De titel zegt het al. Ik had zaterdagavond al een klein beetje bruin bloedverlies en vanmorgen nog wat meer. Wie heeft een positief verhaal voor mij? Ik heb pas volgende week dinsdag een echo in het ziekenhuis geplant staan. En vanmiddag bel ik even met mijn verloskundige. Maar tot die tijd ben ik op zoek naar ervaringen van anderen
Ik heb ook elke keer wat bloedverlies gehad, in mijn vorige zwangerschappen daarom veel extra echo's gehad, alles was steeds goed. Deze zwangerschap ook 2 keer gehad, mijn VK zei dat het vaak voorkomt deze weken en ze het niet zorgwekkend vond klinken. Ik snap je onzekerheid heel erg goed, het kan een geknapt adertje zijn, alles is erg goed doorbloed nu.. Probeer moed te houden, het komt vast goed!
Hey, Ik had bij 8 weken bruin verlies, direct aan de bel getrokken en mijn gynae gebeld om te kijken. Die had dan gezien dat ik een klein hematoom heb naast placenta, ik moest utrogestan steken 3x per dag en plate rust nemen voor 7 dagen volledig. Ik heb zo gedaan en elke dag nog beetje bruinverlies gehad… Week later op echo was mijn hematoom verdwijnen. Dokter zegt dat dit vaak gebeurt. Hematomen zijn adertjes die verspringen naast placenta door snelle groei van baarmoeder. Met baby was/ is nog steeds alles in orde! Ik had wel op 15 weken zelfde verhaal en opnieuw bij gynae een mini hematoom gezien, terug plate rust 7 dagen en die was weg… daarnaa niet meer gehad. Ik ben nu 29 weken zwanger. Vraag datze kijken indien je hematoom hebt en neem zeker plate rust. Ik heb 7 dagen 90% op mijn linkerzijde gelegen en dit was dan perfect in orde ernaa … Veel succes
Ik heb 1x gehad dat ik met 12 weken wat bruin bloedverlies kreeg. Dat bleek dus mis te zijn (ondanks een goede termijnecho). Tijdens de zwangerschap van Y had ik vanaf week 6 bruin bloedverlies. Deze zwangerschap ging wel goed (kwam waarschijnlijk van de utrogestan die ik nam). Dit bloeden stopte ook nadat ik ermee stopte rond week 9. Volgens mij zijn de cijfers bij bloedverlies ook 50-50. Kan dus nog alle kanten op. Alles is ook zo goed doorbloed nu, een kleine bloeding kan altijd voorkomen.
Tor 2x toe gehad. Bij beide zwangerschappen meermaals in het eerste trimester bloedverlies gehad. Heb nu 2 gezonde kinderen
Bedankt voor je reactie! De vk aan de telefoon zei idd ook tegen me dat ik voor de zekerheid heel rustig aan moest doen. Succes in je zwangerschap! Hopelijk mag alles goed gaan!
Bedankt voor je reactie! Wat heftig dat het de eerste keer fout ging, ondanks goede termijn echo! Maar fijn dat het bij je andere zwangerschap goed ging!
Bedankt allemaal voor de reacties. Ik heb de vk inmiddels gesproken en het bruine bloedverlies is nog niet gestopt helaas. Gelukkig mag ik vanavond voor een echo. Ik zal het hier nog wel even laten weten als ik meer weet.
Gelukkig vanavond een kloppend hartje gezien en de termijn komt ook overeen. Wel zag ze dat de placenta dicht bij de baarmoedermond zat wat het bloedverlies kon verklaren. Wist niet eens dat dat zo vroeg al voor bloedverlies kom zorgen. Maar al met al erg gerust gesteld. Bedankt voor de berichtjes van vandaag allemaal!