Vraag aan kapster

Discussie in 'De lounge' gestart door cherrytomaatjes, 13 jul 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cherrytomaatjes

    cherrytomaatjes Fanatiek lid

    30 mrt 2018
    1.807
    1.786
    113
    Vrouw
    Ik laat al een tijd highlights zetten bij een kapper. Het valt me alleen op dat mijn haar erna zo stug is en blijft.
    Ik kan me voorstellen dat blonderen het haar aantast, maar toen ik zelf mijn haar blondeerde werd het juist heel glad....

    Hoe zit dat, weet iemand dat?
    Is dat altijd zo of verschilt dat per product en zou ik een andere kapper moeten proberen?
     
  2. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.792
    9.310
    113
    Gelderland
    Ik ben juist altijd super blij met mijn highlights omdat het dan eindelijk weer wat stugger is :p

    misschien volgende keer eens vragen bij de kapper zelf of ze een oplossing heeft?
    Al een goede cremespoeling of masker geprobeerd? Wat ook zou kunnen is dat ze net een andere percentage kunnen gebruiken of bijv een kleurspoeling over de highlights.. weet niet of dat helpt hoor maar zijn misschien opties
     
  3. cherrytomaatjes

    cherrytomaatjes Fanatiek lid

    30 mrt 2018
    1.807
    1.786
    113
    Vrouw
    Kijk, met stijl haar is het dus juist weer top haha! Ik heb krullen, dus bij mij zorgt het voor klitten en lelijk opgedroogde krullen.

    Ze zeggen zelf dat het overal zo gaat, maar ik snap ook wel dat ze me niet naar een andere kapper sturen, dus vandaar hier even de check:o:

    Masker doe ik wel 2x per week inderdaad, die dagen zit het net niet zo lekker, maar op de dagen zonder is het weer te stug:rolleyes:
    Cremespoeling zorgt er weer voor dat mn krullen uitzaken, dus weer niet zo handig.

    Misschien moet ik er gewoon mee leven of zonder highilghts door het leven gaan, maar ik wil alle opties onderzocht hebben:roflmao:
     
  4. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Ik herken het ook! Heb ook krullen en highlights. Mijn haar is van nature vrij droog en ik denk zelf dat het dan dus ook daar mee te maken heeft. :rolleyes: Maar ik volg voor tips!
     
  5. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Een goede shampoo doet ook heel wat. Zelf ben ik erg fan van de redken shampoos. Na het kleuren gebruik ik de acidic bonding shampoo én crèmespoeling. Normaal zorgt crèmespoeling voor slap futloos haar, maar deze niet. Haar blijft goed veerkrachtig. Ik heb dan wel geen krullen, maar crèmespoeling in stijl en fijn haar doet normaal ook niet veel goeds. Met deze totaal geen last van en heerlijk verzorgd haar.
     
  6. M89

    M89 Bekend lid

    12 jan 2013
    683
    20
    18
    Olaplex! (nr 0 en 3 als je de curly girl methode volgt)
     
    cherrytomaatjes vindt dit leuk.
  7. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.876
    8.040
    113
    Hier ook krullen en highlights. Vrees dat je er niet aan ontkomt, blonderen is gewoon haar beschadigen...
     
  8. cherrytomaatjes

    cherrytomaatjes Fanatiek lid

    30 mrt 2018
    1.807
    1.786
    113
    Vrouw
    Thx voor de tip, ga ik eens proberen!
     

Deel Deze Pagina