O wat leuk zeg! Heb je het testen een beetje los kunnen laten? Al een verloskundige uitgekozen/gebeld?
Testen loslaten vind ik erg lastig, maar heb nu met mezelf afgesproken dat ik maandag pas weer mag, voordat ik de verloskundige ga bellen. Weet al wel welke, maar dus nog niet gebeld!
Ik ga maandag bellen naar een andere verloskundige als die mij begeleidt hebben bij mijn eerste en bij de miskraam. Een van de verloskundigen daar heeft echt een nare opmerking gemaakt toen ik huilend van de pijn had gebeld of ze me alsjeblieft wilden helpen met het plannen van de curretage aangezien de poli gyn geen fuck uitvoerde en mijn dossier 3 dagen lang links heeft laten liggen terwijl ik met 4x daags Tramadol 23 uur per dag op bed lag. Ik kan dat gewoon niet naast me neerleggen, ook vind ik de website van de andere verloskundige beter en duidelijker. Ook wat betreft informatie over een miskraam en de begeleiding daarbij. Ik voel mij alsnog een beetje schuldig dat ik nu overstap maar ik krijg gewoon een paniekaanval als ik daar ben dus het moet maar. Ik vind het zo spannend! Ben ook zo benieuwd hoe lang het gaat duren nu we geen ziekenhuis traject aan gaan.
Ik zit nu trouwens het boek: buskruit met muisjes opnieuw te lezen. Wat een slechte adviezen staan daar in zeg Je baby van 6 weken snachts een flesje met meer water, minder poedermelk geven om hem te "neppen", snachts gewoon laten huilen want als hij na een tijd huilen in slaap valt is dat goed, bijj obstipatie de thermometer gebruiken en zo zijn er nog wel meer. Echt bizar gewoon.
Dank je, lief! Dat is ook enorm van belang en nu nog meer als bij onze eerste. Ik zie daarom aan de ene kant ook heel erg tegen een nieuwe zwangerschap op, vooral omdat er tijdens een zwangerschap en bevalling weer veel gewroet en gecontroleerd moet worden daar beneden en laat ik daar nu net een trauma aan hebben sinds vorig jaar
Juist als je er zo tegenop ziet is het belangrijk dat je een verloskundige hebt waarbij je je op je gemak voelt. Des te meer reden om niet terug te gaan naar die ene praktijk! Ik hoop dat een andere praktijk je wat meer vertrouwen kan geven! Naar hoor!
Je kan dat zo minimaal houden als je zelf wil he.. ik heb jouw verhaal destijds gelezen, erg naar vooral/júíst naar een VK gaan waar je je fijn voelt. Ze hebben daar begrip voor!
@Zuul er moet niks he.. zolang er geen medische noodzaak is..! Andere vk zou ik absoluut doen, en misschien een doula erbij?