Net terug van mijn 13 weken echo! Zien jullie hier een nub op? Ik zie wel een lijntje maar twijfel of dat de nub is. Heb ook nog een shot van de beentjes toegevoegd.
Beentjes foto/pottyshot zegt nog niks op dit termijn. Ik zie (ondanks de donkere echo) idd een nub. Ik ga voor een meisje.
Thanks voor je reactie! Ik neig zelf ook naar een meisje, dus ben benieuwd. Over 3 weekjes hebben we een geslachtsecho
Meisje inderdaad. Jeetje, wat zit er in het water tegenwoordig, en komen alleen maar meisjes lijkt het wel?!
Dankje dames. We hebben het geslacht zelf ook duidelijk mogen bekijken en de gynaecoloog zelf was enthousiaster dan wij zelf tijdens de hele echo dus toen papa zei laten we hamburgertje kijken heeft ze het duidelijk in beeld gebracht en zei ze zelfs nou daar is de hamburger van papa Nu is het afwachten tot de geslachtsbepaling of er geen piemeltje tussen is gegroeid