Wel of niet zwanger?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door MarinMarin, 28 jul 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MarinMarin

    MarinMarin Niet meer actief

    Dat wist ik niet. De vk blijkbaar ook niet want die vond het net zo vreemd.

    Ik heb geen bloed meer geprikt omdat ik constant lage rugpijn en af en toe krampen heb. Ik dacht dat het door zou gaan zetten.

    Ik heb zometeen een (eerste) echo. Ik hoefde het eerst niet omdat ik dacht wordt toch een mk maar ze zei dat het wel fijn is om even te kijken en daar ben ik het mee eens.
     
  2. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.915
    15.585
    113
    Nabij Utrecht
    Klopt, even kijken is niet erg.
    Ik zou wel even nog bloed laten prikken op hcg ;)
     
  3. MarinMarin

    MarinMarin Niet meer actief

    Nou de baarmoeder is leeg. Links wel iets gezien op de echo een zwart rondje met een dingetje erin. Ze had het over een cyste maar wat dat dingetje dan is geen idee. Ik moet weer naar een gynaecoloog in het ziekenhuis om het te bekijken. Dit had de gynaecoloog laatst kunnen doen zei ze ook maar die deed het niet omdat zogenaamd mijn hcg te laag was. Dan nog had ze kunnen kijken hoe het er van binnen uitzag.
     
  4. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.915
    15.585
    113
    Nabij Utrecht
    Als het een cyste is (wat regelmatig voorkomt als gevolg van een eisprong) dan hadden ze dat idd kunnen zien, want dat los van aanwezig/hoogte van hcg.
     
    Finca vindt dit leuk.
  5. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.040
    2.726
    113
    Vrouw
    Wat vervelend. Maar wat bedoel je met hcg zogenaamd te laag? Het was toch ook te laag om een zwangerschap in beeld te brengen. In de baarmoeder of daarbuiten. Cyste is heel normaal, komt zeer geregeld voor
     
    Finca vindt dit leuk.
  6. MarinMarin

    MarinMarin Niet meer actief

    Dat hele verhaal van hcg te laag om iets te zien vind ik vreemd en snap ik niet. Mijn vk keek er ook vreemd bij want je kan nu toch wel iets zien. Zij zegt ook dat de gynaecoloog in het ziekenhuis prima had kunnen kijken. Mijn hcg is nu waarschijnlijk ook laag maar je kon alles binnenin zien. De baarmoeder schoon en links iets 'vreemds'. Ze zei cyste maar dat grijze dingetje wist ze niet en ze ging het ook opmeten en was 4 mm.

    Mijn vermoeden zegt vanaf het begin een bbz. Dat zou toch verklaren waarom de baarmoeder schoon is terwijl ik nog niets heb verloren, geen bloed, niets. En waarom ik nog hcg heb en er links iets vreemds is te zien.
     
  7. MarinMarin

    MarinMarin Niet meer actief

    Ja het woord cyste viel maar er was ook iets grijzigs te zien van 4 mm wat ik persoonlijk op een vruchtje vond lijken. Je zag zeg maar een zwarte cirkel (volgens haar de cyste) met een grijs dingetje erin.

    Maar als mijn baarmoeder schoon is en ik ben dus wel zwanger geweest dan moet het toch wel een bbz zijn? Ik heb geen bloedverlies gehad, geen miskraam. Dan zou er toch in mijn baarmoeder iets zichtbaar moeten zijn geweest van een zwangerschap?
     
  8. frummelke86

    frummelke86 Fanatiek lid

    17 feb 2017
    2.040
    2.726
    113
    Vrouw
    Wat bedoel je met schone baarmoeder? Als in geen vruchtzakje of zelfs geen baarmoederslijmvlies?
     
  9. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.915
    15.585
    113
    Nabij Utrecht
    Dat ligt er aan.
    Ook weefsel/baarmoederslijmvlies kan hcg aanwakkeren.
    Dan hoeft er geen vruchtzak ofzo te zijn.
    Zeker met laag hcg is er idd nog niks zichtbaar van een zwangerschap.

    Was er ook geen baarmoederslijmvlies zichtbaar?
     
  10. MarinMarin

    MarinMarin Niet meer actief

    Geen vruchtzakje maar wel baarmoederslijmvlies.
     
  11. MarinMarin

    MarinMarin Niet meer actief

    Oké dat wist ik niet. Er was wel veel baarmoederslijmvlies te zien.

    Ergens denk ik zou het dan te vroeg zijn geweest om op de echo de zwangerschap te zien... Ik test a.s. zaterdag 2 weken positief met licht oplopende testen en toen aflopend maar gister weer een duidelijke. Zou er dan nu iets zichtbaar moeten zijn van een zwangerschapsring of vruchtzak? Of kan het nog dat het te vroeg is?

    Het gekke is de symptomen lijken toe te nemen, vlagen van misselijkheid, moeheid. Ik ga straks maar weer testen inslaan. De vk zei ook dat ik maar moet blijven testen.
     
  12. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.915
    15.585
    113
    Nabij Utrecht
    Nee het is nog steeds te vroeg om iets te zien.
    Je hcg moet zeker boven 1000 zitten om iets te kunnen zien en gezien jouw laatste test zit je daar nog (lang) niet op.

    Ik zou stoppen met steeepjestesten, maar gewoon die bloedtest laten doen en dan ook aangeven dat je graag via bloedtesten je hcg wilt blijven volgen.
     
  13. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.593
    4.447
    113
    Vrouw
    Als je al 2 weken positief test dan zou je bij een goede zwangerschap zeker al iets moeten kunnen zien in de baarmoeder. Ik vind het ook wel klinken als een ZOL of BBZ maar daar kom je alleen achter door het op te blijven volgen. Wat is nu het plan van aanpak? Sterkte!
     
  14. MarinMarin

    MarinMarin Niet meer actief

    Maar we zagen links ook iets zitten. Een zwart rondje met een grijs dingetje van 4 mm erin. Mss is dat het de bbz...

    Net geteste middagurine deze keer en behoorlijk duidelijke streep.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  15. MarinMarin

    MarinMarin Niet meer actief

    Er zat alleen baarmoederslijmvlies geen vruchtzak en/of vruchtje. Tenminste niet op de echo apparatuur te zien bij vk.

    Het plan is dat ik thuis blijf testen om te kijken wat de stepen iig doen. Maandag moet ik naar de gynaecoloog voor een echo.

    Het is erg verwarrend. Ik las ook een verhaal van iemand die naar de vk ging met klachten wat ik heb. De vk zag niks op de echo in de baarmoeder. Ze ging naar de gynaecoloog voor een evt bbz en daar was meteen een vruchtzak te zien van een goede zwangerschap, vrucht nog niet, te klein. Ze was minstens 5 weken.

    Ergens denk ik mss is dat het of een bbz...
     
  16. MarinMarin

    MarinMarin Niet meer actief

    Wat denken jullie wat er speelt? Kan het nog een normale zwangerschap zijn? Dat het in het beginstadium zit en niets te zien op echo behalve dik/veel baarmoederslijmvlies. Dat ik twee weken geleden al vroeg positief testte (dagen voor nod, die verschoven was door late eisprong). Dat daarom mijn hcg ook nog pas 50 was.

    Maar hoe kunnen de testen die opliepen, een dag of 2 zo goed als weg zijn geweest om vervolgens weer terug te komen? Dat rijmt toch ook niet met een goede zwangerschap. En tot heden blijft een knaltest uit.

    Kan het ook een chemische miskraam zijn? Hcg blijft aanwezig en oplopen(?) Maar er is nog niets van bloedverlies geweest maar dat dat nog komt?

    Ik probeer te ontcijferen wat er gaande is maar weet het echt niet. Ik hoop dat iemand er meer over kan vertellen.
     
  17. angel02

    angel02 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.866
    1.943
    113
    Jeetje wat een onzekerheid voor jouw .hoe gaat het nu
     
  18. MarinMarin

    MarinMarin Niet meer actief

    #58 MarinMarin, 4 aug 2022
    Laatst bewerkt door een moderator: 4 aug 2022
    Ja a.s. zaterdag al 2 weken in onzekerheid. Lief dat je het vraagt. ;) Ik heb al een tijdje dagelijks lichte buikpijn, krampen en steken wat lijkt toe te nemen. Ook lage rugpijn en soms bij schouderbladen. Verder is mijn buik sinds gisteren echt opgezet, lijkt gewoon al zwanger.

    Morgen komen er weer 2 CB digitaal. Ik ben heel benieuwd of die nog 1-2 wk aangeeft dan zou het hcg niet/nauwelijks gestegen zijn. Of 2-3 wk maar dat zegt nog niets over een goede zwangerschap want kan een bbz zijn.
     
  19. Frun

    Frun Bekend lid

    13 mei 2011
    847
    1.064
    93
    Supervervelend die onduidelijkheid zeg. Maar ik denk eerlijk gezegd dat je jezelf nu helemaal gek maakt. Ik zou toch echt de afspraak bij de gynaecoloog afwachten, en daar dan ook zeker al je vragen neer te leggen.

    Ik heb 4 jaar geleden ook zoiets vaags gehad, positieve tests (3) en bij de echo was toen alleen een ring te zien die te laag in de baarmoeder zat én bloed zei ook niet zwanger. 2e echo was er helemaal niets meer te zien. Gynaecoloog snapte er ook niets van en kon het niet verklaren. Ze was het wel met mij eens dar 3 positieve tests tochbwelniets betekende.
     
  20. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.252
    12.628
    113
    Vrouw
    Ik vind dit meer richting een zol/bbz
    Hier liepen testen traag op toen weer af en toen weer op en was een zol.
    Hou je klachten goed in de gaten en laat bloed testen doen om te kijken wat je hcg doet.
     

Deel Deze Pagina