Ik vind de combinaties met tweede naam allemaal net wat lekkerder klinken met Lily, maar ik vind Lily geen leuke naam. Mint daarentegen vind ik stoer. Zie ook een vlot, lief eigenwijs meisje voor me bij die naam als ik dan uit deze tweede namen moet kiezen zou ik voor Mint Sofia gaan..
Wij neigen momenteel idd ook naar M.int S.ofia. Maar zoals @KleineLai altijd zegt heb ik nog een oceaan van tijd en kan het maar zo zijn dat ik over een week weet twijfel haha. Al blijft deze toch al even hangen..
Ik vind Mint wel een leuke naam! Mint Sofia vind ik persoonlijk de leukste combi. Mint vind ik een stoere naam, Sofia heeft iets lieflijks. Romee Strijd heeft ook een dochter genaamd Mint, hierdoor kende ik de naam al wel.
Ik heb op Mint Elina gestemd. Ik vind Mint eigenlijk echt wel iets hebben, de eerste keer dat ik hem nu hoor! De namen van je kindjes ken ik niet, maar heb hier wel gelezen dat ze beginnen met OOM, dan vind ik nog een M echt wel heel leuk erbij! Wat betreft het aantal letters, Mint heeft maar 1 lettergreep, mss hebben de andere namen ook een ander aantal lettergrepen dat dat van die letters niet opvalt? En dan nog, als het voor jullie dé naam is, gewoon doen! Mint Elina vind ik lekker bekken, Mint Sofia ook. Mint Maxime niet zo.
Mint heeft idd 1 lettergreep, de andere kinderen allemaal 2. Iedereen heeft 4 letters, behalve mijn tweede zoon (die heeft er 5). Ik zal de namen even hieronder in een spoiler plaatsen. Je moet ze dan wel even achterstevoren lezen . Van oud naar jong. Spoiler: namen S.ito P.isso A.kim
Ik vind de namen van jouw kids echt heel leuk! Mint vind ik er echt goed bij passen, en dat er dan 1 5 letters heeft maakt echt niet uit!
Ik neem terug wat ik eerder zei over Mint. Ik begin er langzaam toch aan te wennen en vind het best een stoere leuke naam. Nu ik de overige 3 namen van jouw kids heb gezien past deze er ook erg goed bij!
Wat mij betreft is élke naam die je kiest, beter dan C.oco want dat kan ik met niets anders associëren dan met een papegaai. Mint ben ik ook (nog) geen fan van maar zou ik wel aan kunnen wennen op den duur. Mint Sofia dan. Mint Phillipa vind ik ook mooi maar dan wel op deze manier geschreven en niet beginnend met een F.
Ik heb voor Mint Elina gestemd. Maar ik ben bevooroordeeld, ik heb zelf een M.i.n.t.h.e. en Lily is de naam van m'n kat.
@Nina Sanders ik vind het juist wel wat hebben dat (meisje) Mint dan één lettergreep heeft terwijl je 3 jongens er twéé hebben. Zéker omdat er verder wél een verbinding is door O& O en M& M én die lange/korte eerste klanken. Op deze manier is ze wel ‘onderdeel van’, maar ook echt ‘op zichzelf staand als meisje’ zeg maar (als je begrijpt wat ik bedoel..). Al hadden je boys nu 3 of 4 lettergrepen gehad en je dochter 1, vond ik het net even te ver uit elkaar liggen. Dan krijg je zo’n buiten-de-boot-gevoel vind ik persoonlijk.
Idd. Dan zou je dit idee krijgen. 'Dit zijn mijn dochters Pip, Pleun en Pom. En mijn zoon Massimiliano!'