Welkom! Wat ontzettend vervelend dat je zo beroerd bent! Mocht je ergens tussen Utrecht en Amsterdam wonen mag je hier wel Emesafene ophalen
Ja die canules/klysma voor in je poeperd Ja bij mij vooral 1e en laatste trimester en ook voor t inleiden gebruikte ik ze omdat ik zo niet wilde poepen bij de bevalling.
Haha ik poep gewoon bij de bevalling. Meestal merk je er niks van. Ze ruimen het meteen netjes op. Ik heb het geen enkele keer als vervelend ervaren, ook al was ik er ook voor ik ooit bevallen was heel bang voor.
Hahahha ik heb er wel wat van gemerkt maar het boeide me echt totaal niet. Ook niet toen ik haar na de bevalling met een schepnetje naar het bad zag lopen
Ik ben ook zooo beroerd. Eerste paar weken liep ik nog op dit forum te verkondigen dat ik nergens last van had. Zulke dingen zal ik nooit meer zeggen dus
Welkom!! Wat klote dat je je zo ziek voelt én dat er geen medicijnen op voorraad waren. Kan de apotheek niet rond bellen ofzo? Of de dienstapotheek in het ziekenhuis? Als het dit weekend echt niet gaat zou ik gewoon bellen. Sterkte.
Hahaha! Ik heb hetzelfde, ook al die tijd best oké geweest maar sinds donderdag blughhh. Ik had in m'n hoofd dat de piek op 10w zat. Weet ook niet waarom. Maar ik las dat dit op 12w zit en nu snap ik waarom ik me al 2 dagen niks waard voel.
Ah zo fijn!! Ik heb gezocht maar kon niks vinden helaas.. ik probeer er maar niet onzeker over te zijn haha.
Hier 3x vooraf veel buikpijn en dag erna ging het dan los maar waren de darmen al schoon. Net alsof ze grote schoonmaak hielden vlak voor de bevalling begon haha heel bizar!
Haha vreselijk! Hier woensdag bij de vk aangegeven dat ik me een stuk beter begon te voelen, nou echt gelijk smiddags begon de misselijkheid en ben al 3 dagen half gaar aan t overgeven en vreselijk min. ik roep het nooooit weer haha
HAHA nee gewoon echt niet meer doen. Ik zei tijdens de 1e echo ook dat ik me zo goed voelde. Dezelfde avond begon de misselijkheid misschien dat ik het toen pas echt geloofde haha.
"Je lichaam maakt zich klaar voor de bevalling. Je darmen worden geactiveerd om je darmen schoon te maken. Het hormoon prostaglandine zorgt ervoor dat je losse en slappe dunne ontlasting hebt. De peristaltiek waarmee je darmen zich legen stimuleert het opgang komen van weeën."
Jeetje wat een gedoe, is er geen andere apotheek in de buurt waar je het alsnog kan halen? Wat vreselijk irritant dat er zo laat naar je word geluisterd, ik hoop dat je snel de medicijnen hebt en je beter kan gaan voelen! En natuurlijk gefeliciteerd met je zwangerschap, leuk dat je mee komt schrijven!
Ik heb vanavond eigenlijk een feestje maar ik ben bang dat ik m'n vriend er alleen naar toe moet sturen Geen zin om daar met m'n volle en misselijk gevoel te zitten kijken naar hoe anderen zich vol gooien met drank en lol hebben