Wij hebben ook een Touch Bin maar ik wil heel graag een 2e of een dubbele, want nu moet ik steeds naar de garage lopen waar we een zak hebben staan voor plastic. Beetje onhandig. Je hebt de hele dag door wel plastic afval... En dan zijn er natuurlijk ook nog papier/karton verpakkingen.
Wij hebben nu een met een pedaal van brabantia. We gaan binnenkort verhuizen en dan wil ik graag een nieuwe. De brabantia bo. Vind hem eigenlijk veel te duur maar hier word je toch helemaal gelukkig van..
Wij hebben de Brabantia touch bin, al jaren en er komt ook geen andere hier helemaal fijn. Met sensor vind ik persoonlijk overdreven. Wij hebben onder de gootsteen een vast prullenbakje laten inbouwen met een bak voor plastic en een voor gft. Daarnaast staat een papierbak.
Heb je een groter model dan? Je link zegt: " De binnenkant bestaat uit 2 bakken van 28 en 12 liter en uitneembare gft bak van 5 liter."
Wij hebben de Kwantum knock off hier van, zie mijn eerdere post. Heel erg blij mee en persoonlijk vindt ik hem zelfs fijner dan die van Brabantia (weleens gezien op werk). In de mijne passen ook gewone huismerk vuilniszakken, iets wat ik zelf erg fijn vindt en op langere termijn een stuk betaalbaarder.
In de 2x30 liter Brabantia passen ook de blauwe hoge zakken van de action, hoeven dus niet de dure van Brabantia zelf te zijn
Wij hebben deze. Is heel fijn werkt goed. Groot genoeg. Wij hebben qua indeling 1 klein en 1 groter vak. Vind hem wel lastig schoonmaken onder de bakken die je erin hangt. Daar zitten veel hoekjes en schotjes, voor stevigheid ofzo. Maar als daar wat tussen zit krijg je het bijna niet schoon.
Hier een ovale brabantia gehad maar vond het juist niks, om de volle zak eruit te halen moest ik heel hard trekken om het vacuüm door te breken en door de smalle vorm bleef er van alles in steken en brak de zak steeds kapot. (Ook omdat ik geen geduld heb maar dat terzijde ) Nu een hele simpele pedaalemmer van 50l. Bevalt prima.