Die zijn allemaal hartstikke negatief. Een ovulatietest moet echt knallen, dwz teststreep donkerder dan controlestreep. Maar heel eerlijk, waarom laat je het niet nog even gaan als je pas net met de pil gestopt bent. Dikke kans dat je met regelmatig seks binnen niet al te lang zwanger bent zonder al dit gedoe.
Hoi allemaal.. graag de mening van de ervaringsdeskundigen wb ovulatie testen ! Afgelopen woensdag heb ik een follikelmeting gehad voor een cryo tp. Op de echo was een follikel te zien van 18mm en ik moest gaan starten met ovu testen. Dit gedaan; woensdag en donderdag negatief. Nu had ik op vrijdagmiddag een positieve ovulatietest, in ieder geval zo heb ik hem afgelezen (en doorgegeven aan zkh met foto) op basis hiervan is de tp ingepland voor aanstaande woensdag. Ik ben nog even door gegaan met testen , voor de zekerheid … nu blijf ik donkere ovu testen houden. Vanmorgen voor het laatst getest. Is dit mogelijk ? Nog 48 uur donkere testen (wel Lichter dan de controle streep maar echt donker). Ik heb de poli vanmorgen gemaild met de vraag of ik een controle echo kan krijgen of bloedprikken om het zeker te weten. Bovenste foto is van de test waarvan ik dacht dat het een positieve was (vrijdagmiddag) De tweede foto is van de testen vrijdag avond tm vanmorgen ..
Om eerlijk te zijn vind ik ze allemaal niet positief. Test je ook met digitale CB? Heeft het ziekenhuis al terug gemaild?
Nee, nog niet. Ik verwacht morgen wel een bericht terug. Twijfel heel erg of ik dan m’n piek gemist heb of dat de piek nog moet komen? Maar met een follikel van 18mm 4 dagen geleden lijkt het me ook sterk als de piek nog moet komen.. Vind het wel heel vreemd dat ze dus al 3 dagen zo donker zijn. Heb ik nog niet eerder gehad, weet niet of dit vaker voorkomt. nee, heb deze keer geen CB digital gedaan. Achteraf wel spijt van, maarja ..
Ik zou als ik jou was gewoon bellen met het ziekenhuis en overleggen, zij kunnen je het beste antwoord geven over hoe en wat.. Als je 4 dagen geleden een eitje van 18mm had lijkt me wel dat je goed zit nu. Het gaat er meer om met een tp dat je lichaam bepaalde hormonen aanmaakt in dat stadium, gebruik je ook medicatie in de behandeling? Maar ligt er ook aan hoe je aanloop erheen is geweest, heb je veel echo's gehad en groeide je ei goed of langzaam/snel?
2 verschillende doen is niet handig, hou het vooral bij 1 merk En dan gewoon door blijven testen tot je je piek vindt
Op welke cyclusdag ben je begonnen met testen? Een ovulatietest hoeft niet perse op te lopen, die kunnen ook opeens uit het niks knallen.
Deze is niet postief. De afstand tussen de strepen is altijd gelijk. Dus als de teststreep bijv teveel naar rechts staat, staat de controlestreep ook teveel naar rechts. In jouw test staat de controlestreep irtsje naar links, maar je teststreep ver naar rechts. Bij een positief resulaat zou de tesstreep dus ook ietsjes naar links moeten staan.
Ik heb gisteren al een mail gestuurd met de vraag, dus verwacht wel vandaag antwoord er op. Dit is sinds een paar maanden kunstmatige cyclus weer de eerste keer natuurlijke cyclus, dus geen medicatie. Heb deze cyclus een FM gehad op CD10 en toen was de follikel al 18mm, dus de groei is redelijk snel geweest .
Heb je geen telefoonnummer dat je kan bellen? Lijkt mij de snelste oplsossing en kan je goed overleggen, niet dat ze je email missen of te laat reageren ivm een tp... Maar die keus is aan jezelf natuurlijk.. Spannend hoor in je eigen cyclus, ik duim voor je
Dag 9 of 10 .. ohh oké! Bedankt voor je reactie heb wel al een paar dagen steken onderin mijn buik maar weet niet of dat ook kan komen door het ontpillen haha.