Waar valt jouw mond van open? Deel 10

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 12 apr 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Basisuil

    Basisuil Fanatiek lid

    25 apr 2022
    2.562
    2.662
    113
    Vrouw
    Ik kreeg ook iedere dag een snoepje uit school.
    En ook wel chips in het weekend of een keertje 's avonds.
    Gewoon normaal zegmaar.

    Ik snoepte ook stiekem. Heerlijk!
    Niks lekkerders dan stiekem snoepen :roflmao:

    Vind het nog steeds een sport om iets te snoepen zonder dat de kinderen het zien of horen :|:roflmao::roflmao:
     
    LizMe, hummeltje5, Zxcvb en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  2. Philou

    Philou Fanatiek lid

    20 apr 2019
    1.923
    5.838
    113
    O ik vind dat zo’n gemiep he, gezond trakteren:|.
     
    Novi, Iertje81, olleke en 3 anderen vinden dit leuk.
  3. Gewooniemand

    Gewooniemand Niet meer actief

    Ik heb een periode gezonde traktaties gemaakt, rupsje van witte druiven en aardbeien was de laatste keer. Van de 20 kinderen hadden er 4 of 5 van de traktatie gegeten. Sinds die tijd geen fruit traktatie meer gemaakt.
     
  4. Philou

    Philou Fanatiek lid

    20 apr 2019
    1.923
    5.838
    113
    Jee wat zonde:eek:. En sneu als zo weinig kinderen je traktatie willen eten.
     
  5. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Oudste heeft een vriendin die met moeite hoi of doei kan zeggen. Maar zodra ze samen op dochter dr kamer zijn word je gek van de herrie, die meiden zijn samen zo luidruchtig.
    En dan vind dochter het gek dat ze niet in de achtertuin mogen slapen.
     
  6. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.648
    27.300
    113
    Vrouw
    al dat werk ook! Voor jan l#l
     
  7. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    17 jul 2013
    3.278
    1.441
    113
    Bij ons op school is trakteren afgeschaft. Heerlijk vind ik dat. Ik vond het zo een onzin om gezond te trakteren. De meeste kids hebben liever iets lekkers van snoep (althans de mijne).
    Thuis mogen ze van mij zo een uitdeelzakje haribo snoepjes pakken. Zo in de vakantie kan het goed zijn dat ze er 2 of 3 per dag eten maar soms ook niks. Op schooldagen etrn ze meestal geen snoep omdat ze dan pas laat uit de bso zijn. Ach als het maar in balans is. Als mijn kids chubby zouden worden zou ik minder geven maar ze zijn beide heel slank.
     
    Zeebra, Luna86 en Iertje81 vinden dit leuk.
  8. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.826
    18.545
    113
    Vrouw
    Bij de opvang begrijp ik het wel, maar vanaf de basisschool leeftijd kies ik niet meer persé voor gezond...
     
    Philou vindt dit leuk.
  9. Neskio

    Neskio Fanatiek lid

    5 mrt 2017
    3.311
    2.677
    113
    Vrouw
    NB
    Haha nou het is meer dat ze er (nog) niet om vragen dus dan ga ik het ook zeker niet introduceren, dus als ik dan zie wat er allemaal meekomt denk ik wow maar dat kan bij anderen natuurlijk anders zijn vandaar dat ik het me afvroeg (zonder verder oordeel behalve dat ik een hele zak snoep mee van een kinderfeestje overdreven vind). Daarnaast heeft mijn zoontje kaaskiezen (geen glazuur) dus ik probeer alle zoete dingen echt zo lang mogelijk te vermijden. Dan heb ik nog liever dat ze chips eten :)
     
  10. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.178
    10.718
    113
    Hier zijn gezond(ish)e traktaties altijd goed in de smaak gevallen. Racebaan-bananen (neem een banaan, zet er met stift strepen op alsof het een autoweg is, plak er een mini speelgoed autootje op, en steek er een finishvlag prikker in. Hit in groep 1), caramel-chocolade appels, feestelijk opgemaakte bekers met gemengd fruit en chocolade aardbeien, iedereen smult ervan hoor.
    Er zijn ook wel cupcakes geweest trouwens, en dit jaar met verjaardagen in de hitte en verhuisdrukte hebben ze ijsjes getrakteerd.
     
    Featherr en owly vinden dit leuk.
  11. MadeInUSA

    MadeInUSA VIP lid

    27 dec 2011
    9.178
    10.718
    113
    Overigens vind ik gezond eten belangrijk, maar mogen ze af en toe best wat. Er zijn alleen periodes, zoals nu met alle eindejaarsdingen, feestjes, schoolreis, bezoeken, dat het de spuigaten uitloopt als je voor elke gelegenheid de regels zou opschorten.
     
  12. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Hier 2 kinderen van 3 jaar oud. Kennen ook geen snoep. In de middag krijgen ze een paar mini koekjes. En in de zomer een waterijsje en met Pasen iets leuks van chocolade. Maar dat is het ook wel. Ze kennen het niet, dus ze vragen er ook niet om. Zolang ik die tandjes en kiesjes een beetje kan beschermen doe ik dat. Laatst zelfs in een winkel wilde de medewerkster ze een spekkies geven. Zo'n suikerbom is wat mij betreft dus echt niet nodig. Er gaat een tijd komen dat ze echt wel gaan snoepen en ik ben echt niet anti snoep. Maar tandenpoetsen is niet hun grootste hobby en vaak gaat dit goed, maar soms werken ze vreselijk tegen. Dus zolang ik het gebit wat kan sparen doe ik dat.
    Ik zie het nut van snoep geven op deze leeftijd aan mijn kinderen niet in.
     
    Neskio vindt dit leuk.
  13. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Jammer is dat.

    Ik heb toen 2 krokodillen gemaalt van komkommers. Best lang mee bezig, prikkers in de rug met druiven en worstjes en kaas en 1 halal gemaakt.

    Werd ik gebeld. Ja sorry corona alles moet voor verpakt. Heeft school rozijntjes laten uitdelen, kreeg ik in de middag alles weer mee.

    God wat vond ik dat doodzonde zeg.
    Vroeger maakte ik de leukste traktaties, was altijd superleuk. Een keer geen standaard chips of rozijnen. Een zee met kust en dan hengels van soepstengels met een dropveter eraan en zo' n snoephaaitje, of toverstaffen van satéprikkers met fruit en groenten in allerlei vormen. Muizen gemaakt van eierkoeken etc..

    Nu, standaard zak chips met uitdeelzakjes of rozijnen. Echt saai en helemaal niet leuk of bijzonder om te geven.
     
    hummeltje5 vindt dit leuk.
  14. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Hier lopen de buurtkinderen van 6 al om 0900 buiten met een zak chips, kinderbueno en een fles cola.

    Ja, echt.

    Mijn kinderen eten eigenlijk nooit snoep. Jongste wordt er bijna onhandelbaar van, verschrikkelijk hoe hij op geraffineerde suiker reageert.

    Maar ze zijn beide gelukkig gek op groenten en fruit dus dan eten ze dat.

    Heb wel snoep in huis maar ze vragen er niet echt om.
     
  15. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Dat meen je niet? :eek: Daar vind ik ook wel wat van hoor :roflmao: Mijn jongste dochter probeert wel eens 's ochtends te vragen om een snoepje maar geen haar op mijn hoofd die daar aan denkt. En Cola????
     
  16. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Ja gewoon fles cola. En dan zitten ze dat in de speeltuin op te drinken.

    Maar niet 1 bueno he, maar zo' n pak met 10. En verder de hele dag door snoep, ijs, koek, cola, Fanta, echt serieus de héle dag. Ik word er gewoon chagrijnig van als ik dat zie. Kinderen hebben ook van die bruin grijzige voortanden.

    Mijn zoon kreeg eerst ook elke x snoep van die ouders maar heb heel duidelijk gemaakt dat ik dat niet wil hebben.
     
  17. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Bij zoon op school moet ook gezond getrakteerd worden staat in de schoolgids.
    Maar bijna niemand houdt zich er aan.
    Zoon heeft een keer (vega)worstjes in bladerdeeg uitgedeeld. Niet heel ongezond en vinden ze allemaal lekker. En een keer blueberry muffins, niet gezond maar heel lekker.
    Een meisje uit z’n klas had gedoogd fruit ofzo uitgedeeld. Het was door bijna iedereen weg gegooid zei mijn zoon. Dat vind ik dan weer heel zielig.

    Doe als school gewoon of alles mag, of helemaal niet trakteren.
    En als het echt te gek is bijv een zak chips én een zak snoep ofzo dan nemen ze een deel mee naar huis.
     
  18. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Je kunt het die kinderen eigenlijk niet kwalijk nemen, het is nog sneu ook met die tanden.. :$Ik snap die ouders echt niet.
     
  19. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Nope, ik ook niet.. Snap het echt niet.
     
  20. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.953
    33.624
    113
    Zo eentje? Dat mocht bij Luc wel in COVID tijd. Zonde van je werk zeg!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Neskio vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina