Een droge koek is een koek zonder veel extra . Van die berenkoekjes uit de aldi of speculoos ofzo. Dus een gewone simpele koek en prima voor school.
Dat ik net voor mn oudste bij de huisarts was, maar de huisarts vervolgens ook uitgebreid ging vragen hoe het met mij ging. Niet nodig, maar wel ontzettend aardig!
Dat zou ik overal graag zien.. soms lijkt het wel een sport; wie maakt de mooiste traktatie niks mis mee hoor, maar als niet creatieve moeder die niet van knutselen houdt, voel ik mij dan best 'simpel' wat betreft traktaties
Wat kan dat tegenvallen he! Dan denk je dat het wel mee valt, maar zit je bij de opticien en vraag je je af hoe je zonder ongelukken over straat gegaan bent
Ja, ik merkte wel dat zelfs met bril slechter zag natuurlijk.. maar dat zo erg was haha! En kreeg voorbeeld hoe straks me glazen zijn zooo duidelijk zag ik weer! Haha…
Dat ik eerder op bed lig dan mn kinderen. Zo ontzettend moe. Paar nachten slecht geslapen, de hele dag misselijk. Even genieten nu van de rust en heerlijk liggen in eigen bubbel!
Mijn huisarts is ook zo lief (en een ontzettend lekker ding maar dat ter zijde). Ook als ik voor m’n kinderen komt, of voor mezelf, legt hij altijd even z’n hand op m’n schouder als ik wegga. Dat vind ik zo fijn!
-3 en -3,25 als goed heb onthouden haha -edit- denk ik.. of was nou 3 en 3,75 haha… over 2,5 a 3 week kan ik ophalen dan weet ik het zeker
Toverland inderdaad. Maar daar is ook zoveel meer te doen dan alleen achtbanen. Zowel binnen als buiten. T is ons favoriete park. @owly
Als ze 1.20 is mag ze in bijna alles. En boven 90 cm een aantal dingen met begeleiding (boomstammen en bobslee baan)
Bij ons op school komen. Daar wordt niet getrakteerd. Verjaardagen worden gevierd door de jarige in het zonnetje te zetten. Maar zonder uitdelen.
O jee Ach het kan altijd erger. Ik heb -7 M’n ‘goede’ oog hè M’n slechte is denk ik -67. Zonder bril of lens zie ik geen reet.