niet goed en daar hebben wij geen invloed op.
Ik snap je onzekerheid, maar als je inderdaad naar de controlestreep kijkt, lijkt die in evenwicht met de test van eerder. Hier wat griepachtig geweest, geen koorts gelukkig. Maar nu ik herstel lijken mijn klachten af te nemen. Nog steeds zit ik wel snel vol, maar de krampen en weeïg gevoel nemen behoorlijk af. Pfoe, dat maakt me ook wel onzeker…..
Mooie test hoor!! Mijn testen lopen ook niet super hard op maar de clearblue geeft nu aan 2-3 weken terwijl ik pas 15 dpo ben..
Hi ladies, ook hier iemand die zooo onzeker is. 4 jaar bezig met kinderwens en nu via de 8e terugplaatsing met icsi voor de eerste keer een positieve test. Zou nu 4+3 zijn. afgelopen donderdag had ik een positieve test, de streepjes waren wel heel licht. Clearblue gaf 1-2 aan. Had al vanaf vorige week bruinverlies en sinds gisteren is de kleur aan het veranderen, meer heel donkerrood/roestbruin… ik weet echt niet meer wat ik ervan moet denken. ik denk dat lichte testjes icm deze afscheiding niet echt een goed teken is toch?
Ja moeilijk is dat he, ik heb het zelf ook hoor, beetje stressen zodra m'n kwaaltjes even wat afnemen. Probeer zoveel mogelijk afleiding te zoeken
Tegen mij zei de vk de vorige keer. Bruin is niet erg, dat is oud. Zodra het rood wordt en steeds meer wordt in combinatie met buikpijn, dan moet je je zorgen maken. (Al had ik de vorige keer nauwelijks buikpijn)
Oke.. soms is het zo lastig te zien wat voor kleur het nu precies is… pffff ik word echt gek hiervan.
Als het al een week geleden is, zou een clearbleu test wel opgelopen zijn toch? Miss morgen of maandag nog eentje doen?
In principe maakt de mate van kleur van de tests niet zoveel uit, iedereen heeft andere waarden. Ik duim voor je! Knuff
Dankjewel lieve meiden... ik had echt even wat positieve woorden nodig. Ben weer wat rustiger. Dit liefje moet gewoon komen ♡
Sinds vanochtend geen bloed meer bij het afvegen. Heb er voor de zekerheid een testje er tegenaan gegooid, inmiddels donkerder dan de teststreep. Dat was eerder deze week nog niet zo. Ik vind het lastig om goede moed te houden, maar ik probeer het toch!