Ik ga echt stuk om je woordkeus erin geluisd Maar idd gek genoeg is het werk (helaas? ) wel vergelijkbaar. Oftewel laat je man maar niet horen of je hebt er straks ook 7 Hier was dat deels ook per ongeluk compensatie voor de kinderloosheid geworden..? En dan ben je ineens toch zwanger Die vlinders verharen sowieso niet veel. Hebben een enkele vacht. De herders daarentegen... Die liggen wel doorgaans ook vooral buiten, en dat scheelt idd aanzienlijk. Eigenlijk hadden we deze zomer ook 2 nestjes pups gepland. Maar dat hebben we uiteraard maar even uitgesteld. (Dat is als je het goed wil doen wel echt veel werk) Pff aan de diarree hier trouwens.. zal hopelijk het weer maar zijn... heb me nu wel ingesteld dat de inleiding "pas" over 1.5 week is....
@Sugarsnap lekker prut dan. Hopelijk ben je weer wat opgeknapt nu. En ja het leven loopt in bijzondere wegen soms he. Ik moet daar ook nog vaak over denken. Toen ik gister dus bij dat kinderfeestje was, hun hebben ook een dochter van juni 2021, de eerste keer dat ik een miskraam kreeg was ik ook in die maand uitgerekend. Dan zit ik te kijken naar het kindje, die inmiddels dus al 1j is, en denk ik ook jeetje hoe had dat in ons gezin geweest? Dat je geen nestjes plant als je zelf moet bevallen is nogal goed uit te leggen haha. Weet niet of je al reserveerders had en of die nu boos zijn? Maar dan sporen ze niet
Dames wil wel even zeggen dat ik jullie zo gezellig vind!!! Ik denk dat de meesten van ons allemaal wel wat klachten hebben inmiddels, de ene erger dan de ander, maar desondanks is dit geen geklaag topic maar gewoon een topic waar we op een leuke manier toch nog afleiding hebben en gezellig kletsen. Dat vind ik zo heerlijk! Zit ook op fb maar heb ze groep op ontvolgen gezet inmiddels. Werd er echt een beetje sip van, door al dat gezeur en geklaag liet me er gewoon in meeslepen. Merkte echt dat het mn eigen humeur ook beinvloed. Ik heb ook heus wel kwaaltjes maar ik probeer me lekker te focussen op alle leuke dingen. Duss dat wilde ik even zeggen! Ondanks de pittige tijden toch veel positiviteit hier.
@Zuri dat vind ik nou ook!! Tuurlijk hebben we allemaal wel wat en ergens last van en het is ook wel fijn dat je ergens je hart in luchten bij mensen die in dezelfde situatie zitten. Maar verder vind ik het ook heerlijk om de nieuwe berichtjes op een dag te lezen!
Helemaal eens @Zuri Ik merk ook dat negativiteit mij geen goed doet, normaal al niet maar tijdens mijn zwangerschap al helemaal niet merk ik. Dus ik ben hartstikke blij met deze groep! En tuurlijk is het ook soms lekker om het wel over de klachten, kwaaltjes en gedoetjes te hebben. Dat hoort er nou eenmaal bij!
@Zuri helemaal mee eens!! Echt leuk om gewoon gezellig te kletsen en te horen waar iedereen mee bezig is. Soms beetje klagen hoort er natuurlijk ook bij maar t blijft toch gewoon leuk en fijn en gezellig hier! Vandaag BBQ gehad en helemaal kapot. In de ochtend voel ik me echt top, wilde vanmorgen zelfs de Sint janskerk van Gouda beklimmen maar iedereen verklaarde me voor gek dus toch maar niet gedaan. Nu lig ik voor pampes op de bank... Bizar contrast dat ik ene moment denk de wereld nog aan te kunnen en later die dag echt gewoon nu wil bevallen
@Zuri helemaal mee eens! Ik ben net pas aangesloten bij jullie groep maar voelde me al meteen welkom. Echt een leuke en gezellige groep!
@Zuri helemaal mee eens!! Het lukt me niet altijd om elke dag te reageren maar ik probeer wel alle berichtjes te lezen. Enorm fijn dat we zo'n warme groep hebben .
Wie had trouwens nou de serie workin moms aangeraden? Ik was door al m'n series heen dus ik ging op aanraden van iemand hier deze 'maar' kijken. Nou ik ben hyped!!! Dus bedankt daarvoor! Zo fijn dat er 6 seizoenen zijn!
Nieuwe week!! Ben benieuwd welke baby'tjes er geboren gaan worden. In elk geval dus waarschijnlijk 2 inleidingen
Start van een nieuwe week inderdaad, zo benieuwd weer! Vandaag precies 38 weken, het wordt steeds een dagje spannender. Ben zo benieuwd wanneer de kleine meid besluit te komen Vannacht echt een mega buikpijn gehad, uiteindelijk was het gewoon een diarree aanval. Ik dacht echt “wat is dit” nog steeds last van m’n darmen dus even rustig aan met eten vandaag. Gister veel door elkaar gegeten op de verjaardag.
Wordt nu spannend Hier vandaag 36+2 eerste dagje verlof ben geen stil zitter dus voelt wel raar dat ik niet hoef te werken Ga denk ik maar eens aan grote schoonmaak beginnen me voor genomen elke dag 1 kamer aan te pakken dus niet te veel. #nesteldrang Nu nog lekker koel straks met voetjes lekker in badje van kids
@FreeRose hier vannacht ook een rot nacht, veel wakker, last van m’n bekken, misselijk dat ik dacht ah oh…
Hier hetzelfde! Helemaal mee eens! @Zuri prachtig kamertje! Prachtige kleuren en heel warm en knus! @Din ja die serie is echt heel leuk hè! Ik heb hem al helemaal gezien. Ben nu aan het wachten op het nieuwe seizoen van virgin River. @Zuri was jij degene die was begonnen aan virgin River en daar toch wel emotioneel van werd? Heb je inmiddels wel verder gekeken? Het wordt echt beter en heel romantisch . Maar het begin is idd even slikken (en toen ik het begin keek was ik nog niet eens zwanger hahaha)
@FreeRose ik dacht gisteravond ook echt en nu is het echt begonnen! Had de hele dag al een zeurende menstruatie achtie pijn in mijn onderrug en vervolgens de hele avond om de 3 minuten harde buiken. Uiteindelijk was het toch ook loos alarm. Al mag het van mij hier wel doorzetten hoor!
Jaaa exact dat had ik ook!! Hele dag gevoel alsof ik ongesteld moest worden, toen echt heeeel regelmatig harde buiken die ook pijn begonnen te doen. En nu alles weer honderd procent rustig dat ik zelfs denk: kan nog weken duren
Het is zo jammer dat we niet kunnen plannen wanneer de kleine komt! Hier vrijwel geen voortekenen dat het binnenkort gaat beginnen (ook wel fijn want de hond gaat pas vanaf week 39 naar t pension, die wil ik we niet bij hebben ). Waar ik wel last van heb ik hoe zwaar hoog zwanger zijn is! Continu pijn in mn bekken, in m’n rug, misselijk, warm noem maar op. Maar de laatste loodjes! Veel succes iedereen in de hitte de komende dag! Hou t hoofd (en buik) koel!