Ik had dus 0,0 baby spullen meer hahaha. Nouja de box heb ik nog op zolder liggen. Een maxicosi gekregen van een vriendin. En laatst een kinderwagen voor €25 gekocht van een kennis toen ik nog niet eens zwanger was ik vertrouwde er gewoon op dat het ging lukken Draagdoek heb ik nog. Die kon ik niet weg doen en wilde ik voor een kleinkind bewaren hihihi. Ik ga een cosleeper aanschaffen voor de eerste maanden op onze kamer. Ik weet niet hoe lang een kindje daar in kan liggen eigenlijk. Zal wel een grote baby krijgen, vriend is 2.06m
ja ik heb ook niets meer , verhuisd naar Spanje en de oudste gebruikt geen buggy meer en slaapt in een groot bed , dus hebben eigenlijk niks mee genomen kwa baby spullen heb je al ervaring met een cosleeper? ben er over na aan het denken omdat ik bij de vorige een jaar bv heb gegeven en dat nu ook weer wil doen miss niet Zo lang maar de eerste maanden wel . Iemand ervaring er mee ?
Ik ben ook wel benieuwd naar de ervaringen met een co-sleeper. Ik twijfel of ik direct een ledikant wil komen of eerst een co sleeper..
Hoi allemaal, Ik heb afgelopen week andere medicatie gekregen van de dokter en deze geven zoveel meer verlichting! Heerlijk! Ik heb een doppler gekregen afgelopen week, gisteren voor het eerst het hartje gehoord wat een geruststelling dan zeg
ohh super dat het zo goed helpt! , een Doppler zo leuk ! Had er een gekocht bij de eerste en heb de hele zwangerschap elke dag geluisterd
Co sleeper hier wel 8 maand gebruikt! En bij de eerste 2 kinderen een wieg gebruikt, het eerste halfjaar naast bed. Maar co sleeper is echt veel ruimer en ideaal zo dicht naast je, makkelijker met voeden. ( 3x borstvoeding gegeven )
Dankjewel ! Denk dat ik toch voor de co sleeper ga want als ik weer borstvoeding kan geven dan wil ik dat zeker weer doen en het liefst zo comfortabel voor mij en de baby als mogelijk is ! Als ik vragen mag had je bij alle 3 ook de zelfde hoeveelheid moedermelk of verschilde dat ( sorry als dit miss een domme vraag is hoor )
Ik heb ook 3x bv gegeven. Bij de eerste na 4 maanden moeten stoppen omdat hij liever uit fles dronk en de borst niet meer leeg kon drinken. Bij de 2e na 5 maanden gestopt, ook weer door borst weigeren. Bij mijn 3e werkte ik niet meer dus kon me volledig op de bv storten zonder kolven en flesjes. Ik heb het 2,5 jaar kunnen volhouden, dat was zo fijn ♡♡ Nu zijn er gelukkig betere flesjes, afgestemd op borstvoeding, zodat ze wat meer moeite moeten doen om te drinken. Hopelijk gaat deze baby dan niet te veel wennen aan de fles en blijft lekker bij mij drinken. Scheelt dat ik nu in de kinderopvang werk en de baby dus op mijn werk is. Kan ik zelf voeden! Als dat lukt icm mijn peutergroep
Hoeveelheid moedermelk; ik moest altijd met een handdoek in mijn bh slapen omdat het s nachts eruit stroomde Anders lag ik in een nat bed haha
Oh wat fijn dat je ze allemaal borstvoeding hebt kunnen geven ! En 2,5 jaar dat is inderdaad lang ik werkte helaas wel het eerste jaar nog en heb toen veel moeten kolven op het werk en na een jaar is hij zelf gestopt en weigerde ook de borst . Ik had zelf ook heel veel productie zodra hij begon te huilen al was het maar kort waren mn kleren doorweekt ondanks pads Hahah maar fijn om te horen dat je die productie elke keer goed hebt gehad ik hoop er enorm op !
@HappyMommm en @Suussiejj Welke doppler hebben jullie? Lijkt ons ook wel wat, maar twijfel ook wel vanwege de verhalen dat je niet altijd de hartslag kan vinden ivm de ligging. En ja, dan ben ik wel een stresskip
Ik kan het me helaas niet meer herinneren hij is inmiddels bijna 4 jaar haha , maar weetje soms vind je de hartslag idd niet maar we zijn ook geen verloskundige hè dus dat is niet zo gek haha moet je je niet te druk om maken je moet het zien als een extraatje als ouder zijnde zo zag ik het altijd als ik het hartje hoorde was ik ontzettend blij en anders probeerde ik het de dag erna of later op de dag , je moet natuurlijk doen waar je je goed bij voelt !
Geen domme vraag hoor! Hier bij alle 3 altijd ruim voldoende gehad. Nu de vriezer nog vol met melk van nr 3, die stopte met drinken toen ik zwanger werd van nr 4 ( schijnt dat de melk dan anders gaat smaken )
Hier was de 2e er met 1 jaar ook ineens klaar mee. Toen wilde ze niks meer wat op melk leek hebben Ik denk wel als het eens goed is gegaan en het werkt en je weet hoe je het aan moet pakken, je het zeker nog een keer voor elkaar krijgt!
Ik vind een co-sleeper echt heel fijn! Beide hebben niet heel lang naast m'n bed gestaan, vanwege het gesnurk. Maar de periode dat ze er stonden vond ik het super fijn. Bij de oudste borstvoeding gegeven (helaas maar 2 weken), dus aanleggen, even op bed verschonen en weer terug. Bij jengelen vinger erin en zelf ondertussen verder slapen Qua borstvoeding, het zou fantastisch zijn als het deze keer lukt! Bij de oudste voelde ik mezelf zo ontzettend beroerd en deed het voeden echt zeer. Het kostte me enorm veel energie en die had ik helaas niet over. Dus gestopt en voor mijzelf was dat veel beter. Bij de jongste had ik gewoon niks en die dronk zo ontzettend slecht dat een flesje ook heel fijn was. Bleek later ook koemelk, soja en ei allergie te hebben, dus was toen ook wel fijn om over te kunnen gaan op dieetvoeding, zonder dat ik alles moest skippen Maar ga er nu zeker weer voor!
Qua co sleeper.. Echt een aanrader, ook als je geen borstvoeding geeft. Het is zo fijn om alleen even je hand uit te hoeven steken om je kindje gerust te kunnen stellen! Qua doppler, de angelsound schijnt goed te zijn. Ik heb het zelf niet en wil t ook niet, bang om onzeker te worden.