Waar valt jouw mond van open? Deel 10

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 12 apr 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.065
    14.783
    113
    Vrouw
    Oh wauw dat is idd wel erg lang. Een paar dagen is misschien nog wel te doen, maar 3 weken...:eek:
    Sterkte en succes met dat oplossen!
     
  2. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.503
    30.946
    113
    Vrouw
    Sow... 3 weken. o_O
    Even peilen bij de andere ouders. Misschien kunnen jullie elkaar uithelpen?
     
    Neskio vindt dit leuk.
  3. Neskio

    Neskio Fanatiek lid

    5 mrt 2017
    3.311
    2.677
    113
    Vrouw
    NB
    Ja en ik heb nog "geluk" voor de kinderen van >8 is het vier weken. Overigens gebruiken wij maar 2 dagen per week opvang. Maar toch , vanavond maar even bespreken hoe we dat gaan doen inderdaad.
     
    Zxcvb vindt dit leuk.
  4. Neskio

    Neskio Fanatiek lid

    5 mrt 2017
    3.311
    2.677
    113
    Vrouw
    NB
    Ja ga ik doen, ik had ook wel verwacht dat ze dit iets eerder zouden melden maar goed.
     
    Mamafiets vindt dit leuk.
  5. Maev

    Maev VIP lid

    4 dec 2014
    6.071
    5.553
    113
    Dat we vandaag de cijfers van D zijn proefwerkweek kregen, morgen was uiterlijke dag en magister zou vandaag pas weer open worden gezet betreffende de cijfers. Er zijn er serieus die vannacht net over 12 uur al hadden gecheckt of het al te zien was. Vervolgens ging de groepsapp vanaf 8 uur vanmorgen non-stop of het bij iemand al te zien was... en ja hoor zo rond 10 uur stond het dan online en voor de verrassing ook direct alle cijfers... hij is zonder onvoldoendes door naar topklas 2 :D
    Blije zoon is blije papa en mama die ook nog eens trots zijn;) hij heeft gewoon zijn verliespunten op frans en engels volledig weg gewerkt en heb niet het idee dat hij er zoveel meer voor heeft gedaan :|
     
    Zeebra, zwaaistaart, Marti en 6 anderen vinden dit leuk.
  6. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.480
    113
    Wat ik voornamelijk vreemd vind is dat dit door een ouder georganiseerd wordt en dus buiten school om. Maar dat school wel beslist dat er 1 leerling hier ( om welke reden dan ook) niet aan mag deelnemen en vervolgens wel de kinderen sommeert niet te vertellen dat een leerling van groep 7 wel mee mag.

    Mijn dochter is ook een meisje dat met iedereen goed overweg kan maar wel , bij het maken van groepjes, altijd buiten de boot valt. Dat ligt echt niet alleen aan haar klasgenoten maar ook aan haar zelf, ze is nogal recht voor de raap.
     
    Zeebra, chrystel73, 11131618 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  7. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.659
    27.306
    113
    Vrouw
    Heel erg balen. Hopelijk kun je onderling nog wat regelen.
     
    Neskio vindt dit leuk.
  8. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.953
    33.625
    113
    Mijn mond valt nog het meest open dat ze schijnbaar van de meester iets niet mogen zeggen tegen dat meisje. Klopt dat wel?
     
    Zeebra vindt dit leuk.
  9. Novi

    Novi Niet meer actief

    Ik vind dat ook echt heel raar! En ook een vreemde gang van zaken dat het andere meisje niet mee mag doen met bepaalde activiteiten, omdat ze van school gaat. Dat gaan toch alle groep 8 leerlingen? Of gaat zij in jeugddetentie voor het mishandelen van een leraar of leerling? Dan snap ik wel dat ze niet mee mag doen. Maar anders is het toch juist leuk ook voor haar om afscheid te kunnen nemen van haar klas.

    Wat betreft jouw dochter als dat meisje dat niet mee mag haar vriendin is zou ik lekker die avond een tentje in de tuin zetten en de meiden daar samen laten kamperen. Ik snap wel dat ze er geen zin meer in heeft als ze nergens welkom is. Verzoeken dat het groep 7 kind niet meegaat kun je echt niet maken.
     
    Zeebra, Gewooniemand, NiekeKris en 3 anderen vinden dit leuk.
  10. RoosAnne

    RoosAnne Actief lid

    23 feb 2018
    224
    228
    43
    Vrouw
    #2790 RoosAnne, 12 jul 2022
    Laatst bewerkt: 12 jul 2022
    Ik ga er vanuit dat dat wel klopt. Ik vind het ook echt niet oke. Ik begreep nu ook vandaag van een vriendin die contact heeft met de ouders van dat meisje dat dat meisje dus in groep 7 zit, groep 8 overslaat en gelijk naar het middelbaar gaat. Groep 7 en 8 zitten wel bij elkaar in het klaslokaal. Dus ook dat meisje gaat net zoals de groep acht-ers naar het middelbaar, maar mag desondanks niet mee doen met het afscheid van groep 8. Dat vind ik echt schandalig. Die ouders schijnen ook woest te zijn. Logisch. Dat meisje mag niet meedoen met het afscheidstoneelstukje, mag niet mee naar Jumpstyle, niet mee naar de snackbar, niet mee met vossenjacht en misschien ook niet mee bbqen. Het enige wat dat meisje mag is over de rode loper en de school uit rennen.
    Ik zit er zwaar over te denken om daar wat over te zeggen bij school. Er lijkt geen ouder opgestaan te zijn voor dat meisje en ik vind dat ronduit schandalig en onrechtvaardig.
    Wat betreft mijn dochter laat ik het gaan. Die moeder heeft ook wel proberen mee te denken. Ook dat 1 van de meiden van de 4persoonstent dan bij mijn dochter in de tent komt, maar de ene heeft haar de tent uitgewerkt en wil niet bij mijn dochter slapen, omdat ze al eens bij ons thuis heeft geslapen. Beetje raar excuus, maar het zal. Het andere meisje en mijn dochter liggen elkaar echt niet. Ik wil dat echter niet bij de kampeerouder leggen, want wat moet zij er nou mee? Het is gewoon vervelend, naar en niet zoals ik voor mijn dochter gehoopt had dat het zou gaan. We maken er samen een meidenavond van.
     
  11. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    Als ouder van een zoon die een soortgelijke situatie heeft gehad vind ik dit heel pijnlijk om te lezen. Je maakt zo'n keuze al niet eenvoudig, maar als minst slechte keuze meestal en dat je kind daar dan ook nog soort van voor gestraft wordt vind ik heel hard en pijnlijk.
     
  12. Maev

    Maev VIP lid

    4 dec 2014
    6.071
    5.553
    113
    Ik weet niet uit welke regio je komt, maar mocht je een 3 persoonstent nodig hebben, kijk eens op marktplaats en afhankelijk van de datum kan die van onze zoon evt wel dienen?
     
  13. Mim89

    Mim89 VIP lid

    29 jan 2019
    10.362
    8.867
    113
    Vrouw
    Ik vind dit echt belachelijk van de school. Bizar gewoon.
     
    Zeebra, Gewooniemand, Philou en 3 anderen vinden dit leuk.
  14. nijn37

    nijn37 Fanatiek lid

    13 aug 2006
    2.705
    2.384
    113
    Nou inderdaad. Kan er weinig anders over zeggen dan dat ik dit werkelijk schandalig vind.
     
    Philou, Mim89, femkes en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  15. Leolove

    Leolove Fanatiek lid

    16 apr 2016
    4.145
    1.683
    113
    Pff wij hebben net 2 weken sluiting overleeft, en dat was nog gewoon tijdens school zodat je speelafspraakjes met andere ouders kunt regelen. 3 weken tijdens de zomer is echt lang. Niet toevallig een overlap met jullie eigen vakantie?
     
    tatie vindt dit leuk.
  16. Neskio

    Neskio Fanatiek lid

    5 mrt 2017
    3.311
    2.677
    113
    Vrouw
    NB
    Nee helaas niet :(
     
  17. GoldenClown

    GoldenClown Niet meer actief

    Ziet er smaakvol uit:roflmao:
    Mijn 7 jarige is ook op scoutingkamp. Voor het eerst 3 nachten ipv 2 en voor het eerst een andere locatie, wel met eigen groep en leiding. Hij was erg hyper vooraf maar bij het afscheid had hij direct zijn plek gevonden :thumup:
     
    Liekje81 vindt dit leuk.
  18. Shay25

    Shay25 Fanatiek lid

    16 okt 2018
    2.812
    2.501
    113
    Vrouw
    Superleuk! Wij helemaal niets! Maar goed andere leeftijd he! Nog 1 nachtje slapen!
     
    3musketierseneengirl vindt dit leuk.
  19. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.191
    23.277
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Haha ja, lekker zwart geblakerd. :roflmao:
    Er waren er ook wel een paar aan het huilen bij het afscheid. Dochter gaf nog net een knuffel en kus en doei! :D
     
    GoldenClown vindt dit leuk.
  20. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.344
    10.309
    113
    Mijn mond viel open van de lucht in zoons kamer.

    De buren hebben besloten om in de voortuin te zitten savonds en nu stinkt savonds de slaapkamer van zoon helemaal naar de rook:|

    Gisteren gelijk het raam maar dicht gedaan en midden in de nacht weer open:rolleyes:
    Bah (mis nu misselijk gezichtje haha)
     

Deel Deze Pagina