♡ De eerste 1000+ dagenclub | Pt. 4 ♡

Discussion in 'De mama's' started by Nina Sanders, Jan 20, 2022.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    4,683
    10,906
    113
    Female
    Paraveterinar
    @Mya beterschap. Hier was de buikgriep kort en heftig. Hopelijk bij Z ook
     
    Fanne and Mya like this.
  2. Mya

    Mya Fanatiek lid

    Apr 12, 2012
    2,728
    2,229
    113
    Goedemorgen, hier is z nog een paar keer wakker geworden vannacht… nu is hij ook wakker en de eerste slokken water zijn er al uit gekomen helaas, hij is wel vrolijk, en heeft duidelijk koorts. Zo dus maar weer een zetpil, en naar opa en oma moet papa hem brengen, want ik ga me klaarmaken voor werk…
     
  3. riean

    riean VIP lid

    Apr 21, 2014
    5,804
    7,399
    113
    Ach arm mannetje, beterschap!

    Man en ik hebben gister samen een terrasje gepakt savonds. We wilden uit eten maar dat vind ik nog niet prettig om de kinderen om 6 uur ofzo al alleen te laten. Dan moeten de jongsten nog op bed gelegd worden. Zoon zag het wel zitten, maar ik nog niet ;) dus besloten te borrelen. Gaan we vaker doen :thumup:

    Nu maar eens op gaan staan en alles naar opvang en school brengen en dan naar kantoor. Vanavond geen plannen verder

    Fijne dag allemaal!
     
  4. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Goedemorgen! Hier is de bende ook naar school en opvang. Ik ga zo naar kantoor. Ben op tijd klaar vandaag en dan is het ook weekend. :roflmao: Ik zit nog even lekker buiten in de schaduw met een kopje koffie. :)

    Fijne dag allemaal en hopelijk zijn de kwakkelende kindjes er snel weer bovenop.

    Hier had zoontje dinsdagmiddag in eens hoge koorts. Oppas kon het goed opvangen dus ik hoefde niet eerder weg. Gisteren al stukken beter en vandaag enkel groene stralen snot maar goed, zonder koorts kunnen ze hier gewoon naar de opvang gelukkig.:)
     
    riean, Mya and Magnolia29 like this.
  5. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    4,683
    10,906
    113
    Female
    Paraveterinar
    Goedemorgen, wij hadden vanmorgen weer veel bekijks met E naar school brengen. De kat liep mee :roflmao:. L zit nu even lekker met zijn kroelen voor de tv. Hij oogt fit, billen zijn minder rood maar mocht er niet aankomen. Had hij even pech, met een koude washand even zijn billen schoongemaakt en weer een lekkere laag sufocreme er op gedaan. Als hij zo puf heeft zet ik het kleine bad even op kan hij lekker in zijn blote billen rond lopen.

    Zo even snel de keuken opruimen en schoonmaken en dan vind ik het denk ik wel weer genoeg voor vandaag. Vanmiddag weer naar zwemles met E. Gisteren bij de fysio geweest. E gaat super vooruit. Volgende week gaan ze weer een stap verder en als ze die onder de knie heeft dan is ze klaar en met de sprongen die ze nu maakt gaan ze er vanuit dat ze dit ook snel op pak. Daarna is het aan school om te leren schrijven, mocht ze toch weer moeite krijgen mogen we dan altijd terug komen. Ben wel even trots op E dat ze het goed oppakt, want ze vond het in het begin echt moeilijk en was daardoor snel gefrustreerd dat het niet lukte.

    Vanavond oudergesprek op school. Ik ga alleen, mijn ouders zijn een paar dagen weg en we hebben nooit een oppas gehad in huis. En aangezien het rond bedtijd is vind ik het niet fijn om dan voor hun een nieuw iemand in huis te halen voor max een half uurtje. Toch maar eens gaan nadenken en bij andere navragen wie zij als oppas hebben. Al vind ik het stiekem ook helemaal niks een 'vreemde' in huis
     
    jvsd92, Sansaatje, Mya and 2 others like this.
  6. Mya

    Mya Fanatiek lid

    Apr 12, 2012
    2,728
    2,229
    113
    Hier pauze, jeetje wat warm buiten zeg, zelfs in de schaduw! Maar met Z gaat t gelukkig iets beter, hij heeft nog koorts, maar houdt nu alles binnen, en hij is ook nog niet heel fit, zielig mannetje, heb foto’s gekregen, en dan kijkt ie zo zielig, dan baal ik echt dat ik er niet kan zijn, maar er wordt wel heel goed voor hem gezorgd gelukkig. de psz belde ook nog naar mijn vriend, t blijkt dat van de 16 kinderen er maar 5 zijn geweest vandaag, de rest ook ziek, dus duidelijk waar t vandaan is gekomen.
     
    jvsd92, Sansaatje and Miekje86 like this.
  7. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    Dec 15, 2018
    2,344
    4,879
    113
    Female
    Hier heeft T koorts:( met 39,9 opgehaald van de opvang vanmiddag. Zo sneu. Zetpil, flesje, alleen luier bovenop mij even geslapen en nu gaat het wel beter maar nog niet topfit. Zo sneu
     
    Nina Sanders likes this.
  8. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Beterschap!
     
  9. Mya

    Mya Fanatiek lid

    Apr 12, 2012
    2,728
    2,229
    113
    veel beterschap, hopelijk snel weer beter!
     
  10. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    Dec 15, 2018
    2,344
    4,879
    113
    Female
    Lief dankjulliewel! Hij is heerlijk gaan slapen om 19.00 gelukkig. Hopelijk slaapt ie lekker dan knapt ie vast snel op.

    Man heeft mimosa’s gemaakt en we zitten heerlijk buiten :D
     
  11. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    Apr 12, 2019
    4,629
    8,838
    113
    Female
    Ah hopelijk idd even goed slapen!

    Geniet! Klinkt heerlijk.
     
    RoseMurphy likes this.
  12. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    4,683
    10,906
    113
    Female
    Paraveterinar
    Beterschap, wel fijn dat hij lekker is gaan slapen.
     
    RoseMurphy likes this.
  13. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Ik kreeg geen meldingen meer o_O
     
  14. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    4,683
    10,906
    113
    Female
    Paraveterinar
    Net oudergesprek achter de rug. Alles gaat goed met der en ze mag naar groep 3. Ze is klaar met kleuteren zoals de juf zegt. Ze moet alleen een beetje van der leren afbijten. Maar dat komt wel goed en anders kunnen we een training volgen via bikkels. Maar eerst eens kijken hoe ze het dort in groep 3.
     
    Sansaatje, Mya and Nina Sanders like this.
  15. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Beterschap aan alle zieken. Sowieso sneu maar met dit weer al helemaal geen pretje.

    Hier was ik vandaag ook nog heerlijk vrij en heb ik echt niks bijzonders gedaan. Ik vind het veel te warm dit weer (zwanger trek ik dat zo slecht).
    Jongste 2 bijtijds naar de opvang en O naar school. 's Middags bij opa en oma en daar bleef hij ook eten. Ikzelf heb alle was weg gewerkt, toiletten gedaan, vaat gedraaid, opgeruimd.. dat soort dingen. Verder 'De Verhulstjes' verder gekeken en: we hebben in de eerste week van Augustus nog een midweekje Landal (PUUR Exloo) geboekt. Schoonouders gaan mee dus dan hebben wij ook iets meer onze handen vrij en dat laat voor ons ook iets meer ruimte over voor ontspanning ;). Ben dan ook al 29 weken zwanger... Hieronder linkje gepost.

    https://www.landal.be/parken/puur-exloo/accommodaties/8el#filter:eyJhIjoiMjctMDYtMjAyMiIsInN0Ijo5MjUsIm4iOjR9
     
    riean, jvsd92, Fanne and 1 other person like this.
  16. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Zal ik eens iets heel deprimerends vertellen?

    De dagen worden alweer korter.
     
    Mya likes this.
  17. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Maizena in de luier!
     
    Mya likes this.
  18. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    He gatsie, ik hoor het rommelen in de verste. Ik haat onweer altijd zo.
     
  19. Mya

    Mya Fanatiek lid

    Apr 12, 2012
    2,728
    2,229
    113
    Hier nog steeds zonnig zelfs
     
  20. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Hier niet meer. Behoorlijk donker, 26 graden en man is bijna thuis. Zijn moeder had een lege accu met de auto dus ze moesten even met startkabels enzo aan de gang.

    Ik hen zojuist even de terraskussens naar binnen gedaan, even speelgoed en het zwembad van de jongens (die was gisteren al leeg) onder de overkapping gelegd zodat alles een beetje beschut staat.

    Ik ben als de dood voor onweer. Echt ALTIJD al geweest. Als ik alleen ben ohhhhh help. Zeker 's nachts. Ik durf dan echt niet door het huis te bewegen. En als ik dan moet plassen dan bel ik mijn moeder of mijn man en die zet ik dan op speaker :o:
     
    Mya likes this.

Share This Page