Landal PUUR Exloo - aanrader met kinderen?

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Nina Sanders, 23 jun 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Eerder dit jaar zijn we via Landal weggeweest met ons gezin. Beviel super, alle comfort was aanwezig (wel zo prettig met een kleuter, peuter, baby en zwanger) en de kinderen hebben zich goed vermaakt.

    Tijdje geleden postte ik de vraag met tips om toch nog even in de buurt van ons (niet te lang rijden met dikke buik, 3 kinderen in de auto en de kans op wagenziekte van de middelste) van de zomer weg te gaan. Het ‘dichtbij huis’ lijkt ‘m niet helemaal te worden want de meeste dingen zijn toch op 2 uur rijden. Nu kwamen we op het idee om schoonouders mee te laten gaan. Op deze manier hebben wij soms ook wat meer onze handen vrij en ontstaat er voor ons ook wat meer ruimte voor ontspanning ;).

    Is Landal PUUR Exloo een aanrader? Wij hebben een type 8-persoonshuisje EL (extra luxe) op het oog voor een midweekje begin Augustus.

    Hoe is dit park voor kleine kinderen? :)
     
  2. Luppy

    Luppy VIP lid

    1 dec 2007
    7.166
    2.282
    113
    Wij zijn er in februari geweest. Ik vond het er heerlijk, maar voor kleine kinderen is het denk ik niet zo heel bijzonder.
    Destijds was er nog geen zwembad. Dat vonden wij toen niet relevant, want we hadden geen CTB, dus mochten toch niet zwemmen. Ik geloof dat dat inmiddels wel geopend zou moeten zijn en dan werd het ook wel een mooie, dacht ik.

    Verder was er wel een speeltuin, een springkussen en een speciaal speeltuintje voor hele kleintjes. Er is een minigolf en tennisbaan en de benodigdheden liggen gewoon in je huisje, dus hoef je dat niet te huren. Dat vonden wij wel leuk bedacht.
    Er is ook een pumptrack, dat vonden mijn kinderen het leukst en was eigenlijk ook de reden om voor dat specifieke park te kiezen.

    De huisjes zijn overigens echt fantastisch mooi, nieuw, mooi ingericht, ruime tuinen erom heen, maar niet zoveel privacy, omdat alle begroeiing ook nog nieuw is. De straten zijn grotendeels autovrij, omdat je niet kunt parkeren bij je huisje, maar op een paar verschillende centrale parkeerterreinen. Dat is ook wel fijn met kinderen.
    De omgeving is wel super, er is heel erg veel te doen, en je loopt zo het bos in, waar ook wat kinderspeurtochten zijn en hunebedden enzo.

    Verder is er niet een plaza, winkeltje, restaurant (wel bij het fletcher hotel ernaast). Thuisbezorgd komt wel bezorgen aan de deur van je huisje. Volgens mij is er ook niet echt iets van animatie of zo. In februari niet in elk geval.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  3. Cobon

    Cobon Niet meer actief

    Het park geen idee, maar de omgeving super leuk! Ik denk dat het sabeltandtijgerspoor wel iets voor je jongens is!
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  4. Sylver

    Sylver Fanatiek lid

    17 sep 2014
    1.862
    1.756
    113
    Het ligt er een beetje aan wat je precies zoekt in een vakantiepark natuurlijk, maar als je wat meer faciliteiten voor de kinderen wilt is Land van Bartje misschien leuk in die omgeving?
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  5. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Klinkt wel leuk. De ervaring leert dat de jongens op vakantie niet mega veel nodig hebben. We nemen ook wel dingen om te doen mee en het zou idd wel leuk zijn als er in de omgeving wat te doen is. Maar dat is het geval lees ik.

    Voor ons is comfort en wat luxe ook een must. Als ik het thuis comfortabeler heb dan op vakantie, dan gaat het mis ;). Maar ook in dit huisje zitten gemakken zoals een box, kinderstoel, quooker etc (hallo fles maken) dus dat is prima.

    Land van Bartje ga ik opzoeken.

    Fijn overigens dat je ook zo de bossen in loopt. De jongens zijn daar gek op.

    Ik heb het huisje geboekt. We kunnen nog in 14 dagen kosteloos annuleren maar wilde even wat vastgelegd hebben. Ze zien er super uit idd. We waren in de meivakantie in Berger Duinen (Schoorl) en die huisjes waren ook zo prachtig mooi en comfortabel. Compleet nieuw en super mooi ingericht.
     
  6. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ohhhh dit klinkt leuk zeg! Ik heb het even opgezocht!
     
  7. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    Wij willen hier ook nog eens heen. De huisjes lijken me super en ik ken de omgeving. In Exloo vonden wij Kabouterland leuk, ik weet alleen niet zeker hoe leuk O dat nog vind. Afgelopen zomer waren we daar en is man met A overal doorgekropen omdat ik dikke buik had haha.
    Orvelte is een erg leuk dorpje, leuke winkeltjes en theeschenkerij. Dierentuin in Emmen is niet ver weg. En veel bos enzo inderdaad! Als ik nog meer bedenk, laat ik het weten!
     
  8. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Klinkt goed.

    Heb al Dierenpark Emmen genoteerd en dat sabeltandtijgerspoor. Dorpje bezoeken is ook leuk. We zijn er maar een midweek waarbij je de ma en vr eigenlijk al verliest (16u inchecken en 10u eruit, ik wil zelf wel graag om 10u richting huis rijden omdat ik dan ook nog relaxed thuis kom en we heerlijk het weekend nog hebben om een beetje aan te modderen voordat iedereen op maandag weer naar de opvang gaat).
     
  9. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.391
    17.333
    113
    Wij zijn in de meivakantie geweest en een heerlijke week gehad. Tijd tekort ;)

    We hadden hetzelfde type huisje. 2 badkamers was fijn maar 1 badkamer zat in een slaapkamer, zonder deur oid. Dat vond ik wel minder. De sauna was wel fijn:thumup:
    Boven in 2 slaapkamers wel ruimte zat voor campingbedje

    En idd een kist met golfspullen, badminton, kuubs (oid), maar ook emmertje en schepje enzo :thumup:

    We hebben 1 dag fietsen gehuurd, superservice. 2 kinderfietsen, 2 ouder-kind-tandems (elektrisch) waarvan 1 met stoeltje voor de jongste. 1 kinderfiets tijdens fietsroute kunnen ruilen voor maat groter.
    Oh en 2 stuntsteppen voor de skatebaan oo het park, was ook groot succes

    Die hebben we ook gelopen. Vonden ze leuk, veel speeldingen erbij dus je tempo is uiteindelijk 1km/u ofzo:p. Niet kinderwagenproof.
    Er is ook een 2e route maar die is langer dan aangegeven.

    En in Emmen een kabouterpad gedaan, was maar 2km ofzo. Was een leuk rondje voor het restaurant
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  10. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Klinkt goed @toch3

    De kinderwagen gaat overigens niet mee hoor. Wel de buggy (voor mini O evt) en de draagzak voor baby M!
     
    toch3 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina