Wat vervelend dat je je zo rot voelt tijdens je menstruaties. Ik hoop echt dat acupunctuur je gaat helpen! Het is al positief dat je je eisprong eerder hebt dan normaal.
Misschien innesteling? Ik geloof dat je zeker was van je eisprong he, met de echo? Anders zou het daar ook nog aan kunnen liggen. Is het "veel"?
Ik had eergister getest, negatief. Nu sinds vanavond krampen dus ik vermoed dat mijn menstruatie zich straks aankondigd. Knap als je dat volhoud tot de 20e! Ik hoop op mooi nieuws voor jou!
Ooh zo erg meid! Verwen jezelf dan maar even goed! Haha ja ik heb lange tijd geleden uitgemaakt dat het vroege testen niets voor mij is. Geeft toch ook gewoon onzekerheid dus kan ik maar beter tot mijn NOD wachten. Ben trots dat ik al een half jaar geen zwangerschapstest meer aangeraakt heb, maar langs de andere kant ook best zielig dat er nog nooit dat sprankeltje hoop is geweest.
Ja het is best veel. Helder rood geweest zonder klontjes. Nu nog krampen maar dan bruinverlies.. heb dit echt nog nooit gehad. Dacht idd ook aan ovulatie bloeding maar dat lijkt me niet … ja of wel.. achja Afwachten maar
Lief dat je het vraagt. Ik denk dat het niet goed zit. Streepje is heel licht nu. De verloskundige zegt overigens dat ik me geen zorgen moet maken. Dat het niks zegt en zo lang er geen bloedverlies is of krampen zijn, er niks aan de hand is. Ze raad aan om niet meer te testen. Maar ik ben niet heel naïef, dus weet best dat dit over het algemeen niet veel goeds voorspelt...
En terwijl ik dat typte zat ik op het toilet en met afvegen voor het eerst heel iets bruin slijm. Dus in mijn ogen wachten tot het doorzet dan maar?
Oh nee wat heftig ik heb dat zelf nooit meegemaakt dus ik kan je geen advies geven. Ik hoop dat het kleintje blijft zitten. Dikke knuffel ❤️
Oh wat erg meid! Ik zou nog een beetje hoop houden. Heb 1 al wel vaker gehoord dat de intensiteit van de test niet altijd verder oploopt. Daar zijn de CB met weken inductie beter voor. en 2 dat bloedverlies de eerst weken wel normaal kan zijn. Maar het kan ook inderdaad even goed iets negatiefs betekenend.