haha was het maar zo een feest. Nee gekkigheid maar ik heb die lijst van de Kraamzorg maar een beetje links laten liggen want vond het ook wel heeel overdreven. Dan mag ik wel een koffer meenemen als ik zo veel kleding mee moet nemen. En idd mocht het nodig zijn en moet ik blijven kan er altijd van alles gebracht worden.
M'n broertje kwam net spontaan langs om te vertellen dat hij papa wordt! super leuk! In feb verwachten ze hun eerste kindje. Hysterisch drukke maand als kindje indd dan komt haha! Maar hartstikke leuk nieuws. De babykamer is geschilderd! Kasten staan in elkaar alleen ik mag van de week plankjes en roede erin doen. Man probeert nog ff ledikant in elkaar te zetten. Commode staat. Deze week ff knallen en dan hopelijk volgend weekend klaar! Kids zijn uit logeren op de vrije dagen dus die heb ik alleen woensdagmiddag. moet lukken. Zou fijn zijn als ik net voordat ik mag bevallen alles kan loslaten en kan genieten van de rust
Wat leuk van je broertje! En lekker dat de babykamer nu geschilderd is, dan kunnen jullie lekker aan de slag.
Volgens mij had ik vannacht echt een beetje last van voorweeen. Weet niet hoe echte weeën voelen, maar echt een menstruatie achtig gevoel, wat steken in m'n kruis, harde buiken. Meer dan dat ik normaal wel eens heb gehad. Is nu weer helemaal weg maar voelde wel ff vreemd. Hoe gaat het met alle anderen hier? Aan het genieten van verlof?
Heb dat ook al een paar keer gehad, volgens mij zijn dat inderdaad voorweeën. Hier alles goed, to do lijstje is bijna afgewerkt. Wilde nog eten voorbereiden en invriezen maar heb er vooralsnog geen zin in. Wordt de laatste dagen mega vroeg wakker en kan dan niet meer omdraaien en verder slapen. Beetje saai wel. Weet iemand nog een leuke serie? Ik was aan Stranger Things begonnen, nu seizoen 3, maar vind het een beetje too much worden
Ik ben nieuwe seizoen van working moms aan het kijken. Als je die nog niet gezien hebt, heb je nog zat seizoenen voor je
Dit is wat mijn vk me ook aangaf toen ik het de eerste keer had deze zwangerschap Qua series.. wij hebben net Blacklist af. Ben je qua seizoenen ook wel even zoet mee. Is wel een too much serie ook, maar I like it. Aangezien dat het hele punt van het nogal door sarcasme omgeven hoofdkarakter is. Verder hier echt weer doodop. Ik vergeet zelfs weer te drinken vandaag. Dus ben weer even wat minder actief. Ook vrij heftig weekend gehad. Vrijdagnacht werd ik wakker van buren op rechts die elkaar de tent uit vochten. Dus man en buurman links gingen bemiddelen. Nacht erna hoor ik net na innemen slaapmedicatie ineens een buurman links om hulp roepen.. had iemand anders uit de straat teveel alcohol en cocaine gecombineerd en die lag bewusteloos in een voortuin. Dus mn man maar weeeer van zn bed gelicht want ipv ruzie was nu iedereen in paniek. En ik me vandaag maar afvragen waarom ik ineens vanzelf de hele tijd in slaap val Oh en gefeliciteerd met je broertje
Hier ook opzoek naar series, wij kijken nu orange is the new black. Verder heb ik selling sunset gekeken, wel too much drama but I love it haha. Ben ook maar weer begonnen aan Jane the virgin. Kijkt makkelijk weg en hoef je niet te veel over na te denken, heerlijk!
Ik heb trouwens aan het begin van de zwangerschap toen ik hele dag moest kotsen "de twaalf" gekeken. Kan deze absoluut aanraden als je van beetje spanning houdt. Prachtige miniserie, goed geacteerd. Slechts 1 seizoen dus kijkt ook makkelijk weg. Kastanjemanden heb ik toen ook gekeken, was ook wel aardig.
Pff nou lekker weekend dan inderdaad, word je ook niet blij van maar wel goed dat je man is gaan helpen in beide gevallen.
Misschien moet ik Orange is the new black ook maar eens proberen. Selling sunset en Jane the virgin ook beide gezien, love it!
Ik heb toch ff gebeld en heb deze en volgende week nu ook controle. Ze gooide het erop dat ik me ongerust maakte, maar deed er verder totaal niet moeilijk over de 2 afspraken in te plannen. Morgen ook weer dagcurve suiker bijhouden, dus dan kan ik die gelijk bespreken. En fijn om de ligging te checken, want alles wordt verbouwd daarbinnen de laatste dagen.
@FreeRose Jaa ik vind het ook heerlijk maar maak m’n vriend er niet echt blij mee ahaha daarom nu orange is the new black. Maar ik moet zeggen blijft ook wel interessant, zijn nu bij seizoen 5 maar blijven wel dingen gebeuren. Naast sunset selling heb je ook nog selling Tampa, eigenlijk nog meer drama maar ook heerlijk haha
@Zuri toch fijn dat ze die extra controle ff inplannen. Stelt je misschien net wat meer gerust. Hier is de kleine meid ook alles aan het verbouwen, nogsteeds niet ingedaald want d’r billen zitten nog tegen m’n ribben aan. Voor m’n gevoel heeft ze vandaag 18 salto’s gemaakt. Dat ze er nog plek voor hebben hè?!
Leuk om te horen over alle series die jullie kijken! Meesten ken ik nog niet genoeg nog te kijken dus. Ik ga morgen ook maar een ouderwetse puzzel uit de berging halen. Klinkt heel suf maar ik vind dat dus zooo ontspannen he. Grappig dat jullie baby'tjes nog zoveel saltos maken. Die van mij ligt al sinds 27 weken in exact dezelfde houding, hoofdje beneden, ruggetje links en voetjes zitten lekker rechts te trappen in m'n ribben. Is geen enkele keer meer veranderd sindsdien
Haha nee joh, niks sufs aan als het voor jou ontspannen is. Dat geldt bij mij voor woordzoekers. Ben al met m’n derde boekje bezig sinds een aantal weken
Goed dat je gebeld hebt, was al raar dat deze nog niet ingepland waren. En dan zeggen dat je ongerust bent. Hier ook zo een woelwater. Hopelijk ligt je kleintje mooi met het hoofdje naar beneden