Ik neig er toch naar eens wat goedkoops te boeken op een Oostappen park. Zijn ze echt zo erg als je over al leest? Iemand bv ervaring met die in Zeeland, Marina Beach?
Ik zou er persoonlijk echt voor bedanken, maar goed ik haak echt af op het grootste gedeelte van de bezoekers als ikhet op tv al zie.
Ja. Man van een vriendin werkt voor een bedrijf die daar dingen installeert. Buiten het feit dat hij om een paar tientjes muggenzift en bijna een deal niet afsluit is alles wat je op tv ziet nog mild. Hij vertelde dat ze daar echt niet gingen slapen als het een meerdaagse klus was en een hotel gingen boeken want daar slapen no way.
Mijn zwager moest op dat park 3 uur in de rij staan voor beddengoed voor zijn kleinkinderen, toen hij het had was het 22.30! Rest van zijn ervaringen klonk ook niet aantrekkelijk.. Bovendien is die gillissen onderwerp van onderzoek nasr fraude enzo, ook een park hier in de regio (arnhem) ziet er ook echt niet uit en de gemeente valt daar regelmatig binnen.
Wij zijn in 2018 naar Oostappen De Berckt in Baarlo geweest. Hebben ons er prima vermaakt. Maar er kan veel gebeuren in 4 jaar..
Jaren geleden op prinsenmeer geweest, na 1 nacht met gierende banden naar huis gegaan. Vreselijk. Enorm verouderd en vergaan
zou het verschil maken -vraag ik me af - of je gewoon met je eigen tent of caravan komt? Onze ervaringen - van járen geleden - in Asten waren gewoon goed. We stonden overigens niet helemaal vooraan. Dat maakt waarschijnlijk ook wel verschil.
O nee, echt niet doen. Ook al is het goedkoop, dan nog weggegooid geld. Wij hebben jaren geleden Prinsenmeer geprobeerd, vreselijk! Om niet meteen conclusies te trekken ook later nog hengelhoef gedaan voor een weekend, maar net zo erg.
Kennissen van ons zijn er geweest (in Zeeland) en na 1 nacht vertrokken. Het was er extreem verouderd en ronduit smerig.
Het is wss ook wel te zien, wat je gewoon bent? Mss is zo een paar voor sommige mensen de enige mogelijkheid om et eens uit te zijn, dan denk ik dat je er al anders in staat. Wij waren eens in een hotel in de buurt van hengelhoef . We gingen eens gaan kijken naar het park en het viel idd tegen . Je zag het aan de buitenkant van de huisjes al, dat het niets voor ons zou zijn. Het zwembad zag er dan weer wel leuk uit (door het raam) en de toiletten van de taverne waren heel netjes.
Kijk het programma ‘massa is kassa’ maar eens.. ik zou echt never nooit naar een park van hun gaan. Wonen zelf dicht bij het park in Baarlo maar al krijg ik de vakantie gratis, ga ik nóg niet. Buiten de enorm slechte ervaringen die ik overal hoor, no way dat ik die Peter zn goudmijn ga spekken
Ja ze zijn echt zo erg Tuurlijk zullen er uitzonderingen zijn, maar die vind je minder vaak helaas en zijn zeer uitzonderlijk!
Mijn collega die jaren in de schuldsanering heeft gezeten en dit kado had gekregen zei ook echt nooit meer terug te willen
Ja aangezien de parken volgens mij nog volop draaien, zullen veel mensen wel tevreden zijn natuurlijk.
Ik ga me er dan toch niet aan wagen. Met op zich alleen een minder schoon huisje, had ik nog wel gekund denk ik. Ff zelf een sopje en klaar. Maar dat is natuurlijk niet het enige waar slechte recensies over zijn. Ik wilde met mn dochter nog een midweekje weg, als mn vriend nog moet werken en wij al vakantie hebben, maar als het dan echt tegenvalt, is zelfs die 400 euro teveel natuurlijk.
Als afstand niet erg is kan je ook een midweek mystery parcs centerparcs doen via bungalows.nl Je weet dan alleen nu nog niet op welk park je komt en hoever het van je huis is
Wij boeken altijd oostappen via vakantieveilingen. Betalen dan gemiddeld 200 voor een week in de hengelhoef of de berckt. Eerlijk? Super schoon zijn ze niet maar voor dat geld poets ik zelf wel een beetje, doe ik anders ook. Wij hebben misschien wel mazzel gehad maar hier gaat het al 4 jaar goed met die 2 parken.