Dit colbertje van de Mango. Ik heb 'm alleen niet oversized gepakt qua maat maar 'gewoon' vallend. Echt voor het eerst dat ik iets bij de Mango heb gekocht. Had 'm laatst al gezien maar toen was ie €60 en dat vond ik echt to much. Afgelopen weekend in de sale gekocht €20 goedkoper Ik heb echt een colbertjes verslaving. In 2 weken tijd 3 gekocht
Jaa oudere kinderen vinden het misschien ook wel leuk? Althans, ik vind het ook leuk. Ik koop ze van Grimm’s (bij Ilovespeelgoed) en Atelier Vier (ze opent maar heel afentoe haar shop). Etsy heeft soms ook leuke shops met handgemaakte stekers. Beetje zoeken. Gefeliciteerd trouwens met je zwangerschap!
Een playsuite en lange jurk met lange mouwen via Vinted allebei in zeer goede staat, love it! Nu hopen dat het goed binnen komt en past.
Een veranda. 3 ribben uit ons lijf, maar straks veel plezier van denken wij. Een foto is er nog niet...
Een gedoubleerde zwangerschapssportshort En dit jurkje. Geen positiejurk maar een wijder model die ik nu dus ook pas.
Polo voor oudste Korte broek in steenrood voor de middelste Hij kijkt vrij lang en dat vind ik niet zo leuk staan dus denk dat ik de pijpen een paar keer omsla
Ai sale bij scotch en soda dus zoon al 2 hoody's voor t najaar, paar Nike air max voor zoon. Zara had sale dus ook daar geslaagd met broek,blouse voor mijzelf en broek en schoenen voor zoon.
Totaal niet foto waardig: - nieuwe concealer (ja, ik kan écht niet zonder) - nieuwe onderbroeken (boxers) voor mini O
Zojuist even bij wehkamp ingeslagen aangezien we hiervan groot gebruikers zijn: En deze makkelijke katoenen espadrilles voor rondom het huis.. ik vind ze te weinig ondersteuning bieden om een hele dag op te lopen - heb ze vaker gehad - maar gewoon hier rondom prima. (sale H&M)
Ik heb flink voor zoon geshopt afgelopen week. Die heeft dit jaar zo en groeispurt gehad (vorig jaar zomer kindermaat 164/170 nu Herenmaat M. Dat valt nog wel iets ruim maar een maat S is weer net aan. Dit zijn de screens van wat ik allemaal gekocht heb. Heb ook nog CK boxershorts besteld, want dat is tof boven je zwembroek uit begrijp ik , nog 3 CK zwembroeken, zwart, wit en kaki kleur (bij allaboutdresses zijn die nu 50% afgeprijsd terwijl ze bij CK nog voor de volle 100% in de webshop staan)dus voor man dezelfde besteld en nu heeft zoon alleen nog 2 korte spijkerbroeken, een paar badslippers en een paar witte Nikes nodig en dan is hij helemaal klaar voor de zomer en koop ik echt niets meer voor hem. Ik hoop dat hij niet nogmaals zo een gigantische spurt maakt dan kan hij alles volgend jaar nog mooi een jaartje dragen.
Alvast wat dingen voor het najaar en sandalen voor dochter want die is uit het niets opeens weer een maat vooruit gesprongen