Jaaaa, EI! Nod is waarschijnlijk 1 juli. Ik ben 2 juli jarig dus zou een geweldig verjaardagscadeau zijn. Alleen heb ik helaas morgen een slaapdienst van 3 uur smidags tot de dag erna 9 uur sochtends
Ennn we gaan bijna door naar 6DPO heb t gevoel dat t niet raak is, kans is natuurlijk ook klein in ronde 1 haha
Hallooo Bezig voor 3de kindje . Vorige week vrijdag eisprong gehad gevoeld en aan de hand van ovulatie test. Nu afgelopen dagen krampjes, witte afscheiding en gevoel ongesteld te worden. Terwijl mijn NOD over 8 dagen moet zijn. Ben erg benieuwd ..
Vergeet nog te zeggen. Dat ik dus al sinds na de eisprong . Mega maagzuur heb . Alles wat ik eet. Laatste keer dat ik zo maagzuur had was ik zwanger .
Morgen ochtend rennen naar de action/etos/kruidvat overal handje vol testen halen en dan komende dagen stug door testen!!
Whaha vind jou zo leuk hè Ik heb nog iets van 18 easy@home, volgens mij ergens nog wat action en dus etos early
Ik heb besloten om sowieso niet meer te gaan testen voor mijn nod, merk dat ik er echt onzeker van wordt, omdat ik natuurlijk een licht streepje zag vorige week vrijdag… en daarna liep het niet echt op… en nu dan sinds maandag al het gevoel dat ik ongesteld moet worden met de standaard krampjes en rugpijn…
Heeft 1 van jullie überhaupt wel eens gehad dat je echt echt dacht ongesteld te worden en het toch niet werd en zwanger bleek?
HOTS! Bulk testen, love it. Nou begin maar met drinken zou ik zeggen he. Ik begin alvast met mn pagina refreshen ❤
Nou die testen maken het weer spannend @Maudje123 ! Ik zie m ook hoor op de foto. Kom maar op met de resultaten
Hoi! Ik kijk ook even mee . Ik lees dat er meerderen een aantal spannende dagen hebben op het moment. Ben benieuwd! Na een miskraam in maart had ik me voorgenomen niet voor NOD (21 juni) te testen, maar uiteraard kon ze zichzelf weer niet laten wachten en zie daar het resultaat. Een heel licht streepje. Ik heb nu ergens spijt, want ik weet dat de kans super groot is dat het alsnog misgaat voor NOD (mijn vorige miskraam was ook 4 dagen na NOD al). Overigens brandt/prikt mijn rechtertepel sinds vandaag en lijkt het een beetje rood/schuurplekje. Misschien toeval, maar dit heb ik normaal nooit. Waarom is dit zo’n zenuwslopend proces?