Dank jullie wel! Ik hoop echt zo dat het goed gaat dit keer.. Ik ben heel erg blij maar ik ben ook meteen weer terug in de tijd en heb streepjes stress, op de één of andere manier kan ik dat niet onderdrukken. 24 augustus eerste echo, ik ga dan uit van 6+1 of precies 6 weken gerekend vanaf eisprong (dus niet laatste menstruatie) zou dat een beetje kloppen??
@RoGiJuLi Ik weet het of het wel weer goed gaat! Zojuist met inbrengen van utrogestan zag ik dat ik bruinverlies heb sinds gisteren avond ook menstruatie krampen dus ik was er al bang voor.. Ik kan mijn gyno morgen pas bellen dus ik weet nu niet zo goed of ik door moet gaan met de utro, acetylsalicylzuur en heparine injecties Iemand raad?
Oh wat spannend zeg! Ik zie wel een duidelijke oploop dus zou zeker doorgaan met de medicatie! Hopelijk heb je morgen meer duidelijkheid!
Ja ik ga morgen meteen bellen! Wat een stress weer. Ik heb bij alle zwangerschappen bloedverlies gehad maar eigenlijk nog nooit voor NOD (vandaag 12 DPO) Ik heb net nog even de CB gedaan, ik kon het niet laten en die zegt nu 2-3
Wat fijn dat de CB dus ook oploop detecteert. En ik snap je helemaal, zeker gezien je verleden. Onbezorgd zwanger zijn zal er helaas niet inzitten maar vandaag ben je in elk geval zwanger en ik duim dat het goed mag blijven gaan! ❤️
Ja het onbezorgde is er idd wel vanaf. Ik vraag mezelf ook echt wel eens af wat ik mezelf in hemelsnaam weer aan doe allemaal! Na de laatste x vorig jaar had ik het afgezworen maar in juni toch de knoop doorgehakt het weer te proberen. We hebben de zegen in elke x snel zwanger te zijn maar echt de vloek het niet kunnen blijven lijkt wel. Volgens mij hebben wij vorig jaar ook gekletst hier klopt dat? Bij jouw gaat het ook niet allemaal vanzelfsprekend maar ik zie dat er een terugplaatsing in het zicht is?
Ws heb je bruin verlies doordat je eerder iets geraakt hebt met het inbrengen vd utro . Ik vind het er prima uitzien hoor
Klopt helemaal!! Het is zo rot voor je (zelf)vertrouwen als elke zwangerschap verkeerd afloopt. Heel herkenbaar hoor, het wat doe ik mezelf nu weer aan gevoel. Ik vind het ook steeds leuker en makkelijker worden met onze zoon en vraag me dan ook regelmatig af of ik echt nog een baby wil. Maar stiekem is dat denk ik ook zelfbescherming. Want ja, ik wil het wel maar niet alle ellende en de lange weg ernaartoe. Hier inderdaad hopelijk eindelijk ook weer een kans in zicht, maar ik vind het ook doodeng. Ik kijk er naar uit en zie er tegelijkertijd enorm tegenop. Eerst de laatste nacontrole afwachten en dan hopelijk groen licht. Op basis van jouw testen durf ik nu echt wel goede hoop voor je te hebben en denk ik inderdaad ook dat het door de utro komt. Hopelijk lukt het een beetje om straks te slapen en kan de gyn je morgen geruststellen.