Ja gelúkkig kan het ook gewoon jeuk zijn! Bij mijn zoontje had ik ook jeuk. Echt heel erg haha. Vooral 's nachts. Maar er was niks aan t handje. Dus duim voor je dat het ook gewone jeuk is bij jou!
fijn dat de cTg goed was! Is er een reden waarom je pas morgen na 15:00 de uitslag hebt ? Bij mij prikken ze altijd met spoed.. heb dan met een uur mijn uitslagen.. kan dat cholostase ( geen idee hoe te schrijven ) eigenlijk kwaad voor de baby ? Wordt de jeuk nog erger nu of stabiliseert het zich ? Hopelijk valt het allemaal mee❤️ Ga maar gauw bevallen
Spannend zo even! Hopelijk geen cholestase... ik had soortgelijke klachten bij oudste, maar was toen gelukkig loos alarm. Maar inderdaad, kom maar hoor baby!
Ja, alle andere uitslagen vanuit het bloed hadden ze vrij snel al en waren goed.. maar cholestase duurt blijkbaar langer denk ik? Cholestase kan wel risico's mee brengen voor je kindje.. dus hopelijk is het hier ook loos alarm.
Morgen starten met de hand kolven, vabdaag lekker filmpjes kijken hoe t moet, en de tassen echt helemaal af maken..
Dan lijkt het allemaal zo dichtbij hè, als die tassen eenmaal echt klaar zijn! Succes met het kolven meis.
Jaaaaaa idd! Al bijna 37wk!! Jeetje, ik kan me nog herinneren dat je je positieve test showde en nu is het bijna zover…. Bijna die kleine in je armen!
Hier de uitslag: geen cholestase. Gelukkig maar! Dus jeukende handen zijn gewoon weer een of ander gek kwaaltje haha. Succes met kolven @Kimmetjuh90. Heb je een reden waarom je start met kolven? Gewoon voor de zekerheid? Die tassen.. ik blijf maar het gevoel hebben dat het niet af is, omdat ik sommige dingen, zoals mijn tandenborstel enzo, op het laatste moment er in gooi haha.
Ooooh wat fijn dat t niet ernstig is, wel heeeeeeel vervelend! Ik heb dus echt jeukende benen, word er gek van! Haha ja herkenbaar, de tas van de baby is nu wel af, ik moet mijn tas nog beginnen, er zitten og dingen in de was ook.. Maar idd die last minute dingen maakt dat t toch niet af voelt jaa Ik begin met kolven omdat bij J de bv heel moeilijk op gang kwam en ik genoodzaakt was met kv bij te voeden.. nu wil ik als ik bij moet voede dat met bv doen (mits er wat komt). Ik heb van alle kanten groen licht, en de reden was ook goed, dus we gaan t gewoon proberen. Ook krijg ik op de kamer gelijk al een kolf apparaat zodat ik af kan wisselen met baby aan de borst en kolven tussendoor zo snel mogelijk om de productie wat sneller op gang te krijgen.
Fijn!! @Lovieyou gelukkig maar Ah dat komt dan allemaal vast goed @Kimmetjuh90 ♡ Helpie. Ik wil als ik met verlof ga de 16e wel iets trakteren op kantoor. Maar ook weer niet te veel moeite doen (omdat veel nog steeds thuiswerken en het echt een mannen team is voornamelijk, dus zo boeiend vinden ze mijn zwangerschap niet no hard feelings). Gewoon iets. Misschien iets met een beetje humor nog of zo. I don't knowww. Wie weet een leuk idee?
Ja vast wel, meer dan mn best kan ik niet doen mocht t niet lukken allemaal dan is dat ook prima natuurlijk, en dan is kv zo gehaald en gegeven haha Ideetjes heb ik niet echt qua traktatie, ik werk niet (afgekeurd) en geef eigelijk ook geen traktatie ofzo
Wat fijn @Lovieyou dat de uitslag goed was! Dat is weer een last van je schouders af gaat vast goedkomen dit keer @Kimmetjuh90 en anders is kv idd zo gehaald. hier ook geen tips voor traktaties @bubblybaby , hier een thuisblijfmoeder dus weinig benul wat mannelijke collega’s leuk zullen vinden…. Roze koeken met muisjes erop voor bij de koffie misschien?
Hier en 3e thuisblijfmam @bubblybaby .. nog wel haha, wil straks weer gaan werken/studeren. Maar iets met humor verzinnen is lastig als je er ook niet te veel werk van wil maken. Weet even niet uit mijn hoofd of je nu een meisje of een jongetje krijgt haha. Maar als traktatie zou je: - Een tompouce kunnen dopen in muisjes (de bovenkant) - de bovenkant van chocozoenen halen en dan dopen in muisjes - bakjes popcorn met "ready to pop" erop (wel wat meer werk) - chocolade smelten, slagroomsoesje erin dopen en dan ook weer muisjes eroverheen - gewoon een cake bakken met glazuur/gesmolten chocola en muisjes erover Haha de muisjes komen wel steeds terug he, maar goed, zo zie je wel dat het een zwangerschapstraktatie is.
Ben dus ook altijd huismoeder geweest ♡♡. Werk sinds september, vanuit huis. Ik kom heel soms op kantoor een half dagje wanneer de kinderen op school zitten. Echt heel leuk werk wel! In augustus verhuizen we (veel) verder weg van kantoor dus denk dat ik er dan nog minder ben. Mijn man en ik werken bij hetzelfde bedrijf trouwens. Dus dies ook bijna altijd thuis. Heeeel fijn met de kindjes, geen opvang voor ons. Als ik ooit in een situatie kom waar opvang nodig zou zijn stop ik weer met werken, heel simpel Hahaha. Maar goed, ik zou dus toch wel graag iets trakteren voor het eerst ooit . Als iemand nog iets weet lemme know . Mss wordt het dan toch gewoon die chocoladezoenen met muisjes.