A little help please! 2e en/of 3e naam wordt waarschijnlijk H.armke en/of B.arbara. Suggesties zijn ook altijd welkom natuurlijk.
Wilde Hanne stemmen, maar toen ik zag dat Harmke mogelijk de tweede naam wordt dacht ik: ai, nee. Hanne Harmke (Barbara) klinkt niet vind ik. En Hanne Barbara (Harmke) klinkt als Hanna Barbara, het bureau wat vroeger tv-programma’s maakte oid. (die naamcombi kwam iig. vaak in beeld). Dus: mooie naam, maar bekt niet lekker met de andere namen. Géén HannA van maken ajb.! Klinkt zo zeikerig Heb veel liever Hannelore! En dan Barbara en daarna Harmke erachter. Elvira vind ik wel mooi aan dat het zangerig klinkt, maar vind het verder niks. En Amy is zo’n volkse 13 in een dozijn naam die ik ook nog eens zeikerig vind klinken
Elvira, of Hanne. Amy vind ik persoonlijk niet mooi. Ik vind beide namen overigens niet echt passen bij de tweede/derde namen, maar dat hoeft natuurlijk niet echt veel uit te maken. Al zou ik daar wel op letten.
Bedankt alvast meiden! Altijd fijn beetje input. We zijn echt nog aan het vogelen, zoeken ons suf naar een mooie 'dit is het!' naam. En wat je inderdaad zegt @hummeltje5 ik moest bij Hanne, in combi met Barbara, ook al aan de tekenfilms van vroeger denken We willen wel graag vernoemen, eventueel ook als 1e naam. Maar niet Harmke...vinden we beiden geen mooie naam. De 2 andere dames zijn beiden wel vernoemd met hun 1e naam. En leuk af te korten. Ik zal hier Barbara (Babs, Barb?) eens voorstellen. Zo vaak hoor je die naam ook niet meer.
Moet zeggen dat Barbara of Harmke heeeeeeeeeeeeeeeeel ver van mijn bed staat. Persoonlijk zou ik die dus ook zeker niet als 1e naam doen. Maar aangezien je Babs als koosnaampje opschreef, is Babette niet iets voor jullie? Verder dacht ik nog aan Milou, Mirthe/ Myrthe, Myla/ Mila, Myra, Myron of Ilvy/ Ylvi of Ylva. Of wat dacht je van 'net even anders dan Amy/ Hanne/ Elvira': Evi/ Evy, Aby, Abby, Gaby, Sanne, Sanna, Minne, Sinne, Elmira, Elvi, Vita, Riva, Safira? PS: heb even gespiekt hoe je andere meiden heten. Ik zou zelf op zoek gaan naar opnieuw een naam met een y erin
Barbara en afkortingen vind vriend niks Hanne vond ik niets om dat we letterlijk aan het hofje hier al zusjes H.annah en E.efke hebben. En de doorslag voor vriend om er toch vanaf te zien was uitspreken van Hanne Barbara Maar we zijn eruit, het wordt de minst populaire naam uit de poll Klinkt wel mooi samen met de andere meiden.
Ik had toevallig Amélie op mijn lijstje, maar helaas...dat vond meneer niets. Amelia, doet weer teveel aan Amalia denken. Oudste kwam trouwens met Amy. Jongste als we het vragen vindt Baby Zusje de naam
Echt? Ik heb bij Engelse namen over het algemeen de associatie “volks” moet ik zeggen. “Kak” zijn imo meer de dubbele namen of Franse namen (maar die vind in doorgaans wel mooi).