Dat hoeft niet hoor, iemand in een eerder NOD-groepje had dat ook, daling onder de lijn, dag erna weer een stijging, dag erna positief getest met 8dpo. De daling zal dus op 6dpo zijn geweest. Veel beterschap met je buikgriepje! Hopelijk heb je er geen last van op vakantie!
Zet 'm op @Deniseje3 !! Schrijf desnoods je vragen op, misschien kun je jezelf dan dwingen om toch al je vragen te stellen (zo doe ik dat wanneer ik het moeilijk vind)
Succes! Ik zou je vragen opschrijven.. voordat je daar weer vertrekt even je lijstje checken of je wel alles gevraagd hebt. Hopelijk heb je je vertrouwde echoscopiste.
We gaan het mee maken.. kijken wat temp morgen weer doet. Dankjewel! Ik hoop het ook niet.. we vliegen vrijdag. Al zal ik daar dan ook zenuwachtig voor zijn. Eerste keer vliegen met ons zoontje. Als ik zenuwachtig ben werkt dat ook op m'n darmen al heb ik alle vertrouwen erin dat het goed komt, hij is zo makkelijk dat ik me niet kan voorstellen dat hij huilt. Overal waar we hem mee naar toe sleuren is hij vrolijk.
Misschien even kijken hoe je hem kan helpen als hij last krijgt van de luchtdruk. Kauwgum of 'm laten slikken is lastig denk ik (Misschien hem laten drinken?).
Ja precies kauwgom gaat nog niet haha. Ik denk inderdaad flesje of speen geven. We gaan het mee maken
Ik heb net zwangerschapstesten van sensitest besteld, extra gevoelige dipsticks. Iemand ervaring met deze testen? Ik wil geen predictors meer bestellen. Te duur
Jaa teste ik twee rondes terug al positief mee op 7dpo en best duidelijk ook! Maar kon ook zijn dat er twee waren ingenesteld ik had toen een dubbele eisprong. Maar heel tevreden dus
Nouu de afspraak was top deze x! Gewoon de echoscopiste die ik normaal heb. Ik heb meteen der werkdagen van haar doorgekregen, ik plan voortaan alleen bij haar! En net niet één maar twee mooie grote follikels gezien! Een van 18 en een van 15, gaan waarschijnlijk beide eind deze week begin volgende week springen! Ik heb er meteen veel vertrouwen in Baarmoederslijmvlies zag er keurig netjes uit. En ik hoef waarschijnlijk niet op te hogen met medicatie omdat ze bang is dat er dan die ronde 6 eitjes klaarstaan dan maar iets latere eisprong.
Ja wat fijn! Dan klopte je gevoel dus toch En alweer 5 dpo meteen, ook lekker. Dat kan toch wel, rond 5dpo innesteling? Is wel wat vroeg, maar misschien is dit gewoon een vroege vogel. He wat balen zeg.
Oh wat fijn dit!! Ik voel je opluchting gewoon helemaal hier. Hahaha en 2 eitjes die klaarstaan om te springen (en bevrucht te worden) is helemaal super natuurlijk! 6 moet je maar niet doen hoor, dat is wel een beetje veel van het goede
Dat word een hele grote auto voor de deur... Ik ben ook echt blij voor je, ook dat je de werkdagen doorkreeg. Dat is mooi meedenken en een hart hebben voor je patiënten.
Wat fijn dat het goed gegaan is. En mooi dat je meteen de werkdagen van de fijne echoscopiste hebt doorgekregen. Voor je mentale toestand zoveel beter om in ieder geval geen extra stress te krijgen van degene die de echo's maakt. Het is al spannend genoeg allemaal! Haha, zes zou wel een beetje veel zijn ja. Of je moet een eigen serie op TLC willen, dan zou je het kunnen proberen
Whahahaha dat zou wat zijn, zou die dan Denise-ise-ise genoemd worden, vanwege de echo-personeels-perikelen?